Şimdi Ara

Trt 4k digiturk te yok mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
39.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu gün evime digiturk bağlandı fakat kanal listesi içinde trt 4k yok,digiturke kanal da ekleme yapılmıyor muş normal uydu daki bir çok kanal yok mesela annemin çok izlediği bir kanal olan kanal27 yok.
    Neden trt4k yı izleyemiyorum 4K tv aldım bi türlü şu test yayını izlemedim.

Birde ben hem digiturk hemde normal Türksat kanallarını nasıl izlerim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı sorun ben de de mevcut yardımcı olacak biri yok mu
  • Ben araştırdım yokmu hocam digitürkün kanal listesinde olan kanalllar neyse oymuş .
  • Digiturkun 4k yayinlari açan uydu alicisi olmadigindan trt4k yi izleyemezsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hermogenes -- 17 Ekim 2015; 0:06:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForeverAlonee

Bu gün evime digiturk bağlandı fakat kanal listesi içinde trt 4k yok,digiturke kanal da ekleme yapılmıyor muş normal uydu daki bir çok kanal yok mesela annemin çok izlediği bir kanal olan kanal27 yok.
    Neden trt4k yı izleyemiyorum 4K tv aldım bi türlü şu test yayını izlemedim.

Birde ben hem digiturk hemde normal Türksat kanallarını nasıl izlerim?

Tv kumanda source tuşuna bas tv moduna git ya da hdmi moddan çık

• Modül ile kullanılmıyor mu Digiturk?

kullanılıyorsa izlenilebilir TRT 4K.

Ama Eklemiyorlar :D yada TRT eklettirmiyor
  • açık ve net söyleyim diğitürk pişmanlıktır
  • Tvnin kendi uydu alicisi 4k ise trt 4k yi acar ama digiturkun kendi uydu alicisi henuz 4k desteklemiyorki izleyebilesiniz. Yani izleyemezssiniz 4k uydu alicilarini digiturk dagitmadan olmaz digiturk uzerinden bh asamada trt4k yayini yok ama digiturkniptal edip anten kablosunu direk tv ye takin tv niz 4k destekliyse kanallari arayin yayin gelir.

• 4k'yı desteklemiyor diye biliyorum.
  • Digiturk ve Samsung işbirliği ile yeni 4K kutuların üretimine başlanmış. Yaz'a doğru dağıtımına başlayacaklardır.
  • digiturk desteklemiş olsa bile trt4K'nin gelme ihtimali ne malum ?

4K tv'niz varsa eminim kendi dahili receiver'da içinde vardır. Turksatta bukadar HD kanal varken neden extra ücret ödeyerek digiturk aliyorsunuz.
    yani sadece size söylemiyorum. bu işlerden hiç anlamayan insanlar bile gidip Yerel kanallar için her ay fatura ödüyor

super lig maçları için alirsin o başka onu anliyorum ama yerel kanallar için digiturk almak bana pek mantıklı bir şeçenek gelmiyor.
  • Digiturkte trt4k var mı

• Bugün itibariyle var artık kanal 399 zenginleşti iztv ligtv4k ve trt4k dönüşümlü yayın yapıyorlar.

• boranfirat kullanıcısına yanıt
    olsa ne olur verdikleri uydu alıcıları çok hantal bir kanaldan diğerine geçerken 5 6 saniye bekliyorsunuz.s
    Aldığımdan beri 13 ay oldu daha toplasan 1 ay kullanmadım taahhüt bitince de direk kapattıracağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.