Şimdi Ara

TTnet hat zayıflama değerleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ttnet hat zayıflama değerlerinde bir sorun olmadığını düşünüyorum fakat eve gelen elemanlar ne hikmetse sadece 2045 desteklediğini söylüyor fakat modemdeki değerler %90 oranda gerçek olduğundan ve santrale olan uzaklığın çok fazla olmadığından fikrinizi almak istiyorum.

TTnet hat zayıflama değerleri

• destekler senin hattın 12 ye kadar yolu var.
  • Eğer tarifen 8 ise rahat alırsın, git braz şikayette bulun.Bulunduğun telekoma git, ordan internet hız problemi de seni data bölümüne yönlendircekler.Ben 2-3 ay önce öyle yaptım bi daha da aramadım telden.yoksa her ay 2 kez arardım yok 4 sabitlemişer yok 6 ya sabitlemişler.
  • bulunduğun telekomun numarasını biliyosan(google arama yap bilmiyosan) telefondan ara gitmeye üşeniyosan; ama 444 0 375 i arama.
  • 8mbit net 12-16mbit hattın durumuna bağlı olarak alabilirsin seni kandırmış servisten gelen şahsiyetler.8mbit için oldukça yeterli seviyede.
  • yorumlarınızı için teşekkür ederim ama sorun bizdeymiş cat5 kablo var ama yinede bizde bana yöntemleri söylermisiniz neler yapmam lazım bu konuyla ilgili sırf şubat-mart bu 2 ayda 10 kere aramışımdır ve sadece 1 kere geri dönüş oldu oda arıza kaydını kapatmak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uniqron -- 29 Mart 2012; 11:32:00 >
  • arkadaşlar acaba burdan arıza kaydı açsam halledebilirlermi?
    https://ett.turktelekom.com.tr/etmh/ariza/ArizaSSMisafir.do?method=bildirimGiris
  • olur herhalde.Ya da twitter, facebook, donanım ttdestek var.Ha bi de ttnet online işlemler değişmiş teknik destek arıza filan yazıyodu, orayada bi bak derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.