Şimdi Ara

TT FATURALIYA GEÇİŞ 4GB 1000 DK1000 SMS 19 TL. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
12
Favori
14.480
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • faturalıdan uzak durun normalde 20 tl gelen fatura bi kere 40 geldi internet yazıyor sözde ama internete girmiyorki telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

Türk Telekomun 16914 TL gelen faturasının resmidir:

TT FATURALIYA GEÇİŞ 4GB 1000 DK1000 SMS 19 TL.

https://www.sikayetvar.com/turk-telekom-paket-kullanimi-

19 binliralık bir ayda fatura nasıl olabilir, evinizi köyünüzü elinizden alır, incir ağacı dikmekle ile yetinmez

Okumak isteyen gider zaten şikayetvardan okur orada ki mesajları niye buraya kopyalayarak gereksiz konuyu şişiriyorsun ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler ben buna geçiş yapmak için aradım.musterı hizmetlerini, size özel mesaj geldiyse geçebilirsiniz dışarıdan alım yapılmıyor bu tarifeye dedi

• 1000sms 1000 dk 10gb 29tl ye geçtim

• Bimcelli den geçiş oluyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: screamtoronto

1000sms 1000 dk 10gb 29tl ye geçtim

Bu supermis

• quote:

1000sms 1000 dk 10gb 29tl ye geçtim

Bu da link:https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturalida-10-gb-tarifesi.aspx

Faturalı pişmanlıktır 650 TL fatura ödedim zamanında
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Neden oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    NEDEN BU KADAR ÖDEDİNİZ? SORUN NEDİR* BEN YILLARDIR TT LIYIM. HANIMIN HATTINI GEÇİRDİM BU TARİFEYE
  • Türk telekom faturalı hat büyük pişmanlık. Ilk yorumu yapmıştım. Ilk faturam geldi tarifeyi kullanma ücreti adı altında 36.5 yansıtmışlar. Şikâyet kaydı oluşturduk ama laf anlamayan temsilcileri var, bir yere yonlendirdiler sizin 1.5 aylık fatura ocak faturası da dahil sorun yok diyor. Kıza hakaret edecektim kullanmadan fatura mi çıkıyor diye. Anlamıyor biliyor gibi artist artist konuşuyor. Oturup bunu ben anlattım temsilciye. Tamamen bilgisizlikle dolu bir operatör. Siz siz olun ucuz diye geçmeyin. Başka bi taraflardan geçiriyorlar fazlasıyla merak etmeyin..

• nasiledekkinasilola kullanıcısına yanıt
    Aynen. Turktelekom müşteri hizmetleri sıkıntı sorun çözmekten uzaklar. Bu konuda Turkcell iyi gerisi yalan. Faturalı kullandığım dönemde bilgim dışında katılılan servislerden gelen ücretler vardı itirazım sonucu ücretin tamamını iade edeceklerini söylediler ama sadece ilk faturaya geleni iade ettiler. Sonrasında defalarca talep oluşturdum ama nafile. Artık ön ödemeli kullanıyorum kafam rahat. Neden hala Turktelekom derseniz evde ve işte en iyi çekeni o. Ankara genelinde çekimi en iyi olan operatör diyebilirim. Sözüm merkez ilçeler için geçerli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturalıya sakın geçmeyin zaten. Türk telekom düşünüyorsanız selfy paketlerinden yararlanın ve fiyatları daha uygun. Sadece 25 yaş altı tc no bulmanız yeterli

• 19 liraya faturasız 2 gb kullanıyordum, 4 gb olduğu için buna geçmeye karar verdim. İlk aradığımda hemen geçirelim isterseniz demişti, internet-dakika boşa gideceği için 3 gün sonra arayayım dedim, 3 gün sonra aradığımda temsilci siz yararlanamazsınız size özel tanımlanmamış bu kampanya dedi. önceki arkadaşının yanlışlıkla "geçirebilirim" demiş olabileceğini söyledi. bana uygun bir tarife var mı dediğimde internet sitesine bakabilirsiniz dedi. bende bunun üzerine şikayet kaydı oluşturdum 2 gün sonra aradılar, size tanımlı değil normalde ama isterseniz sizin geçişinizi sağlayabilirim dedi görevli sağlayın dedim geçmiş oldum. inşallah kötü bir şeyle karşılaşmam. telefondan mobil veriyi şimdiden 4 gb sınırladım.
  • Tt ve Faturalı 😳 imkansız ikili atesle barut gibi. Iptv satan kisiye kredi karti bilgilerini verip Al ne kadar ucretiyse sen cek iste demek gibi. Sıcak fırsatlar bolumune kredi kartı bilgilerini yazmak gibi...

Neden derseniz Faturali hat genel olarak bir şekilde geciriyor o yıl vurmasa illaki bir sekilde piyango vuruyor. Fatura asimi harici 1 hafta önce basima gelen samsunun merkezinde gobeginde cekiyor fakat arama gelmiyor 4-5 gun sonra sikayetime aradilar baz istasyonu yetersiz kaliyor diye yani faturali olsaydi varya ugras dur. Normalde mahkemeye versen haklisindir fakat o yillar boyunca hat düzelir bile birde o zaman direk baz istasyonu yetersiz demez calismalar var der bekle bekle durursun duzelecek diye. Yani tt ummadik seyler yapıyor aklimin ucundan bile gecmezdi merkezde boyle birsey olacagi, neyseki faturasizdi da kolayca baska operatöre degistirdik.

• quote:

NEDEN BU KADAR ÖDEDİNİZ? SORUN NEDİR* BEN YILLARDIR TT LIYIM. HANIMIN HATTINI GEÇİRDİM BU TARİFEYE

TT faturalıda kafasına göre hizmetlere kafasına göre fiyat biçiyor bu yüzden. Ben x kadar yıldır kullanıyorum faturalı demeyin ben de öyleydim ve o 640 TL ödediğim ay son ayım oldu. Faturalıya geçmeyin, geçirmeyin
  • Hat faturalı ama bu paket tam valideye göre. Onun hattı faturasıza geçirsem sonra be kadar süre içinde tekrar faturalıya geçirebilirim acaba. Bilgisi olan var mı.

• 1000 dk 1000 sms 10 gb Internet 29 TL.

Mobil uygulamada karsima çıkmıştı bu teklif. 2 ay önce, şuan kullanıyorum. En uygunu bu sanırım. 12 ay taahhüt var tabiki. Hâlâ var mı bilmiyorum.

• aradim mh bitti dedi iki gun once
  • Tarife halen müşteri alımına açık, ancak müşteri hizmetleri size özel tarifelerde bu görünmediği için geçiş yapamazsınız dedi. Twitterdan Paul Doany hesabına twit atıp şikayet ettim. Bakalım ekliyoruz
  • Bu tarifede indirim alan oldumu bende gectim gayet guzel konu 2019 ama ben bunu rast geldim cok guzel tarife bana gore uygun

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.