Şimdi Ara

Trump’ın uçaklardaki teknoloji yasağı Türkiye’yi de kapsıyor mu? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
6.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: soniqueizm_777

quote:

Orijinalden alıntı: kasamak5656

sen çok dertlenmişsin kardeş yanlış kişiyi alıntılayıp atarlanıyorsun

senin dediklerini zaten biliyorum ben?

Ne dertlenicem. sen müslüman düşmanlığı ve havayolu engelleme? Bende açıkladım ve doğru diyorum

Yapacağın birşey varmı, adamlar zaten diyor düşmanız, havacılık olayıda serbet ekonomi?

çözüm önerin, veya T.C hükümetü ve THY B planı nedir,ne yapacak onu anlat, sorun bu evet , çözüm??

Cevapladigin zad in konu hakkinda ne bilgisi ne de neler yapilabilecegi hakkinda bilgisi olmayan bir sahis oldugundan boşa yaziyorsun kendisine, kendisi ergendir.

Buyurun A ve B plani yine benim yukarida eski mesajlarimda yazdigim gibi ve fikirsiz ergenin ti ye aldigi gibi

http://mobil.hurriyet.com.tr/yasaga-karsi-bedava-wi-fi-40404926

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi napolyon07 -- 24 Mart 2017; 9:15:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 9 Mayıs 2020; 18:50:9 >
  • Listede Dubai ve BAE neden ayrı yazıyor ? Dubai BAE nin bir şehri. Bu arada bizim şirketlerin önünü kesmek için yapılmış onlar için çok mükemmel bir adım bu. Trump USA için gerçekten çok iyi bir başkan fakat bizi batıracak. Bu daha başlangıç daha neler göreceğiz. Tam bir ticaret adamı gerçekten kafa zehir. Onlar bize her türlü yaptırımı uygularken bizim onlara karşı kınamaktan başka kullanabileceğimiz bir şey yok ne yazık ki. Başta Amerika lı sonra Avrupalı şirketlerin bu işten karlı çıkacağı kesin. Ekonomi yolcusu hadi neyse ama business yolcuyu kaybediyoruz maalesef bu adamlar için zaman çok değerli ve işlerini bu cihazlarla yapıyorlar. Özellikle Qatar, Emirates, Turkish sonra diğerleri bu konuda bence ne yapabileceklerini tartışmalı ve uluslar arası arenada haklarını aramalı. Allah aşkına Dubai zaten batılı iş adamlarının elinde Araptan çok İngiliz falan uçuyor zaten...
  • Transit noktasi olarak kullanilmasi planlanan yeni havaalani bu karar sonrasinda tamamen bitmistir.Bu kararin alinmasinda katkisi olan turk politikacilarina tesekkur ederiz.Frankfurt bayram ediyordur.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.