Şimdi Ara

TT FATURALIYA GEÇİŞ 4GB 1000 DK1000 SMS 19 TL. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
12
Favori
14.480
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Turkcell maksi plus 10 gb faturasızdan faturalıya gelene sanırım 39 lira daha iyi olur bence, hem kum gibi hediye veriyor turkcell her hafta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkaygen kullanıcısına yanıt
    Zaten turkcell faturalıdayım, 6 GB internet için 39 tl teklif ettiler en son

• cencel C kullanıcısına yanıt
    faturasıza geçip ondan sonra geçilebiliyor sanırım hocam o zaman oluyordur.
  • berkaygen kullanıcısına yanıt
    sonuc ne oldu geceıldın mı ıstedıgın tarıfetye 3 gb 750 dk ya 27 alıyorlar ıptal ettım paketı adam gıbı paket yok
  • Bu tarifeye geçmek için faturasız hatta numara taşımayı yaptıktan sonra belli bir süre beklemek gerekli midir? Turkcell den faturasız ttkom a geçtikten sınra hemen bu tarifeye geçebilir miyiz acaba?

• _fırtına_ _ kullanıcısına yanıt
    Evet ben faturasiz kullandim sonra mhyi ariyarak bu tarifenin adini verip gectim bana sormadi teklif felan ondan direk bu tarifeye gectim yeterli geliyor bana

• Faturasızda kaldığınız süreyi hatırlıyor musunuz? Bana bayinin söylediği 90 gün sonra geçebilirsiniz şeklindeydi. 90 gün çok fazla, şayet beklemeden hemen geçiliyorsa bu tarifeye, taşıyacağım faturasıza.

Vala ben faturaliydim tahatut bitti paketimi 55tl yaptilar kullanmadan hemen faturasiza gectim 1 ay sadece 35tl oda tarife gerekliydi diye 1000dk 1000sms 5gbsine 35tl odedim hattim ozamanlar yogundu diye sonrada internette gordum bu paketi hemen gectim 1 ay sadece kaldim faturasizdan

• Eyvallah. Demekki 90 gün değil 1 ay sonra geçiliyormuş. Uygulamadan mı yoksa müşteri hizmetlerinden mi geçtiniz?

Mhden gectim

Bu bayiler yok mu bu bayiler

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    🤷🏻‍♂️

• Annemin hattına 5 gb 1000 dk 1000 sms 20 tl teklif ettiler.
  • daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Bu daha da güzelmiş. Ne zamandır faturasızda?

Senelerdir faturasızdaydı. Hiç faturalıya çevirmedik.
  • faturalı hat pişmanlıktır. 1 yıl önce bu tarifeye geçtim 10 gün içinde beni aylık 39 TL ye sportmax üyesi yapmışlar. 10 günde 19 luk fatura 80 liraya çıktı. Faturalı hattı iptal edin dedim, önce faturasıza geçmek gerekiyormuş. geçirin dedim hatta 20 tl yüklemek gerekiyor dediler. iptal ettirip başka operatöre geçeceğim hatta 20 tl daha yükleyip hattı iptal ettiler.
  • 19-20 tl yükleme miktarı geliyor iyi hoş lakin yükleme miktarı TT'de de en az 30-35 lira civarı değil mi ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.