Şimdi Ara

TTNET Belasından Kurtuluyorum Ama?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, bu rezil firmadan kurtulup Türknet'e geçeceğim. Taahütüm bitti. Fakat Ben şu an askerlik sebebiyle internet hattımın bulunduğu adreste değilim. Modem falan da yanımda değil. Aboneliği iptal etmem mümkün mü? Modemi istiyorlar mı geri?

• Taahhutte modemin parasini odemis oluyorsun. Uzaktan yapabilirsin yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlaşmaya bağlı taahhüt bitince senin olması lazım ama sen kampanyana bak ftth ise geri alıyorlar diye biliyorum ona göre müşteri hizmetlerine sor

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/destek/internet/sayfalar/fesih-islemleri-hakkinda.aspx

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplar için teşekkür ederim.
  • Sadece geçiş yapacağın firmanın sözleşmesini indirip imzalamak ve karşı ödemeli kargo ile yollamak yeterli, başka bişeye gerek yok, yeni yerde aktif etmek için yeni firma telden sizi arayıp onayınızı soracak.

• -epica- kullanıcısına yanıt
    Aynen turknet e direk geçiş olarak başvuru yap evrakları yolla başka birşey yapmana gerek yok turknet e başvuru yaparken 1 ay bedava için davet kodu vermeyi unutma . davet kodu VLJ12QJ23OGO

• erocan27 kullanıcısına yanıt
    hocam 1 ay bedavamız hayırlı olsun :) türknete geçiş yaptım ve yaparken konuyu görünce senin kodunu kullandım. bi tatlı ısmarlarsın artık hocam :)
  • mrascal kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hayirli olsun süreçte merak ettiğiniz kafaniza takılan şeyler olursa pm yollayın yardımcı olmaya calisirim.

• erocan27 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam. süreç yeni başladı bakalım göreceğiz inşallah bi sıkıntı olmadan herşey hallolur. evrakları imzalayıp kargoladım evrakların arasına birde nüfus cüzdanı fotokopisi istiyordu onu da ekledim. nüfus cüzdanı fotokopisini ayrıca sisteme yüklemem gerekiyor mu. işlemler pazartesi başlayacak zaten o gün taahhüt bitiyor.
  • mrascal kullanıcısına yanıt
    Sisteme yüklemenize gerek yok göndermişsiniz zaten.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.