Şimdi Ara

Trump'dan Türkiye'ye tehdit : Türk ekonomisini yok ederim (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
3
Favori
37.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
89 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.mynet.com/turkiye-kobaniye-koridor-acti-110101511687

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız adamın lafları enterasan adam kendini tanrı ilan etmiş.
    Yokettim şimdi tekrar yaratıp tekrar yokederim diyor.
    Anlamadığım zaten olmayan birşeyi nasıl yokedeceği idi herif önce yaratıp sonra yokedecek heralde.
  • ben bu açıklamayı şimdi okudum.

adam Türkiye ye kanuni Sultan Süleyman ın zamanında fransuva ya yazdığı mektubun hemen hemen aynısını yazarak posta koymuş.

mektubu ilk defa duyanlar veya merak edenler için
    https://tr.m.wikisource.org/wiki/Kanuni_Sultan_S%C3%BCleyman%E2%80%99%C4%B1n_Kral_Fransuva%E2%80%99ya_ferman%C4%B1

yalnız baya baya posta koymuş. geçen sene ağustostaki ekonomik balyozu da ben indirdim şeklinde bir iftiraf da yapmış

yenilir yutulur bişey değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 8 Ekim 2019; 1:26:37 >

• bu arada dolar 7 olabilir bizimkiler karşı posta koyarsa

• Bunlar hep İmamoğlu yüzünden

Şaka bir yana sürekli aynı şeyler yaşanıyor,konuşuluyor kısır döngü gibi.

• Bilge Trump

Yeni Dünyada Aptalların kendini Bilge olarak tanımlıyor... :) Baba parası ile Zengin olmuş. Defalarca iflas etmiş. Ticarette her pisliği yapmış. Bilim, Siyaset bilgisi sıfır. Sadece Cahil Amerikan Halkının Tercihi ile Başkan olmuş ve Her an Görevden alınma ihtimali olan Aptal Bilge :)

• amerikan medyasini takip ederseniz trump in suriyeden cekilme kararina cok kiziyorlar. isid le mucadele de kurt lerin gercek bir muttefik olduguna kanaat getirmisler. o cografyada resmi bir kurt devleti kurmak isteyen kurtlerin amerika ne istiyosa yaptiklari, amerika nin kulu kopegi olduklarini asikar. bu cekilme kararinda sirtlarindan vurulmus olacaklar. dinci orgutlerle mucadele eden her kimse amerika onu artik kendine muttefik belliyor anlasilan. 11 eylul olaylari falan derken radikal dinci orgutlerin en buyuk tehlike olduguna inanmislar. bu cekilme kararinda akp genel baskaninin bir etkisi olmusmudur bilemem olduysa da bu tuccar trump a ne vaat etmistir onu hic bilemem fakat belliki trump cevresinden cekindigi icin sopayi da gostereyim demis.. ekonomiyi ters yuz eder mi, trump degil ama amerikan yonetimi oyle bir ederki felegimiz sasar.

egri oturup dogru konusalim. bu gunlere gelmemizdeki en buyuk neden akp nin bes para etmez, plansiz ongorusuz dis politikasidir. amerikan usagi olmak ayri akilci dis politika ayri seyler.
    gecmiste futursuzce yaptigi yatirimlar, tarim hayvanciligi bitirmis olmalari bizi eli kolu bagli hale getirmistir. bundan sonra izleyecekleri politikayi merak ediyorum. onumuzdeki sene trump gider yerine demokratcilar gelirse carsi karisir.

• Sarı pipi çıkarttı sıvazlıyor...
  • Zamanında Ecevit’i eleştiriyordu el pençe diye en azından o öyleydi şimdi halk dolar düşsün diye öyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Trump Dümdüz Giderken

Dış işlerinden çok sert açıklama :

Vaatler yerine getirilmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sarıkafanın sonunu hiç iyi görmüyorum.

Ne içiyorsa artık...

Bu amerikalıların açlıktan bitbirini yedikleri günde gelecek.

• Emsalsiz bilgeligimle adam bunu demis ya la

• sioux kullanıcısına yanıt
    Ülkede milli eğitim müfredatı diye birşey yok. Herşey taşıma suyla yalan dolan kaynaksız bilgileri temel almış vaziyette. Milli eğitim vereni şutluyorlar. Sonra da fransa varisinin hayatını kurtaran kanuniden, aynı kanuni gibi karısını ukraynadan seçen cumhurbaşkanının yönettiği ülke bizi tanımıyor! Sen kendini tanımıyorsun sonuçta. Kanuni zamanında taht varisi fransuva çocukken yardım istiyorlar, kanuni de türk hekimi yolluyor. Oracıkta karınca yumurtasından yoğurt mayalıyor ve ayran içirip varisin hayatını kurtarıyor.
    https://mobile.twitter.com/TRTBelgesel/status/1027926428732600320
    Şu bilgi yanlış: yoğurt yollamıyor. Düşün bak, TRT'de oldu bu yanlışlık... Bağımsızlığını zamanında fransa tahtından alan Amerika seni tanımamış, bu aslında çoğun azı...

• Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    karınca yumurtasından yoğurt yapılır mı diye hakkaten araştırdım. doğruymuş. insan hergün bişey öğreniyor

Ben onu mu diyorum!
    Trump ermenilere arka çıkıyormuş, bir saniye buna sebep kim? Sen önce kendini tanı, ondan sonra tanıt. Bu aşamada seni anan bile tanımaz. Kanuni Fransuva'nın hayatını kurtarıyor, Fransuva sonraki 4. yüzyılda ermenileri türklere düşman ediyor, 1 yüzyıl sonra fransadan bağımsızlık bildirgesini almış amerikan cumhurbaşkanı türklere aslan kesiliyor. Tüm bunlara sebep yediği kaba sıçanlar. Sen bunları adam yerine koydun mu! Kendi özünü tüketirsin işte böyle.
    Ülkede Yusuf Alper Kılıç "Türk Hekimliği'nin Tarihi" diye ders anlatıyor diye ikinci senesinde apar topar fakülteden ihraç ediliyor. Edilmesine sebep de İskender Sayek. Hangisi kahraman hangisi düşman.
    Siz bunlara layıksınız, Trump sıçmış gider talih kuşu kondu diye piyango bileti alacak seviyede adamlarsınız. Şuurunuz ele geçirilmiş, hâlâ misakı milli deniyor. Ahahaha, bir hoş oluyorum soysuzluğun boyutlarına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mete Can Karahasan -- 8 Ekim 2019; 5:52:50 >

• Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    bana ne baaarıyon hocam ben mi yoğurt yapıp yedirdim fransuvaya hayret bi olgusun ya

Yok, danone mühendisleri yedirdi. Bizimkiler tavsiye edince hemen yoğurdu buldular. İshalde zaten ayran içirilmez, süzme yoğurt yedirilir(!). Paralel fetö pelikanları hiç bu kadar gerçeklik algısını el geçirmemişti, teşekkürler trt.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mete Can Karahasan -- 8 Ekim 2019; 6:13:34 >
  • Amerika'ya derhal bunun cevabının eylem olarak verilmesi lazım ama mevcut hükümet neden karşı çıksın kendisine ! Benim ki de laf işte!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ülkenin muhalefitinin anca heykel diktiği bir ülkede ne ekonomisinden bahsediyorsun ey trump!

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.