Şimdi Ara

ttnet kullanıcı adı ve sifre degisimi!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
14.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ttnet adsl sifremi degistirmek istiyorum

nereden yapılıyordu?

• google a adslkota yaz ilk cıkan siteye gir orada kullanıcı adını ve sifreni istiyor onları yaz sonra sifre degistir yazıyor oraya gir ve yap ama dikkat et onu yaptıktan sonra bilgisayardanda degistirmen gerekiyor yoksa nete giremezsin
  • http://adslkota.ttnet.net.tr adresin girdikten sonra şifreni değiştirebilirsin şifreni değiştirdikten sonra modem panelindeki şifre kısmınıda değiştirmen gerekecek unutma ;)
  • teşekkür ederim sagolun
  • sakın yapma ama sakın
    3 gün internete giremedim aradığımda da 2 tane şifreniz var ondan hata veriyo dedi...siz değiştiremessiniz dedi bana salaklar bide oraya şifre değişimi bölümü koymuş ama kaç gün düzeltemedim..reset attım ve ayarları sıfırladım..internet cafeye gidip şifremi eskisi ile dğeiştirdim sorun gitti..belki çabuk düzeltirsin ben eskiden böle bi hata yapmıştım pek bilmiyodum..ama yine de yapma derim ben

• Bu TTNET adlı dangalak firma adslkota sitesini ortadan kaldırdığı için ADSL hesabınızın şifresini değiştirmek için sanırım tek yol Tek Şifre ile giriş yapmak ama o sayfada düzgün çalışmıyor. Rezillik adeta.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.