Şimdi Ara

TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.712
Cevap
106
Favori
251.973
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhaba. Birkaç sorum olacak, cevaplarsanız sevinirim.

1- İş yerinde kullanmak üzere TTNet mobil internet kullanmak istiyorum. Başka bir operatör de olabilir. Atıl bir kontörlü hattım var. O hattımı, kontörlü veya faturalı olarak kullanabileceğim, 10GB civarı paket arıyorum.

2- Bu hattımı takacağım ve sürekli Laptopa bağlı olarak çalışacak 4,5G modem ihtiyacım var. İkinci el de olabilir. Satmak isteyen arkadaş varsa alabilirim.

Bu iki konuda yardımınızı rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epivep -- 14 Mart 2019; 11:47:39 >
  • Arkadaslar gecmis sayfalarda Netflix kullaninca extra para odeniyor filan deniyordu. Oyle birsey var mi? Bende onceden 20 gb 59 oduyordum. Beni yenisine gecirin dedim gecirmediler. Hatti iptal edip 20 gb 29 tl gectim. Bosu bosuna 30 tl fazladan oduyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • riquelme76 kullanıcısına yanıt
    Netflix 2 aydır kullanıyorum herhangi bir ekstra ücret yok. Ek paketlerde kullanılan güne göre hesap ediliyor. Örneğin son gün 10gb aldınız ve 1gb kullandınız 1.5 lira kesiliyor.
  • Arkadaşlar bu hattı taktığım telefonda tt uygulamasını açınca sil süpür çıkmıyor hatla ilgili bir durum olabilir mi?

• Daha önce konusu geçti mi bilmiyorum. 10 gb ve 20 gb' ın yanısira 59 tl.ye 50 gb.' lık tarife de var seçenekler arasında.

TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL

• quote:

Orijinalden alıntı: oralet82

Arkadaşlar bu hattı taktığım telefonda tt uygulamasını açınca sil süpür çıkmıyor hatla ilgili bir durum olabilir mi?
    Müşteri hizmetleri ile görüştüm. Data hatlarından sil süpürün kaldırıldığını söyledi. Sadece ses hatlarında olacakmış.

• 59 tl. 50 gb tarifesi kurumsal müşteriler için. Vergi levhası vs vs. demişlerdi bende teşekkür edip kapattım 😁

• gozleri kullanıcısına yanıt
    zaten ek paket alarak 50GB'a ulaşmak daha ucuz oluyor gün bazlı ücretlendiriyorlarsa

• quote:

Orijinalden alıntı: ramazankkaya

Müşteri hizmetleri ile görüştüm. Data hatlarından sil süpürün kaldırıldığını söyledi. Sadece ses hatlarında olacakmış.

Alıntıları Göster
    Açıkçası duruma bakıldığında öyle görünüyor.
    Ancak ben de ısrarla sormama rağmen data hatlarından sil süpürün kaldırıldığını müşteri hizmetleri teyit etmiyor.
    Müşteri hizmetlerinin bilgisiz olduğu zaten malumumuz da benim anlam veremediğim burada bu kadar kullanıcıyız, bizden başka kimsede mi sorun yok acaba kimse "evet bizden de sil süpür kayboldu" diyemiyor
    İlk mesaja anket eklesem nasıl olur?

• Geçen hafta çıkmadığında teknik sorun oldu haftaya çıkacak demişlerdi bu haftada çıkmadığına göre kaldırdılar.

• Annemin 19TL'lik faturasız hattında sil süpür çıkarken; babamın 59TL'lik faturalı hattında çıkmadı.

• Blur kullanıcısına yanıt
    Data hatlarında arrık çıkmıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar foruma daha yeni sadece bu konu için üye oldum sorularım var size

1- Sil süpür bir süredir bende yok müşteri hizmetleri her defasında başka bişey diyor

2- 20Gb + Ek paket olarak ne kullanıyorsunuz kaç tl ödüyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blur

Açıkçası duruma bakıldığında öyle görünüyor.
    Ancak ben de ısrarla sormama rağmen data hatlarından sil süpürün kaldırıldığını müşteri hizmetleri teyit etmiyor.
    Müşteri hizmetlerinin bilgisiz olduğu zaten malumumuz da benim anlam veremediğim burada bu kadar kullanıcıyız, bizden başka kimsede mi sorun yok acaba kimse "evet bizden de sil süpür kayboldu" diyemiyor
    İlk mesaja anket eklesem nasıl olur?

Alıntıları Göster
    bende de 2 haftadır sil süpür gelmiyor çarşamba günü geliyordu 2. kez ayın 13 ünde açtım kaydı bugün aradılar 1 gb verdiler aynı sorun olursa gene arayın dediler

• Tivibu olayını çözen var mı? Benim güncel faturada 22 TL ek kullanım var. Sadece Tivibu açtım 10 15 dakika. Paketten yemiyor deniliyor ama kontrol ederek kullandım baya bir veri yedi paketten bende bir daha kullanmadım. Ayrıca ek kullanım yazması insanı aptal yerine koymaktır. Fatura gelsin itiraz edeceğim. Itirazım kabul görmezse iptal ederim. Sanırım her ay için 10 TL indirim var taahhüt için onun dışında bir cezası yok diye biliyorum. Tarife gerçekten ekonomik ama etik diye de birşey var.

• quote:

Orijinalden alıntı: agameminon

Tivibu olayını çözen var mı? Benim güncel faturada 22 TL ek kullanım var. Sadece Tivibu açtım 10 15 dakika. Paketten yemiyor deniliyor ama kontrol ederek kullandım baya bir veri yedi paketten bende bir daha kullanmadım. Ayrıca ek kullanım yazması insanı aptal yerine koymaktır. Fatura gelsin itiraz edeceğim. Itirazım kabul görmezse iptal ederim. Sanırım her ay için 10 TL indirim var taahhüt için onun dışında bir cezası yok diye biliyorum. Tarife gerçekten ekonomik ama etik diye de birşey var.
    tivibu kullanmayın ben hiç kullanmadım gerçi zaten aldıkları para yeter internetten faydalanın tivibuda zaten her içeriği ulaşamıyorsun netflix kulandığım ay faturam kabarık gelmişti benden tavsiye bu paketi kullananlar bir servise abone olmasın internete faydalanırsınız artık zaten netflix içerikleri hemen düşüyor internete tivibununda kendi içeriği yok zaten değmez o servise para vermeye

• harce74 kullanıcısına yanıt
    Bilenler zaten kullanmaz ama tuzak gibi birşey kurmuşlar. Ve alınan ücretin mantıklı bir açıklaması yok. Kim bilir kaç kişi düştü bu tuzağa.

• harce74 kullanıcısına yanıt
    Netflix de mi ekstra para yiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Netflix de mi ekstra para yiyor?
    faturamın kabardığı ay netflixle blutv kullanmıştım buradan da bazıları tivibudan ekstra fazla ücret ödemişlerdi bende acaba netflix yüzünden mi böyle oldu diye düşünmüştüm bilemiyorum açıkçası bazıları her servis ücret alıyor diyor faturam fazla geldiği aydan beri kullanmıyorum herhangi servis ve faturam gelmesi gerektiği gibi geliyor artık

bide o ay 180 gb harcanmıştı belki o yüzdende olabilir o zaman kardeşim yanımdaydı onla birlikte kullandığımız için fazla harcanmış apartmanda altyapı yok birde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 15 Mart 2019; 17:2:44 >
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.