Şimdi Ara

TTNET Eski abonelerine alacaklarını iade ediyor. ( 16/08/2012 Ödemeler Yapılıyor ) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
772
Cevap
56
Favori
126.163
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alan varmı acep?
  • Kaydınız yok diyo ne alaka
  • Ben henüz alamadımmm
  • 21.14 iadem varmış haber veren arkadaşa teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

quote:

Orijinalden alıntı: fpotur

şirketler için nasıl oluyor acaba?

Hizmet numarası ile sorgulayabilirsiniz. Ödemeyi de şirket adına kayıtlı IBAN numarasına yaparlar.

Bu arada Türk Telekom için de fazla alınan ücret iadesi gibi bir şey var mı acaba?

iade faturası kesilmesi gerekiyor işyerleri için. iban numarası girmiyorsunuz. zaten sorgulamada çıkarsa ne yapılacağı yazılmış.
  • üyeliğimizi kapattırmış olmamızmı gerekiyor ne kadar iade olduğunu görmek için.Şu anda ttnet üyesiyim ama bilgileri kontrol edin diyor:
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmlyurdabak

üyeliğimizi kapattırmış olmamızmı gerekiyor ne kadar iade olduğunu görmek için.Şu anda ttnet üyesiyim ama bilgileri kontrol edin diyor:

Ben TTNet aktif kullanıcısıyım 9.83 TL iade görünüyor.
  • TC NO YAZDIGIMDA 1.81 TL , TELEFON NUMARAMI YAZDIGIMDA 47 TL , İKİSİNİ BİRDEN YAZINCA 2.47 GÖZÜKÜYOR HANGİSİNİN ÖDEMESİ YAPILACAK ...
  • 15 küsür tlde bana cıktı
  • 20 lira iadede bana geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 34 lira da bana çıktı
  • Bu IBAN nedir?
  • kayıt bulunamaması alacak olmadığı anlamına mı geliyor arkadaşlar?
  • beni de aramışlardı. 93 kuruş olarak algılamıştım. şimdi kontrol ettiğimde daha yüksek meblağ çıktı.
  • Tarafınıza 7.15 TL ücret iadesi yapılacaktır
  • 52,10 bilgi için teşekkürler...
  • 4 TL çıktı. Hiç yoktan iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu konuyu 2 gün önce açmıştım. Yöneticiler 1 kelime açıklama yapmadan konuyu sildiler. Bazı yöneticileri anlamak hiç mümkün değil. Umarım bu konuyu silmezler de ttnet te kimsenin 1 kuruş alacağı kalmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30.78 alacağımız varmış. Bizim böyle borcumuz olsa şimdiye 3 yılda 2bin lira olurdu. Ama TTnet faiz ödemiyor ne güzel .)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.