Şimdi Ara

Trump’ın uçaklardaki teknoloji yasağı Türkiye’yi de kapsıyor mu? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
6.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    amerikadan buraya direk uçan amerikalı bir havayolu şirketi yok

sadece kanada dan var.
  • bu olayın hükümetle ülkede yaşanan terör olayları ile alakası yok

seçilen ülkeler arasında küçük ingiltere dediğimiz başkenti dubai olan birleşik arap emirlikleri var. Orada ne suriyeli var. Ne işid var. Ne de başka terör örgütü.

aynı şekilde qatar, kuwait ve suudi arabistan da terör mü var.

ki birleşik arap emirliklerinin emirates hava yolları ile qatar ın qatar hava yolları dünyanın en iyi iki havayolu şirketi. Her sene dünyanın en iyi havayolu şirketleri arasında ilk iki de bunlar yer alıyor. Bir sene biri birinci oluyor. Öbür sene diğeri.

emirates, ethiad, qatar, suudi havayollarında dünyanın en büyük yolcu uçağı olan avrupalı airbus A380 ya da boeing in başarlı olarak nitelendirilen geniş gövde 777-787 uçakları var ve sürekli sipariş veriyorlar. Dünyanın amerikalı ve avrupalı pilotunu istihdam ediyorlar.

ben özellikle küçük amerika olan suudi arabistan'ın ve küçük ingiltere olan birleşik arap emirliklerinin bu olaydan sonra nasıl bir tutum içerisinde olacaklarını çok merak ediyorum.

çünkü ethiad, emirates, qatar gibi şirketlerin uçaklarında bir çok değişik class var. First class, business class, economy plus, economy. First uçan dünyanın parasını veren adama gelip de laptop unu kargoya vereceğiz dersen yolcu bir daha uçmaz senle. Bu şirketlerde genelde parayı bu üst class lardan kazanıyorlar.

Türk Hava Yolları'nda zaten iki sınıf var. Biri business diğeri economy. Zaten business yolcusu pek yok Türk Hava Yolları'nın. Bu durumdan en az etkilenecek Türk Hava Yolları olacak.

• Bu yasak devam ederse 3 cu havalimani elde patlar. Zaten avrupa iyicene kızdı bize beter olacağız maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdoğan her gün Avrupaya atar yapıyor. Azarlıyor , hakaret ediyor.

Trump un yardımcısı islam Terör dinidir demiş.

Trump müslüman yasagi koymuş.

Ypg ye desteği arttırmış.

Neden tek kelime yok..

Çünkü biliyor ki Trump ne Merkel nede hollandali siyasetçi.

Laflarını en ağır şekilde iade eder ve çok ağır cevap verebilir..

Erdoğan Trump dan korkuyor.

Gücü Kadın Merkel, ve Liberal Hollanda ya yetiyor.

Biliyor ki ABD de kendisinin Hristiyan versiyonu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cosmos2999 -- 22 Mart 2017; 19:9:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamlar bizi sevmiyor istersen dünyanın en demokratik ülkesi ol bu değişmez
    birincisi senin bayrağında haç yok (gürcistanda olaylar olduğunda amerikan donanması karadenize geldi niye ? dahası kıbrıs harekatı sırasında olanları unuttuk mu ? sudan ikiye bölündü böldükleri bölgeleri açın bakın görürsünüz )
    onlar için en iyi müslüman ölü olandır ben şu parti bu parti demiyecem hepsi kendi çıkarlarını düşünüyor sonra bize birşey kalırsa bakıyorlar
    ülkemizin insanı yöneticileri şuçluyorlar ama onları seçen toplum çok mu iyi kendimiz sütten çıkmış ak kaşık misali davranıyoruz ve değişmek için hiç çaba harcamıyoruz bu kafa ile daha beter olmadıklarına dua etsinler

• quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanXxX

Erdoğan her gün Avrupaya atar yapıyor. Azarlıyor , hakaret ediyor.

Trump un yardımcısı islam Terör dinidir demiş.

Trump müslüman yasagi koymuş.

