Şimdi Ara

TT 9 Aylık kazancı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet sevgili donanım haber forumu sakinleri bize internet hizmeti adı altında bilimum eziyetleri yaşatan tt 9 aylık net karı 1,9 milyar lira eski haliyle 2 kattirilyon ve hala ağlıyor bu şirket kesintiler yavşlamalar m.h. alınan abuk subuk saçma ve bir okadar da işe yaramayan cevaplar=1.9 milyar lira.

Kaynak:http://www.haber7.com/haber/20101020/Turk-Telekomun-9-aylik-net-kri-19-milyar-lira.php

• deveye sormuşlar neden boynun eğri oda nerem doğruki demiş :) bu ülkede ne doğruki bu doğru olsun. bunu denetliycek birim devlettir (Btk) devlet halkının hakınnı yedirmemesi lazım. ha tabi bunlar teorik sözler ama iş pratikte olduğu gibi olduğu olmuyor...ben bu duruma çok sinirlenirdim öncelerden ama artık insan alışıyor belirli bir süre sonra bu duruma. benim yakındığım en önemli nokta türkiyenin çok nufusu... gerçekten türkiyenin birbirinden alakasız çok nufusu var... yünanistan örnek veriyim adamlar 3-4 milyon en küçük bir olayda toplanıp baştaki hükümetin ağızına s*çıyorlar. nerede 80 milyon bir araya getiriceksin 80 milyon geçtim 1 milyonu bir araya getiremezsin. sende benim gibi herşeyi artık oluruna bırak...takma kafana....tabi internette bizi yardımcı olabilicek tek hizmet olucak 2011 veya 2012 wimax... superonline istanbulda heryere fiber çekemiyceği vede saha dolabı koyamıcağı için tek bir noktadan yüksek hızlı internet vericek... eğer bu wimax gelirse emin ol ki internet hızımız çok artıcak vede fiyat düşücek. Nasıl düşücek? dersen eve kadar kablo çekip ona bakım vs. şeyler yapması gerekmiycek ve bina kablo sisteminin kötü olması senin internetini etkilemiycek.tek bir noktadan veri alıp gönderme yapıldığı için o wimax santralinin bakımı daha ucuz vede kolay olucak. eğer wimax için gerekli rekabet şartları sağlanır ise en erken 2011'de wimax kavuşuruz. benim kaanatim şu ki operatörler girmiycek, ttnette girmiycek diğerleri zaten 5 para etmez... tek adam akıllı superonline kalıcak oda rekabet kurulu wimax'a izin vermiycek(eğer yurtdışından-içinden bir yatırımıcı gelmezse). 3g için yanlış hatırlamıyorsam rekaber kurulu 2 yıl erteletti rekabet yok diye (sadece 3g için turkcell başvurmuştu) herneyse gelecek güzel olucak en azından 1 mbite göre

• rakam korkunç.
  • alırlar böyle millete böyle tarife

hala kafalarını kaldırmadı millet... uyanamadı.
  • TT'nin satis bedelini bilen var mi?

Dunyada hic bir kurum 2 yillik karina satılmaz!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neu -- 23 Ekim 2010; 12:51:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neu

TT'nin satis bedelini bilen var mi?

Dunyada hic bir kurum 2 yillik karina satılmaz!!!!

30 aylık karına özelleştirildi 6 milyar 550 milyon dolara.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.