Şimdi Ara

TTNET Eski abonelerine alacaklarını iade ediyor. ( 16/08/2012 Ödemeler Yapılıyor ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
773
Cevap
56
Favori
126.163
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: k_filozofu

quote:

Orijinalden alıntı: anil

Konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim 24, 11, 5 tl olmak üzere toplam 40 tl alacağım çıktı. :)

ayrı ayrı hizmet no larımı yazdınız yoksa sadece tc girince mi çıktı

3 tane farklı kişi adına abonelik vardı.sadece tc yazınca da çıkıyor.
  • 68,85 lira 1 aylık smile internet parası çıktı 1 ay beleş gibi olcak
  • 4 -5 sefer denedim ama eşleşen bir şey çıkmadı.

bari amorti falan olaydı.
  • Benden de 4,82 tl çıktı öğrencilikten kalan hizmet bedeli olsa gerek=) teşekkür ederim haber eden arkadasa;) bu arada biri sormadan ben sorayım bunların bı çıkarı olmasa 5kurus vermezler niye böyle bisey yaptılar acaba=)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 44.26 TL bereket versin
  • 16 TL de benim çıktı. Bilgilendirme için teşekkürler.
  • Sıcak fırsatlarda ilk defa para harcatan değil kazandıran bir başlık
  • 13.53 TL çıktı paylaşımınız için teşekkürler
  • 19,67 tl haber verene teşekkürler
  • Mübarek ayda imana geldiler
  • 28 TL çıktı, ıban bilgilerini girdim bakalım ne zamana yatıracaklar.
  • Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu'nun 11.10.2011 tarihli 2011/DK-14/516 sayılı kararı gereğince, 06.01.2010-31.12.2010 tarihleri arasında düzenlenen 6 ay indirimli toplam 24 ay taahhütlü Hoşgeldin 9,99 Kampanyası'ndan NETLİMİTSİZ, 1LİMİTSİZ, 2LİMİTSİZ,4LİMİTSİZ veya 8LİMİTSİZ paketleriyle, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'nden veya TTNET tarafından aranarak yararlanmış mevcut müşterilere ücret iadesi yapılacaktır. Yapılacak iade, belirtilen internet paketlerinin kampanya indirim döneminden sonraki standart yürürlükteki ücretinde 01.01.2011 tarihinden sonra yapılan değişiklikten kaynaklanmakta olup, yeni paket ücreti ile bu abonelere belirtilen ücret farkı taahhütlü kullanım süresi dikkate alınarak iade edilecektir. Müşterinin mevcut durumuna göre iade şekli aşağıda belirtilmiştir.
  • 34.73 TL de bana iade gözüküyor.

Konuyu açan arkadaşa çok teşekkürler
  • tc kimlik no girince bişey çıkmıyo; hizmet numarası girince 21 tl çıktı. bu arada aboneliğim halen devam ediyor. haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • bi de "iade ile ilgilenmiyorum" butonu koymuşlar
  • 27.07 TL çıktı.

Köşeyi döndük.
  • Benim 0,97krş çıktı, erkek kardeşim amerikaya gidince babam gilin kapattığı hattan 52,20 TL çıktı, bilgilendiren arkadaşa teşekkür ederim.
  • neye göre veriyorki bu parayı 2 sene önce bir tane abonelik kapattım geçen hafta bir tane abonelik kapattım ama ikisinde de bir ödeme çıkmadı
  • 9,61 İade çıktı. konuyu gündeme getiren arkadaşa teşekkürler.
  • Geçen gün sesli yanıt sisteminden aramışlardı ama faturadan düşecektir falan demişti dokunmamıştım. Şimdi baktım 9.83 TL iade görünüyor. O zamanda öyle bir şeydi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.