Ypg ye desteği arttırmış.

Neden tek kelime yok..

Çünkü biliyor ki Trump ne Merkel nede hollandali siyasetçi.

Laflarını en ağır şekilde iade eder ve çok ağır cevap verebilir..

Erdoğan Trump dan korkuyor.

Gücü Kadın Merkel, ve Liberal Hollanda ya yetiyor.

Biliyor ki ABD de kendisinin Hristiyan versiyonu var.

Kendisi daha önce 34 yerde "Ben Amerika'nın Bop projesinin eş başkanlarından birisiyim, bu görevi yapıyorum burada. Bu proje kapsamında Diyarbakır bir yıldız olabilir(başkent)" gibi açıklamalarda bulunmuştur. Youtube da hala onlarca videosu durur.

Gerçi 2 sene sonrasında hakkında davalar açılınca, yoo ben öyle bir şey demedim ki, kim dediğimi iddia ediyorsa şerefsizdir, namussuzdur dedi. Ondan da sonra tekrar sorulduğunda bop projesi rafa kalktı, eski projeydi o dedi.

Bu bilgileri toparlayıp, bir de üstüne düşünürsek Trump'tan pek te o anlamda korkmasına gerek olmadığını görebiliriz.

Ha bu arada bilmeyenler için Amerika'nın 100 yılldık Bop projesi, Irak'a, Libya'ya Suriye'ye, Türkiye'ye ve İran'a girmek dağıtmak, bölmek ve yönetmek. Libya gitti, Irak gitti, şimdi Suriye gidiyordu ki araya Rusya girip hop bir dur bakalım dedi. Sanırım yarı yarıya anlaşması falan yapıyorlar, sonra sıra Türkiye'ye gelecek. Zaten 2023'te sınır bütünlüğümüzü Atatürk sayesinde koruyan 100 yıllık Lozan Antlaşması'da bitiyor. O saatten sonra diğer ülkeler kalkıp biz burada bu ülkeyi tanıyoruz diyebiliyor.

Ne diyelim sonumuz hayrola.

• ülke nerden nereye geldi.Akp döneminde nurtopu gibi bir arap ülkemiz oldu.Ülkenin %20'si arap şuan ve her geçen gün artıyorlar.Ülke saatli bomba gibi olacak yakında çünkü ülkemizde 3 tane ayrı grup var

türk milliyetçileri
    kürt milliyetçileri
    arap milliyetçileri(yakın zamanda başlarlar bu kodumun suriyeliler ve arapları da)

Hani bir iç savaş zemini için neler yapılabilir diye bir şey vardır ya, işte akp o şeylerin hepsini eksiksiz yaptı.Rte ve akp bu ülkeden çektirip gittiği zaman en az 30 sene onların yaptığı işleri temizlemekle geçecek tabi halk akıllanıp adam gibi bir türk milliyetçisini başa geçirirse o da ayrı muamma çünkü ben bu halktan umudu kestim artık.
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    Evet THY fazla etkilenmez cunku ABD ucuslari nerdeyse hicbirsey THY icin.

Emirates dusunsun

Eger bu karar daha cok ekonomik nedenlerden ise Korfez ulkeleri ekonomik olarak karsilik verebilir.

En basit ucak siparislerini azaltirlar

Bu arada sunu da belirtmek lazim ki AHL acik ara en guvenli havalimanlarindan biri.

ABD'ye ucanlar bilir burda zaten bi on aramadan geciliyo.

Dubai de ayni sekil.

Yani guvenlik olayi hikaye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Predestination-

quote:

Orijinalden alıntı: faati12

Şaşırtan bir durum değil, ileride dikdatörlük rejimi diye köşeye sıkıştıracaklar.

Yalnızca 2 defa seçilme hakkı olan ve 50 den fazla siyasi partiyle seçime giren bir diktatör. Hmm #EVET anlıyorum seni bro.

2002 de göreve geldi.Başkanlık 2019da devreye girecek 10 yıl da ordan 2029.27 yıl hmm çok demokratik.

