Şimdi Ara

TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.712
Cevap
106
Favori
251.965
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: liberty_damn

Sil süpür bu hafta da gelmedi. Bu hafta sil süpür gelen var mı?
    yazanların hepsi gelmedi diyor. büyük ihtimal kaldırıldı ama açıklama yapılmış değil henüz. kurumsal anlamda rezillik
  • quote:

Orijinalden alıntı: John-Reese

yazanların hepsi gelmedi diyor. büyük ihtimal kaldırıldı ama açıklama yapılmış değil henüz. kurumsal anlamda rezillik

Alıntıları Göster
    Bugün tekrar aradım. Ocak'tan bu yana sistem açığı varmış, kapatmışlar. Kurumsal ve data hatlarında artık sil süpür yok, geçmiş olsun.
    Olur da yeni bir açığa denk gelirseniz, buradan yazın haberdar olalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Blur

Bugün tekrar aradım. Ocak'tan bu yana sistem açığı varmış, kapatmışlar. Kurumsal ve data hatlarında artık sil süpür yok, geçmiş olsun.
    Olur da yeni bir açığa denk gelirseniz, buradan yazın haberdar olalım.

Alıntıları Göster
    Böyle saçma açık mı olur hocam. Paketi çatır çutur satarken sıkıntı yok, çiftlik bank gibi doyum noktasına ulaşınca kapatalım da millet ek paket alsın. Kurumsal şirketler bile çakallık peşinde

• quote:

Orijinalden alıntı: Lion222

Bu mesaj silindi.
    Hattım yeni hat değil, numara taşıma. Bu pakete geçtiğimde, ayın ortasını geçmiş olduğu için ilk fatura(KASIM) az geldi.
    Şu anda hiçbir ek paket almazsam 22,5 lira civarı fatura oluyor.

ARALIK
    Ek paket 8 lira (6 Aralık. Günlük 40 kuruştan) + 20 lira (telsiz kullanma ücreti yok) = 28 lira

OCAK
    Ek paket 3,5 lira (22 Ocak: 2,5 lira, 25 Ocak: 1 lira) + 21,75 lira = 25,25 lira

ŞUBAT
    Ek paket 22 (3 Şubat: 12 lira, 11 Şubat: 8 lira, 22 Şubat: 2 lira) + 21,5 lira = 43,5 lira

MART
    Ek paket 6,5 (14 Mart) + 22,5 lira = 29 lira

Vergilerin tutarları faturaya göre değiştiği için paket fiyatını aşağı yukarı bir rakam yazdım.

TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL

• 53*MURAT kullanıcısına yanıt
    Hocam peki kalan tutar taahhüt bozma bedeline yansıyor mu? Daha öncekinsayfalarda taahhütsüz kullanan bi arkadaş bu tarz indirimli yararlanamıyordu ek paketlerden.

• Beyler toplanın bi ekşi sözlükte okuduğum bi yaziya göre hattı kapatmak için müşteri hizmetlerini aradığında yüzde 40 indirim teklif edilmiş adama böyle birşey var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Normal tarife olarak taşınıyor, sonradan dataya dönüştürülüyor. Ben pek çok kez data - normal hat arası taşıma yaptım, sıkıntı yaşamadım.

Benim de önceki hattım TürkTelekom idi, 6 gün içerisinde önce Turkcell'e sonra tekrar TürkTelekom'a taşıdım. 30 lirayı gözden çıkarmıştım ama almadılar.

• joster35 kullanıcısına yanıt
    Taahhüt bozma ile ilgili bir bilgim yok maalesef.

• bagirtan kullanıcısına yanıt
    bu konuda birisi daha yazmıştı ama deneyen çıkmadı galiba birazda şansa kalmış bir durum

• 53*MURAT kullanıcısına yanıt
    Hocam zahmet olmazsa *124# numarasını arayınız. Ardından 3-TAAHHUT seçeneği seçiniz. Ardından 2-Taahhut Sorgu seçeneği seçiniz. Şu işlemi yapıp ceza miktarını yazabilirmisiniz? Taahhütsüz tarife fiyatı 10 tl daha fazla taahhütlüye göre. Birde kaç aydır bu tarifeyi kullanıyorsunuz?

• 3-4 ay oldu benim ceza durumu da her ay için 10 Tl olması gerek bana öyle dedi Bayi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu tarifeyi alsak numarayı bankaya vs verince şifre ile ilgili mesajlar gelir mi? Yani data hattını aynı zamanda mesaj alabileceğim bir hat olarak kullanabilir miyim?

• bagirtan kullanıcısına yanıt
    Evet 10 tl aynı yöntemle kontrol edebilirsiniz.

• tam bir türk telekom rezaleti yaşıyorum ben de...
    Bimcell'deki hattımı TT'a transfer edip mobil wifi'dan yararlanıp yararlanamayacağımı sordum. Müş.hiz. kontrol etti, tabi dedi numaranızı taşıyıp geçebilirsiniz (zaten türk telekom altyapısında olan numarayı tekrar taşıyacaz yani, aslında pratikte tarife değişikliği).
    Gittim bayiye, - aa ama hattınız bimcelldeymiş! -Yani? -24.5 TL geçiş ücreti alıcaz, ha yok derseniz başka yere taşıyın sonra geri gelin. 2 hafta onla uğraş dur yapacağıma al 24.5'u taşı ablacım.
    Ertesi gün aradılar; -ımmm kem küm, sizin işlem olmuyor. istediğiniz paketi vermiyor sistem, ama modemli tarifeye geçirebilirim!
    - oldu 700 lira modem parası verelim!!!
    - hmm ozaman yeni hat satalım, yaklaşık 100 tl ye!?

bu kadar saçma sapan bir sistemleri var, müş. hiz. olur diyor sonra dönüyorlar sözlerinden. ordan oraya taşı numaranı sonra gel vs ne saçma sapan bir sistemdir!

• Traful T kullanıcısına yanıt
    Mesaj gönderip mesaj alabiliyorsunuz sadece konuşma yapılamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: joster35

Hocam zahmet olmazsa *124# numarasını arayınız. Ardından 3-TAAHHUT seçeneği seçiniz. Ardından 2-Taahhut Sorgu seçeneği seçiniz. Şu işlemi yapıp ceza miktarını yazabilirmisiniz? Taahhütsüz tarife fiyatı 10 tl daha fazla taahhütlüye göre. Birde kaç aydır bu tarifeyi kullanıyorsunuz?
    4 aydır bu tarifedeyim.

• Arkadaşlar yazlikta kullanmak için mobil internete ihtiyacım var aylık kota olarak 150 GB civarı kullanım oranlarını olmakta.Aylik butcem 200 250 lira verebilirim duruma göre internete. Bu durumda taahhütsüz bir paket varmıdır internet kotası yuksek.

• ExWhite E kullanıcısına yanıt
    Bütçeniz baya yüksek superbox bakabilirisiniz
    https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/superbox-4-5g-internet-kampanyasi
    Hesaplı olsun derseniz TT evde wifi alıp özellikle fatura kesimine son 1 hafta kala ek paket alıp indirme işlemlerinizi toplu olarak gerçekleştirebilirsiniz?

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.