Şimdi Ara

TT Fahiş Fiyatlardan da Geri Adım Atmalı! - #fahişfiyatistemiyoruz | İnternette Kalite Hareketi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
694
Cevap
16
Favori
95.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
719 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dogukankaya844

Türk Telekomu btkya btkyı bakanlığa peki bakanlığı kime şikayet ediyorsunuz 😂😂😂
    bakanlığı c.baskanına o çzüm olmazsa onuda netanyahuya sıkayet etmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Becca_Pramheda -- 16 Kasım 2018; 9:17:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

30mbıt dal versene kanka

Alıntıları Göster
    var mı bizden daha hızlısı???

TT Fahiş Fiyatlardan da Geri Adım Atmalı! - #fahişfiyatistemiyoruz | İnternette Kalite Hareketi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Becca_Pramheda -- 16 Kasım 2018; 9:21:36 >

• BTK'ya yapılan şikayetler doğrudan ilgili kuruma yönlendiriliyor. Ben ilk gün yazdım faturayı görür görmez. Gelen cevap "müşteri mağdur edilmeyecek hatta daha da avantajlı olacak" ekseninde, saçma, olaydan tamamen bağımsız bir cevap.
    Alternatif iss'lere bakıyorum neredeyse hepsi altyapıyı Telekom'dan alıyor. Hal böyle olunca da adamların eli güçlü. Devlet de arkalarında. Elbette tüm bunları "boşuna uğraşmayalım" diye yazmıyorum. Lakin sonuç çıkacağına dair zerre umut yok bende.
  • Arkadaşlar DSmart Fiber 100MBPS / 50GB AKN kullanıyorum. Dsmartı aradım ama henüz bir bilgimiz yok dediler. Ne durumdayız şuan ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Icinden turk telekom olan her seye destege varim. abartmiyorum dunya uzerinden bu kadar musterisine dusman baska bir sirket yoktur.cok kotu yonetiliyor ve tekel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D50B08F8B

Bu kota olayı sadece Türk Telekom'da mı geçerli?Superonline,Turksat gibi işletmeler ne yapacak hiç ses yok.
    Şimdilik onlar nasıl bir tepki geleceğini kestiremediklerinden geri planda durmayı tercih ediyorlar, vereceğimiz tepki onlarında nasıl bir yol izleyecekleri konusunda etkili olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 16 Kasım 2018; 9:56:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen istediğin kadar yasa çıkar kanun çıkar insanlar zihinlerinde,beyinlerinde kabullenmedikçe bunların hepsi boşa.Yasayı kabullenip uygulamak yerine boşluğunu arama peşindeyiz her zaman.Şu şöyle ama ben şöyle yapsam olur mu,olursa nasıl olur?Bırakın şimdi hikaye yazmay, ben yapmam diyenlere lafım,hepimiz öyleyiz illaki bir şekilde yapıyoruz bunu.Önce şu kafayı değiştirmemiz lazım gerisi zaten gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 16 Kasım 2018; 10:29:38 >
  • TTNET'tekilerin taahhütsüz diğer firmalara geçmesi şart. TTNET'te kalırsanız bunların kota mantığına evet demiş olursunuz. BİRAZ RAHATINIZ BOZULACAK AMA...
  • Fatura babamın üzerine ve otomatik ödeme aktif bu tarz bir değişiklik olup olmadığını nasıl anlayabiliriz yardımcı olur musunuz

• Vodafone ev interneti kullanıyorum daha akn konusunda bilgi gelmedi tt kullansam şikayet ederdim

• İlk defa internet bağlantacağım. Alt yapı ve port skntım yok. Hangi firmaya başvurayım? Paketler değişecekse ocak ayını bekleyeyim mi ?

Köy yanarken saç taramaya benzedi ama bu protestoyla ilintili olduğundan yazıyorum.

• Tam destek.Rezalet bir karar sartlar iyilesecegi yerde daha kotuye gidiyor.Saka gibi bir durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BD386127B

Adamlar 25 Mbps üzerinde Hız vermiyorlar ki
    Aynen oyle

• cupi kullanıcısına yanıt
    Sende btkyi sikayet et. Cbna

• Tam destek arkadaşlar helal olsun size. Ben de az önce yapılması gerekeni yapıp BTK'ya şikayetimi ilettim. Yıl olmuş 2018 hala internet ile uğraşıyoruz, bu kadar ucuzluk olamaz bu kadar halkını sömürmeyi seven bir şirket olamaz.
  • Şikâyet edelim arkadaşlar.

• En fahiş en leş internet hizmeti veren türktelekom dan kurtulalı 2 sene oldu.
    Fibere geçtim ve gerçek interneti gördüm. Fiberde ki 5mgbit upload bile dünya ortalamasının çok
    altında. Bu ülke hem akk'den hemde leş upload'dan kurtulmalı. İnternet kalitesini sor insanlara,
    benim internetim iyi bilmem kaç download var.. Kardeşim her şey download değil ki.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.