Şimdi Ara

TS-Nazilli maçındaki penaltı pozisyonu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.aspor.com.tr/turkiye-kupasi/kupatv/trabzonspor-1-nazilli-belediyespor-0-ozet/mac-ozeti-izle/2146064

55.saniyedeki pozisyon ve sonrasına bakın lütfen.

ceza sahası içinde bir hareket ya penaltıdır, ya değildir. serbest vuruş ne alaka ?

hakem kendinde futbol kuralı mı ekledi ?

• yalnız sonrasında yusuf güzel gol atmış. es geçmeyelim
  • bu hakem Beşiktaş Sivas belediye maçınıda bi acayip yönetmişti tuaf gerçekten zaten penaltıyla alakası yok pozisyonun. Sonradan vazgeçti sert girdi diye çift vuruş verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

bu hakem Beşiktaş Sivas belediye maçınıda bi acayip yönetmişti tuaf gerçekten zaten penaltıyla alakası yok pozisyonun. Sonradan vazgeçti sert girdi diye çift vuruş verdi.

sert girdiyse faul olmuyo mu hocam. Ne saçma bişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVoid

quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

bu hakem Beşiktaş Sivas belediye maçınıda bi acayip yönetmişti tuaf gerçekten zaten penaltıyla alakası yok pozisyonun. Sonradan vazgeçti sert girdi diye çift vuruş verdi.

sert girdiyse faul olmuyo mu hocam. Ne saçma bişi

tehlikeli hareket verdi işte sonradan aslında faul olmadığını oda biliyo topa dokundu çünkü.
  • video açılmıyor fakat

ceza sahasındaki direkt serbest vuruşlar (faul) penaltıdır.

ceza sahasındaki endirekt serbest vuruşlar (tehlikeli hareket, kalecinin geri pası eliyle tutması) çift vuruştur.

hakem tehlikeli hareket olarak değerlendirdiyse pozisyonun oldugu yerden çift vuruş kullanılır. İzlemedim ama eger hakem düdüğü çalıp elini kaldırdıysa çift vuruştur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

video açılmıyor fakat

ceza sahasındaki endirekt serbest vuruşlar (tehlikeli hareket, kalecinin geri pası eliyle tutması) çift vuruştur.

hakem tehlikeli hareket olarak değerlendirdiyse pozisyonun oldugu yerden çift vuruş kullanılır. İzlemedim ama eger hakem düdüğü çalıp elini kaldırdıysa çift vuruştur.

önce penaltı gösterdi. sonra çift vuruş verdi.

benim bildiğim, ceza sahası içinde bu tehlikeli hareketi yaptıysa, penaltıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

video açılmıyor fakat

önce penaltı gösterdi. sonra çift vuruş verdi.

benim bildiğim, ceza sahası içinde bu tehlikeli hareketi yaptıysa, penaltıdır.

Ceza sahasinda tehlikeli hakaret cift vurustur. Tehlikeli harekette rakibe mudahele olmaz. Eger rakibe mudahale varsa faul yani penaltidir

Bence bu pozisyonda bisey yok. Ama birsey calinacaksa penalti bence cunku kaleci toptan sonra rakibe mudahele ediyor. Ayrica kaleciye tehlikeli hareket verildigini ilk defa bu pozisyonda gordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.