Şimdi Ara

SEVEREK AYRILAN VARMI ? (Erkekler İçin)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
4.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lütfen ayrıntısını sormayın. Ben, çok ama çok severek ayrıldım. Bu duygularım, aynı oranda karşılıklıydı üstelik.
    Ve...çok ama çok üzgünüm... [bwlng]

Nasıl unutacağımı da bilmiyorum. Unutmanın formülü zaman demeyin o zaten çok yavaş geçiyor ve her saniyesi batıyor, acıtıyor.
    Unutmanın başka formülü varmı ? hemen unutmak için ne yapmak lazım ?[:I]

Saygılar,

• ben seviyordum ama çok değil, hiç çok sevmedim. çok sevince sorun oluyor...
  • Seni çok iyi anlıyorum.
    Şunu unutmaki ileride yaşanılanlara baktığın zaman tatlı bir tebessümle güleceksin, güzel günlerdi diyeceksin.
    Hayat insana o kadar çok şey unutturuyorki...
  • VE İŞTE RICHY'DEN İNSANLIĞA BİR HİZMET DAHA!!! UNUTMANIN FORMÜLÜNÜ AÇIKLIYORUM !!!

- Önce boş bir kaseye 2 adet yumurtanın sarısı sürülür (kesinlikle beyaz yeri deymeyecek!)
    - Daha sonra içine 2 paket Pınar marka un dökülecek (ayrıldığınız kızın ismine göre değişebilir!)
    - İçine birazcık yine Pınar marka su veya sucuk doğranır :)))
    - Kesinlikle ama kesinlikle karıştırılmadan mikrodalgada 4 saat pişirilir..

Afiyet olsun Pınar :)))
  • Richy, yaşam pınarından ayrıldın sanıyorum.
  • Yok arkadaşım, unutamıyorsun ve eninde sonunda deliler gibi onu arayacaksın. Seviyorken ayrılmak ne demek, unutmaya çalışmak ne demek çok iyi biliyorum... Bu çok zor...
  • [bwlng]
  • biz birbirimize sarılıp, seni seviyorum diyerek ayrılmıştık... çok karışık bi ilişkiydi, toyduk dışardan kaynaklanan sorunların ikimizde üstesinden gelemedik. o yüzden ayrıldık.
    çok zaman ve insanlar geçti ama hala seviyom onu.....
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by dieselbull</i>
    <br />biz birbirimize sarılıp, seni seviyorum diyerek ayrılmıştık... çok karışık bi ilişkiydi, toyduk dışardan kaynaklanan sorunların ikimizde üstesinden gelemedik. o yüzden ayrıldık.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

eheh belki ayrılmasaydınız bu kadar sevmiycektin onu hiç düşündün mü bunu? [cptn]
  • [wand][wand][wand][wand][wand][wand][wand][wand][wand][wand][bwlng]
  • Arkadasim sana sadece sabir diliyorum.Boyle bi yuku tasimak gercekten cok zor.Kendini harap etme ama...
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Phenix</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by dieselbull</i>
    <br />biz birbirimize sarılıp, seni seviyorum diyerek ayrılmıştık... çok karışık bi ilişkiydi, toyduk dışardan kaynaklanan sorunların ikimizde üstesinden gelemedik. o yüzden ayrıldık.

eheh belki ayrılmasaydınız bu kadar sevmiycektin onu hiç düşündün mü bunu? [cptn]

durumu o soruyla deilde "o ilişkiyi o zaman deilde şimdi yaşasaydik" açısıyla değerlendiriyomda çok farklı olurdu. heralde evlenirdim falan. 5-6 sene oldu, o zaman liseyi yeni bitirmişdim olaylara bakış açım farklıydı, dedimya hamdım.
    öffff efkarlandım ,neyse deşmeyelim eski-ince konuları.. [sml2k]

• "Erkekler Ağlamaz" Demişler,

Bu, büyük bir yalan.

Asıl;
    " Erkekler ERKEK gibi ağlar "
    En doğrusu.
    Gizli ağlar, Yalnız ağlar, Sessiz Ağlar, Gözyaşlarının çok azı dışarıya daha çoğu içine dökülür. Her bir damlası yakar kavurur.
    [bwlng]
  • Hocam dövmeyi denesene, bak ibo dövüyor ve hiçbiri terk edemiyor . bazan biz mi hata yapıyoruz diyorum...
  • o dertten bende muzdaribim. ama geçen 2 sene sonunda onu bu şekilde ayrı olarak sevdiğim anladım. ilişki sürseydi bu derecede ona bağlanmazdım . ben onu değil onsuzluğu sevmişim.......
    ne edebiyat oldu beeeeeaaaaaaaaaaa.
  • yaw salla hocam yaw unutursun bak gorcen ya,bak goruceksin soz valla unutacaksin....
  • moral bozmayayım ama tam 6 senedir kimseyle çıkmadım diladan ayrıldıktan sonra hala seviyorum (komşuyuz) konuşurken ağzının içine bakıyorum hala onu düşünüyor kimseyi görmüyor ve üzülüyorum :((((((
  • [bwlng][bwlng][bwlng]
  • Geçtiğimiz yıllarda çoooook meşhur bir şiir vardı ya hani, " Ben seni hiç sevmedim ki,..." diye. Orda bir mısra vardı tam hatırlamıyorum ama meali şöyleydi: " Seni değil seni sevmeyi sevdim ". yeterli herhalde.

Dostlar zaman her şeyin ilacı, gerçekten. Bir süre sonra her şey unutuluyor......
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by razor</i>
    <br />moral bozmayayım ama tam 6 senedir kimseyle çıkmadım diladan ayrıldıktan sonra hala seviyorum (komşuyuz) konuşurken ağzının içine bakıyorum hala onu düşünüyor kimseyi görmüyor ve üzülüyorum :((((((
    komşuysa hiç dert etme, sen iste yine bişekil gelişir tekrar...
    ben hiç göremiyom... [|)]
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.