Zaten süresi bitince cumhurbaşkanlıgına geri dönerler bu sefer de yine 2 kez seçilme şartı koyarlar etti sana 37 tabi seçilirse

Ayrıca diktatörlüğün seçimle alakası yok.Hitlerde çok yüksek oy alarak gelmişti ama diktatördü.

• Tamamıyla 'Terör' faaliyetlerin bol olduğu ve yaşam şartlarının düşük, ikinci dünya ülkelerine alınmış ufak bir önlem.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Predestination-

quote:

Orijinalden alıntı: faati12

Şaşırtan bir durum değil, ileride dikdatörlük rejimi diye köşeye sıkıştıracaklar.

Yalnızca 2 defa seçilme hakkı olan ve 50 den fazla siyasi partiyle seçime giren bir diktatör. Hmm #EVET anlıyorum seni bro.

Ahahah ne adamlarınız ya dünyada seçimle gelen bir çok diktatör var ve olacaktır

Hitler
    Saddam Hüseyin
    Esad
    Mao
    Hüsnü mübarek
    Tayyip bunlar aklıma bir anda gelenler

Oy verenler algıları kolay yönlendirilebilirse herşey olabilir hitler gibi Tayyip'te çoğulcudur popülisttir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Trump amacın nedir ?...

• Burada önemli olan şu: Eskiden Avrupa ülkeleriyle aynı kefeye konulurduk, artık Orta Doğu ülkeleriyle aynı kefeye konuluyoruz. Ahmet Davutoğlu'nun "derin stratejisi" ve dış politikası sayesinde bugünlere geldik.
  • Bunlar hiçbirşey reis demeye devam edin akp yi çıkarın tepemize. Osmanlı gelecekmiş başkanlık gelince. Böyle mi gelişecek bu ülke iran ırak suriye gibi olarak mı gelişecek. Şeriat gelince mi gelişecek. Geriye gidiyoruz daha suçluda olsa bir insanı öldürmek günahtır.

Makarnaya kömüre satıyorlar ülkeyi evet diyenler. Evet diyenler maddeleri okudu mu anladı mı ?

18 yaşında lise mevzunu milletvekili olur mu ?

Milletvekili sayısı artıyor bu ne demek vergiler artacak demek. (Milletvekili maaşı 17000 tl)

Demokrasi ve özgürlük yoksa o ülke gelişemez. İran da kadınların araba kullanması yasak görüldüğünde vur emri var ve şeriat var. İran gibi yasakçı bir ülke nasıl gelişir ?

Şeriat ülkeye öfkeyi kaosu ve savaşı getirir. Terör bitmez tam tersi daha da artar.

Başkanlık sistemi eyalet sistemini getiriyor bunu halka açıklamıyorlar. Eyalet sistemi her şehir bir ülke gibi olacak kürtler özerklik isteyecek. Kürdistan ı kurmak için baskı artacak. Bu planda apo nun hapisten çıkması sağlanacak. Kürdistan ın lideri apo yu yapacaklar. 30000 Türk ün katili apo yu.

Avrupa ülkeleri ile durmadan kavga ediyorsun ilişkiler bozuluyor böyle mi gelişeceğiz. Avrupa ülkeleri ile anlaşmalar yaparsan güçlü ilişkiler kurarsan gelişirsin.

Akp ci çomarlarda erdoğan ı çekemiyorlar çok güçlü lider diyorlar. Ancak bu kadar cahil ve koyun olunur.

Ne zaman akıllanacak halkımız ? Gerçekleri ne zaman görecekler çok merak ediyorum...

• Aynı muameleyi bizde onlara yaparız olur biter
  • Normal bir karar içimize o kadar çok terörist aldık ki normal.

Araplaşmak ve mal gibi bir ülke olmanın verdiği sonuçlar katkısı olanlara kucak dolusu sevgiler.
  • Kapsiyor ahaberci ahmet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyice abarttılar.
  • Adam haklı beyler. Kızmaya gerek yok.
  • eyyy amarigaaa
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.