Şimdi Ara

TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB 39TL (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.366
Cevap
78
Favori
334.347
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hangi paketi kullanıyorsun,genellikle abone alımına kapatılan paketleri kullananlara bu teklif yapılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi rakama teklif edildi? Prime tarifenin tam adı nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

Hangi paketi kullanıyorsun,genellikle abone alımına kapatılan paketleri kullananlara bu teklif yapılıyor.
    selfy google play 5gb

• Güzel Tarife.. İnşallah böyle bir Teklif alırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chn_yldz_

selfy google play 5gb

Alıntıları Göster
    Tamam,Selfy Google Play paketlerine abone alımı kapatıldı ve Play Store TL hediyesi Telekomu zorluyor olmalı,bu pakettekileri başka tarifelere geçirmeye çalışıyorlar.

• Beyler bu pakete geçiş mi mantikli yoksa destek prime 15 gb 41 tl mi mantikli ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Araxes

Beyler bu pakete geçiş mi mantikli yoksa destek prime 15 gb 41 tl mi mantikli ?
    Prime ayrıcalıklarını kullanıyorsanız tabiki Prime tarifesi. Eğer kullanmıyorsanız ve her yöne dakika aynı ise bunu kabul edin teklif varsa.

• Yaklaşık 2 aydır uğraşıyorum bu tarifeye geçmek için ama geçememiştim, bugün +90 553 968 65 50 nolu numaradan arayıp teklif ettiler, kabul ettim ve geçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

Prime ayrıcalıklarını kullanıyorsanız tabiki Prime tarifesi. Eğer kullanmıyorsanız ve her yöne dakika aynı ise bunu kabul edin teklif varsa.

Alıntıları Göster
    Benim yarın geçişim olacak türk telekom faturasıza.Destek prime 15gb 1000 dakika. Direk faturalıya geçiş yapabiliyor muyum ? yoksa 1 ay faturasızda mı kalmam lazım ?
  • Bana teklif ettiler düşünmem gerek dedim öyle bir şansınız yok dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: Araxes

Benim yarın geçişim olacak türk telekom faturasıza.Destek prime 15gb 1000 dakika. Direk faturalıya geçiş yapabiliyor muyum ? yoksa 1 ay faturasızda mı kalmam lazım ?

Alıntıları Göster
    30 günü faturasızda doldurmalısın önce.

• 3 aydır faturasızdayım dün selfy medium kullanıyorum dün benide aradılar , reddettim .
  • TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB  39TL

En güzel yanı duran internet olması

• TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB  39TL

Bugün Aradım geçirdiler beni bu tarifeye... hatta 6 GB olan başka bir tarife teklif ettiler kabul etmedim. Arkadaşlarım 35 liraya 15 GB kullanıyorlar dedim hay hay efendim dediler ve hemen geçirdiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacidesdemir -- 14 Mart 2019; 14:49:30 >
  • Faturalıyım taahhütüm bitti. 8 gb’a 36 10 gb’a ise 38 tl diyorlar. Ne yapsam bilemedim. Şu an 22 lira ödüyorum 8 gb için. 15 gb vermiyorlar günlerdir deniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hacidesdemir

Bugün Aradım geçirdiler beni bu tarifeye... hatta 6 GB olan başka bir tarife teklif ettiler kabul etmedim. Arkadaşlarım 35 liraya 15 GB kullanıyorlar dedim hay hay efendim dediler ve hemen geçirdiler
    Türkcell deki gibi yarışı gece şeklinde bir cakalliklari var mı acaba hocam?
    Bir de yeni hat alsak nasıl olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihburak95

Alıntıları Göster
    öYLE şeyler turkcell de olur

bu tarifede yok yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihburak95

Alıntıları Göster
    Çakallık yok Hocam 2 ay faturasızda bekledim istedim verdi... ama inanın herşey telefonu açan müşteri hizmetlerinde bitiyor isterse yapıyor

• vodafone taahhütüm bitiyor arkadaşlar. Hat değişikliğinde vermiyorlar diye belirtmişler ancak alan var mı ?

zaten 31 vs ödüyorum 5gb internete geçiş yaparız daha önce turktelekomdaydım fena değildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacidesdemir

Faturasızdayken paketiniz ve tarifeniz neydi?

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.