Şimdi Ara

Tryn ulti-Can çalma (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hasar vermek ayrı, can çalmak ayrı.. Adama hem hasar verip hem canını çalmıyorsun. Vurduğun hasar ne kadarsa, ne kadar can çalman varsa ona göre hesaplanıp sana can ekleniyor. Adamdan can gitmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkozenn

quote:

Orijinalden alıntı: forq1ven

Çalınıyor. Can çalma olayının rakibin canıyla alakası yok. Senin vurduğun hasarın üzerinden % olarak alınıyor.

Ya kardes dalga gecmek icin sormuyorum, 5 canlı adama verdiğimiz hasarla full canlı adama verdiğimiz hasar aynı mı?

Eger senin dedigin gibi can calma rakibinin canindan caliniyor olsaydi o zaman 5 tane kanasusamis al %100 can calman olsun rakibi tek vurusta indir veya baronla ejdere tek at sonucta %100 canini calmis oluyosun ? Cok mantiksiz. Rakibinin canindan degil senin vurdugun hasardan can calma islemi yapilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

quote:

quote:

Çalınıyor. Can çalma olayının rakibin canıyla alakası yok. Senin vurduğun hasarın üzerinden % olarak alınıyor.

Ya kardes dalga gecmek icin sormuyorum, 5 canlı adama verdiğimiz hasarla full canlı adama verdiğimiz hasar aynı mı?

Eger senin dedigin gibi can calma rakibinin canindan caliniyor olsaydi o zaman 5 tane kanasusamis al %100 can calman olsun rakibi tek vurusta indir veya baronla ejdere tek at sonucta %100 canini calmis oluyosun ? Cok mantiksiz. Rakibinin canindan degil senin vurdugun hasardan can calma islemi yapilir

evladım kanasusamışın can çalma pasifi özel pasif. kısaca 5 blood alırsan %20 cançalman olur gene. senin kafa geçen sezon da kalmış.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yalan Söylemeyen Adam

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Raiden.

Can çalma'nın adamın canıyla alakası yok. Senin hasarın üzerinden hesaplanır can çalma.

Adamın canı yokken hasar veremeyiz?

Yahu kardeşim çalınan can adamadan çaldığın can değildir anlamıyormusun. Çalınan can düz atakla attığın hasarın can çalma yüzdene göre can kazandırmasıdır.Trinketten can çalınıyor teemonun mantarından çalınıyor sence can çalarken hasar verdiğimiz birimin canınımı çalıyoruz?

Yahu kardeşim oraya adamın canı yokken yazmışım. E adamın 3 canı var diyelim hadi, vurduğumuz hasar 2 can calmamız %10 olsa kaç can calabileceksin? Yoksa ben mi yanlıs biliyorum 3 canlı adama daha fazla hasar verebiliyor muyuz?

Sen çok yanlış biliyorsun kardeş. Can çalma senin karşıya verdiğin hasarın %'si canına ekleniyor. 100 ad olsun, %20 can çalma olsun. Minyonun canı 1 olsa bile 100 adnin %20'si hpne eklenecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aoheiwa

Xin kuleden çalıyor, try dan mı çalamicaz!

Xin kuleden calmiyor pasifinde 3 dus vurusta bir can geliyor calma kelimesini gordunmu

• quote:

Orijinalden alıntı: Dash.

quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

quote:

quote:

evladım kanasusamışın can çalma pasifi özel pasif. kısaca 5 blood alırsan %20 cançalman olur gene. senin kafa geçen sezon da kalmış.

Kanasusamisin pasifi stackleniyor diye biliyorum birazdan oyuna girince bakarim.

Edit: arkadasa cevap vereyim hem burdan

Birlesmiyor diyelimki 6 tane vampiri asa alsin %48 can calma. Tek vurusta o zaman baronun ejderin veya rakibin canini %48 indirsin ? Vurdugun hasarin yuzdesi olarak can calarsin karsindaki canavarin veya rakibin canini degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeGaDave06 -- 24 Ekim 2015; 18:41:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 11_serhat_11

quote:

Orijinalden alıntı: Aoheiwa

Xin kuleden çalıyor, try dan mı çalamicaz!

Xin kuleden calmiyor pasifinde 3 dus vurusta bir can geliyor calma kelimesini gordunmu

Sonuçta canı doluyor

• Hiç denemedim. Denemek lazım. Bu arada ultiden sonra zaten bir miktar can kazanıyordu diye hatırlıyorum.
  • Can çalabilite nedir

• Son noktayı koyuyorum, çalabilirsin tabiki
  • quote:

Orijinalden alıntı: IreliaCarriesU

Can çalabilite nedir

Sence?
  • Afk

• q bastığından kazanıyorsun
  • Sauron kullanıcısına yanıt
    Tm hatırladım.
    Teşekkürler.
  • can çalır, iyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakkr -- 26 Ekim 2015; 9:12:49 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.