Şimdi Ara

TTArena | Tribün'ün En Son Bitmiş Hali [SS] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
1.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Y'nin yanına logo konulabilir ama unutmayın ki maç zamanı o yazıyı göremeyeceksiniz, bu yüzden göremeyeceğiniz bir yazıyı bu kadar kafaya takmayın.
  • SONDAKİ A VE Y HARFLERİ ARASINDAKİ MERDİVENLERİ KIRMIZIYA BOYASINLAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0971

quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

1 sıra siyah koltukla gölgelendirme yapılabilirdi. Neyse, hiç yoktan iyidir. Klasik Türk işi işte. Hiçbir zaman kusursuz olmaz illa eksik olması lazım ki işin içinde Türk olduğu belli olsun...

hatta monotype corsiva fontuyla da yazılabilirdi.
    yahu her şeyde neden Türkleri aşağılama moduna giriyoruz.

[simage]i300.photobucket.com/albums/nn30/ugurseda/2ug2irk.jpg[/simage]

[simage]i300.photobucket.com/albums/nn30/ugurseda/9902616314_c7bb24b200_b.jpg[/simage]

[simage]i300.photobucket.com/albums/nn30/ugurseda/large-1.jpeg[/simage]

Bak güzel kardesim yaptığın zaman böyle yapacaksın bunları yapmak çok zor degil. Ama dediğim sebepten dolayı bizde böyle bişey yok. Her zamam onlara bakıp iç geçirmeye devam edeceğiz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben böyle yeteneksizlik görmedim. lütfen yanlış anlamayın beni ama çok kötü duruyor. koltuk araları bıçakla kesilmiş gibi. yazı estetik değil, simetrik hiç değil. göz var nizam var yani daha güzel bir çözüm bulamamışlar mı?
  • Güzel olmamış eski hali daha güzeldi eger stadi bu kadar benimsiyorlarsa cati yapsinlar.

• Allah'ını seven yedek klübesinin arkadaki duvarı boyasın arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paolo Maldini

Bence çok güzel olmuş ama üstte nike logosu var ya sponsor değişirse

Bir şey olmaz o kolay iş
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Yalnız yazı tam ortalanmamış. İki harf alınmaya çalışmış bölümlerde ama bunun yerine amblem yada 3.5 yıldızlı bir görsel olsa daha iyi olmaz mıydı?

Ben şahsen futbolcu olsam, o 3.5 yıldızlı görseli gördüğümde daha hırslı oynardım.

Seneye masraf çıkmasın seneye direk 4 yıldız yaparlar.
  • Galatasaray tamam da. Nike logosu nedir ya görmemiş göstermesi gibi. Hiç olmamış o orda hiç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red John

Güzel olmamış eski hali daha güzeldi eger stadi bu kadar benimsiyorlarsa cati yapsinlar.

Maliyetleri aynıymış gibi konuştunuz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Agger

quote:

Orijinalden alıntı: Red John

Güzel olmamış eski hali daha güzeldi eger stadi bu kadar benimsiyorlarsa cati yapsinlar.

Maliyetleri aynıymış gibi konuştunuz hocam

Hocam biraksinlar böyle şeyleri stadin dogal hali daha guzel ayrica maliyet diyorsak cimlere isik aletleri alindi kac para verildi cati onarilsa o kadar acele alinmasada olacakti kac gereksiz sozlesme uzattilar en azindan bir cati maliyeti cikardi.Eger önüne gecilmezse kışı zor atlatiriz.

• Bazı harflerin kenarları oval yapılmış, bazıları kare. Mesala G harfinin sol en üst kenarından bir koltuğun alınması lazım. Her kenarından bir koltuk kırmızı yapılmış ama sol üst sarı.
    Bu kadar ayrıntıya gerek yok diyenler olacaktır ama bunlar çok basit, çok temel şeyler. Harflerin kenarlarını ya tam kare gibi keskin yaparsın, ya birer koltuk kırmızı yapıp yuvarlatırsın.
  • quote:

nasıl yaptılarsa öyle değiştirirler
  • ya malesef 11 harf olduğu için ortalayamamışlar. simetrik olması için sol tarfa yani G nin soluna bişey yapılmalı. logo olabilir ama orası logo için dar kalabilir. başka ne ile doldurulabilirki acaba aklıma gelmedi şu an
  • Nesini begenmediniz ? Bence güzel olmuş
  • G-AL-ATA-SA-RA-Y

baştaki ve sondaki harfler logo şeklinde birşeyler yapılabilir ve bu şekilde olabilirdi. fena olmazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avianca

G-AL-ATA-SA-RA-Y

baştaki ve sondaki harfler logo şeklinde birşeyler yapılabilir ve bu şekilde olabilirdi. fena olmazdı.

Kağıt üzerinde güzel duruyor ama ATA yapılırsa sıkışık bişey olur harfler diğerlerine göre küçük kalır güzel gözükmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

nasıl yaptılarsa öyle değiştirirler

Fuzuli masraf olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Duc Volpe

quote:

Orijinalden alıntı: avianca

G-AL-ATA-SA-RA-Y

Kağıt üzerinde güzel duruyor ama ATA yapılırsa sıkışık bişey olur harfler diğerlerine göre küçük kalır güzel gözükmez

evet onu bende düşündüm sadece fikir olarak söyledim. tribünlerdeki koltukları buna göre yapıp böyle yazmayı baştan düşünmelilerdi bence :)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.