Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TT'nin Tekelliğine Son : 4.5G Superbox 10 mbit 99 TL 20 mbit 159 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
534
Cevap
46
Favori
66.341
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> TT'nin Tekelliğine Son : 4.5G Superbox 10 mbit 99 TL 20 mbit 159 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    834 Mesaj
    Turkcell Superbox 10 mbit 99 TL 20 mbit 159 TL olmuş başvuru yaptım ama kurulum için 1 hafta sonraya gün verdiler .

Hala bağlanmadı 10 gün oldu başvuralı gelip bağlamadılar bende başvuruyu iptal ettim edit bugün gelip bağladılar

Direk Turkcell 4.5G ile çalışıyor Turkcell 4.5G çekimi olan bölgedeyseniz başvuru yapın

bakır telefon kablosu fiber kablo gibi şeyler yok sim kart ve modem var :)

TT özellikle site olmayan villa veya müstakil yerlere fiber veya vdsl getirmiyor nedenide gayet açık az müşteri var böyle bir bölgedeyseniz Turkcell 4.5G çekiyorsa hiç adsl ile uğraşmayın bunu alın . fiber veya vdsl 10 yıla gelmez böyle bölgelere yolun karşısında bana 10 mt uzakta kocaman fiber saha dolabı var bana vdsl vermiyorlar neymiş mahalledeki saha dolabında vdsl yokmuş klasik dolapmış onunda değişmesi gerekmiş bilmem ne halbuki iki dolap arasında 100 mt yok böyle sevgili bekler gibi altyapı gelmesini beklemeye lüzum yok artık

Ayrıca 5G gelince pingler düşecek hızlar en az 2-3 kat artıp fiyatlarında biraz düşeceğini sanıyorum . 5G 2020'de gelecek Turkcell'in normalde 24 ay yerine 12 ay sözleşme yapmasının nedeni bu olabilir .

Resmi site link
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/superbox-firsat-kampanyasi?place=campaigns_category

Paketler 1000 gb down 500 gb up kotalıdır

8 mbit adsl kullanan biri olarak en fazla 500 gb down 50-60 gb up yapmışımdır bence yeterli

Sözleşme linki https://s2.turkcell.com.tr/DeviceDocumentLibrary/bireysel/Turkcell/superbox-firsat-kampanyasi/superbox-firsat-kampanyasi-taahhutnamesi_genel.pdf

12,13,14. maddeyi iyi okuyun

10 mbit down 5 upload internet oluyor 4.5g'nin çektiği heryerde çalışıyor turkcellin sitesinden başvuru yapmayın altyapı yok deniyor bayilerde başvuru yapın onlar işi hallediyor
    20 mbit olan paket 5 mbit upload limitli diyorlar

Bağlantı yapan arkadaşlar test görüntülerini atarlarsa bu alana atacağım

Kendi bağlantımın testi

BF5 ping 75-90
    Pubg ping 70-80

720p 60 fps twitch yayınıhttps://www.twitch.tv/videos/429222006##

1080p 60 fps youtube canlı yayınıhttps://www.youtube.com/watch?v=R-NwbsGF6zg&feature=youtu.be

10 mbit indirme yaparken 5 mbit dosya gönderimi yapabiliyorsunuz aynı anda hem gönderim hem indirme yapınca 15 mbit olarak çalışıyor

V-for-vandetta@ 29 Mayıs 2019 20:47:19

Yahu hâlâ gelipte diğer iss leri örnek gösterip turkcell pahalı diyen var. Defalarca yazıldı alt yapın yoksa ya da bulunduğun yerde port yoksa turkcell in interneti bulunmaz bir nimet

Perfectshot06@ 3 Haziran 2019 23:24:04

Bu konuda bir arkadaş almış ve test ediyor merak edenler için;https://mobile.donanimhaber.com/superbox-aldim-10-mbps-99-tl-guncellendi-fatura-detaylari-eklendi-ilk-ay--138503747-2

Süperbox ana konu;https://mobile.donanimhaber.com/turkcell-superbox-4-5g-evde-internet-ana-konu-10mbps-99-tl-sinirsiz-279-tl--133143337

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killanici_Adi -- 4 Haziran 2019; 0:58:4 >

Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, Killanici_Adi sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın

