Şimdi Ara

TTNET Eski abonelerine alacaklarını iade ediyor. ( 16/08/2012 Ödemeler Yapılıyor ) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
773
Cevap
56
Favori
126.163
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 65 lira gibi bir rakam cıktı hemen formu doldurup yolladım iptal ettiğimizde 180 lira kapatma ve odenmemiş fatura diye para aldı namussuzlar surda baska alternatifim olmadıgı halde gene kapatırmıstım interneti ilaç gibi geldi digiturk ve dsmart faturası bedava oldu bu ay mis gibi
  • Bu soygunculardan az da olsa para almak bile güzel bir duygu

9 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

Bu IBAN nedir?

uluslararası banka hesap numarası.
    Eğer bir banka hesabın varsa mutlaka ıban numaran da vardır.
  • TTNETİ kapatmayanlara para falan çıkmıyor herhal.Bize de çıkmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 lira benim 37 lira da pederlerin çıktı bana olmasa da pederlere çok iyi oldu.
  • 3,56 iade çıktı
  • 2008'de kapattigim aboneligim icin 0,27 tl cikti alsam mi napsam

• 4.32 TL çıktı banada

Duyuran arkadaşıma teşekkür ediyorum
  • İs yeri icin nasil sorgulama yapilacak tc nosu soruyor ama bizim vergi nosu var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11.62 tl ÇIKTI, teşekkürler telekom gaspettiği paraları ödüyor heralde.
  • 47 lira küsür çıktı ohh mis
  • Allahima sukurler olsun...kapattirdiktan 2 ay sonra bana 3-5 lira ekstra borc cikarip...sadece giseden odenmesi nedeniyle yarim gunumu calanlardan misli misli cikmis..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: a008mania

Allahima sukurler olsun...kapattirdiktan 2 ay sonra bana 3-5 lira ekstra borc cikarip...sadece giseden odenmesi nedeniyle yarim gunumu calanlardan misli misli cikmis..

Bana da aynısını yapmaya kalktılar! Yaşadığım ilçedeki Türk Telekom Müdürlüğüne dilekçe verdim, sonuç çıkmadı. Müşteri hizmetleriyle görüştük, sonuç çıkmadı!

www.SikayetVar.com sitesine bir şikayet döşedim, ertesi gün biri aradı ve ilgilendi. Daha sonra aradan 7 gün geçti aynı kişi tekrar aradı: "HAKLI OLDUĞUNUZ ORTAYA ÇIKTI VE BORCUNUZ SİLİNDİ. ÖZÜR DİLERİZ!" dedi.

TT-NET ve bankalar nedense SikayetVar sitesindeki yorumları ve şikayetleri çok çok dikkate alıyorlar.

• 12.5 tl Allah razı olsun
  • 2011 Aralık ayında Superonline Fiber internete geçtim. Türk telekomdan 26 TL alacağım vardı. Abartmıyorum tam 2 ay sonra alabildim bu parayı. 4 yada 5 kere Turkcell Abone Merkezinin yolunu aşındırdım. Her gidişimde talebinizi aldık lütfen ayın 10 undan sonra gelin paranızı alın denildi, beni 2 ay oyaladılar. Git gel zaten ödediğim yol parası 20 lirayı buldu, sonunda parayı aldım ama illallah dedirttiler, aldığıma sevinemedim. Dipnot olarak yazayım dedim.
  • Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu'nun 11.10.2011 tarihli 2011/DK-14/516 sayılı kararı gereğince, 06.01.2010-31.12.2010 tarihleri arasında düzenlenen 6 ay indirimli toplam 24 ay taahhütlü Hoşgeldin 9,99 Kampanyası'ndan NETLİMİTSİZ, 1LİMİTSİZ, 2LİMİTSİZ,4LİMİTSİZ veya 8LİMİTSİZ paketleriyle, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'nden veya TTNET tarafından aranarak yararlanmış mevcut müşterilere ücret iadesi yapılacaktır. Yapılacak iade, belirtilen internet paketlerinin kampanya indirim döneminden sonraki standart yürürlükteki ücretinde 01.01.2011 tarihinden sonra yapılan değişiklikten kaynaklanmakta olup, yeni paket ücreti ile bu abonelere belirtilen ücret farkı taahhütlü kullanım süresi dikkate alınarak iade edilecektir. Müşterinin mevcut durumuna göre iade şekli aşağıda belirtilmiştir.
    Kampanya Taahhüdü Devam Eden Mevcut Müşteriler için iade şekli,
    Taahhüdü devam eden müşteriler için belirlenen iade tutarları, Ocak 2012 faturasından düşülecektir. Müşterinin, Ocak ayı fatura tutarının, düşüm yapılacak tutardan daha düşük olması durumunda fatura düzenlenmeyecektir. Ayrıca yapılan düzenleme ile müşteri, 01.01.2011 tarihinden sonra paket değişikliği yapmamış ise taahhüt süresi boyunca internet paketinin aylık ücreti aşağıdaki şekilde olacaktır;

NETLİMİTSİZ 49 TL
    1 LİMİTSİZ 45,31TL
    2 LİMİTSİZ 63,81 TL
    4 LİMİTSİZ 82,32 TL
    8 LİMİTSİZ 99 TL
    01.01.2011 Tarihinden sonra Kampanya Taahhüdünü veya Aboneliğini İptal Eden Müşteriler için iade şekli,
    01.01.2011 tarihinden sonra kampanyasını veya aboneliğini iptal eden müşteriler için belirlenen iade tutarları en yakın Türk Telekom Ofisi'den alınabilir. İade tutarı almak için hat sahibinin veya vekilinin başvurması gerekmektedir.
    TTNET aboneliğini iptal eden Tüzel aboneler için ilgili fatura düzeltme işleminin yapılabilmesi için, iade faturası düzenleyip TTNET A.Ş adına gönderilmesi gerekmektedir. İade faturası tarafımıza ulaştığında fatura tutarı düzeltilecektir.

• 1.50 tl çıktı resmen domuzdan kıl kopardım
  • 400 liraya yakın internet tahattüdü ödedim telefonda vardı içinde ama birşey görünmüyor:S
  • 4,83 TL Çıktı konuyu açan arkadaşa tşk yüksek alacağı kalanlar için güzel birşey.
  • 50 kusur geri ödemem var. 1 hafta oldu gelen giden yok siz ne durumdasiniz?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.