Şimdi Ara

TTNET Coştu (ss)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk kez bu kadar hız yaptığını görüyorum kaynak sağlam olunca aslında hızı da iyi bir de şu kesintiler olmasa biraz adam olacak

• ha bu arada tarife : netlimitsiz 8
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhimmatcı

ha bu arada tarife : netlimitsiz 8
    malum sıteden indiriyosan normaldir
  • quote:

Orijinalden alıntı: SandraBuLLock

malum sıteden indiriyosan normaldir

yok ya fakir torrent sitesinden çekiyom
  • Normal. TTNet download hızlarını yükseltti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirkadyen

Normal. TTNet download hızlarını yükseltti.
    1.5 mB/s'den asagısını görmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trixier

1.5 mB/s'den asagısını görmem.

Alıntıları Göster
    fakir torent sitesi nedir læ
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetesiz

fakir torent sitesi nedir læ

Alıntıları Göster
    Benim de aynı tarife ama malum siteden 740'la indiriyorum en fazla. Eskiden 850'lerle indiriyodum şimdi böyle. Acaba telefon açıp çemkirsem yükselir mi diye düşünmüyo değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: animetrk

Benim de aynı tarife ama malum siteden 740'la indiriyorum en fazla. Eskiden 850'lerle indiriyodum şimdi böyle. Acaba telefon açıp çemkirsem yükselir mi diye düşünmüyo değilim

Alıntıları Göster
    Malum siteden kasıt nedir acaba? Binlerce tracker var, hangisi malum
    8MBit e kadar tarifesindeyim ben de, 860 ın üzerini göremedim Ben de malum bi' siteden indiriyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: MKepo

8MBit e kadar tarifesindeyim ben de, 860 ın üzerini göremedim Ben de malum bi' siteden indiriyorum

malum site mamunda,bende malum sitede maks,mum 830-845 goruyorum...
  • quote:

Alıntıları Göster
    8mbit var, bu aralar en fazla 350 gördüm.Daha önce 800 civarıydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: thekurufasulye

8mbit var, bu aralar en fazla 350 gördüm.Daha önce 800 civarıydı.

Alıntıları Göster
    Bi ara 800le falan indiriyordum, baktım modem ayarlarından 4.5a düşmüş 430la falan indiriyo aradım müşteri servisini bakım çalışması falan var dediler, pek de üstelemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhuntas

Bi ara 800le falan indiriyordum, baktım modem ayarlarından 4.5a düşmüş 430la falan indiriyo aradım müşteri servisini bakım çalışması falan var dediler, pek de üstelemedim

Alıntıları Göster
    Tam hız alıyorum denebilir sağlam kaynakla 1mb/s
    8mbit netlimitsiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhuntas

Alıntıları Göster
    fix 860 larda indirio bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatalKnifeStroke

fix 860 larda indirio bende

Alıntıları Göster
    bulunduğun santralde biri tvibu almış hızın 9 mb sabitlenmiş kaymağı sana gelmiş.senin gibi bayya kişi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 23 Haziran 2011; 15:41:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

bulunduğun santralde biri tvibu almış hızın 9 mb sabitlenmiş kaymağı sana gelmiş.senin gibi bayya kişi var.

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın. 8Mbps=8192Kbps (saniyede aktarılabilecek maksimum bit sayısı)
    8 bit=1 byte olduğuna göre
    8192/8=1024 kb/s hıza kadar 8 Mbit tir internet. Tivibu ile ilgisi olduğunu da düşünmüyorum. Önemli olan santrale yakınlık.
  • quote:

quote:

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın. 8Mbps=8192Kbps (saniyede aktarılabilecek maksimum bit sayısı)
    8192/8=1024 kb/s hıza kadar 8 Mbit tir internet. Tivibu ile ilgisi olduğunu da düşünmüyorum. Önemli olan santrale yakınlık.

Vay be öyle olduğunu bilmiyordum.Yani simdi biz en fazla 1mb/s mi çekebiliyoruz
  • benim 1Mbit 300kb/s ile çekiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: PROD!GY

quote:

quote:

Vay be öyle olduğunu bilmiyordum.Yani simdi biz en fazla 1mb/s mi çekebiliyoruz

Evet.

• 1.3 Mb/sn den asagısını gormem.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.