---------------------

bana hakaret eden adam ban yemediği için forumdan kendim uzaklaştım

• Yüzbaşı
    503 Mesaj
    komşularım kullandığım halde alt yapınız bulunmamaktadır diyor. şehrin göbeğinde dünyanın en saçma şeyi. İlla başka adres mi göstermek gerek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    |
    |

|
    |
    alismith

quote:

Orijinalden alıntı: Mew The Legend

komşularım kullandığım halde alt yapınız bulunmamaktadır diyor. şehrin göbeğinde dünyanın en saçma şeyi. İlla başka adres mi göstermek gerek?
    bayiden başvuru yapmanız lazım. sitede altyapınız yok demesi genel sorun
    |
    |
    2 den fazla konum veya 4 den fazla cihaz baglanirsa ek ucretlendirme konusu netleşti mi?

|
    |
    Önceki silinen sayfadaki bütün mesajları tek tek okumuştum ve bi ok yorumum vardı sayfada neden konu silindi anlamadım. Türk Telekom mu kapattırdı acaba diye geliyor aklıma, çünkü türkcell çok güzel bir kampanya yapmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Dh üyelerine logo tasarımı sadece 69.90TL

Hemen özel mesaj gönderin.
  • Binbaşı
    1291 Mesaj
    2 den fazla konum ve 4 ten fazla cihaz ile ilgili mh. İstediginiz gibi kullanabileceksini herhangi bir ucretlendirme yapilmayacak dedi kurulum icin telefon bekliyorum

|
    |

Bende dün akşam telefonka başvurumu yaptım kurulum için aramalarını bekliyorum artık. Benim için lokasyon, dört cihaz hiçbiri önemli değil çünkü Türk Telekom dört yıldır illallah ettirdi resmen altyapı bağlamayarak. Engelli raporu ile 75 TL olacakmış ki bence bu, fiyata altyapısı olmayan için bulunmaz nimet

|
    |
    merdas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1258 Mesaj
    99 TL dyor ama 10 megabite kadar....Hani 2 olur 3 olur.o zaman pismanlik duyabilirz.Birde bi iki vergi dahil degil.Tam bilemiyorum tabi alanlar daha saglikli bilgi verirler lakin 120 yi blur gbime geliyor.Keske 20 megabite kadar olsaymis.Ve hersey dahil 99 Olsa alinabilir.Ben ilkbas alacakdim.Sonra vazgecdim.Yazlik evi olan evine port dan dolayi internet baglatamayan veya lokasyon degistirenler icin iyi.Ama sabit internet sanki daha avantajli gbime geliyor.Pek bi artisini goremedim

Orijinalden alıntı: ltrg

99 TL dyor ama 10 megabite kadar....Hani 2 olur 3 olur.o zaman pismanlik duyabilirz.Birde bi iki vergi dahil degil.Tam bilemiyorum tabi alanlar daha saglikli bilgi verirler lakin 120 yi blur gbime geliyor.Keske 20 megabite kadar olsaymis.Ve hersey dahil 99 Olsa alinabilir.Ben ilkbas alacakdim.Sonra vazgecdim.Yazlik evi olan evine port dan dolayi internet baglatamayan veya lokasyon degistirenler icin iyi.Ama sabit internet sanki daha avantajli gbime geliyor.Pek bi artisini goremedim
    10 mbps upload bulunmaz bir nimet özellikle yayıncılar için. şahsen sabit internetim olsa dahi alacağım
    |
    |

Daha çok port veya altyapısı bulunmayanlara yönelik bir ürün zaten Türknet, Milleni gibi alternatif iss'ler varken upload harici dönüp yüzüne bakilmaz bu fiyatta. Dediğiniz gibi 20 mbps olsa çok daha iyi olurdu. Hız olarak 2-3 mbps alan görmedim genelde tam olarak 10 mbps sağlanıyor.

|
    |
    ltrg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

stabil 10 mbit çalışsa benim gibi 1-8 mbit arası dalgalı internetde boğulanlara ilaç olur
    |
    |
    joster35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, Killanici_Adi sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın

---------------------

bana hakaret eden adam ban yemediği için forumdan kendim uzaklaştım
  • Binbaşı
    1707 Mesaj
    Alanlar yorum bırakırsa sevinirim,
    özellikle lokasyon kısıtı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
Blogio
Paykasa
üniversite
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,320
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.