Şimdi Ara

Tronsmart T6 kullanıcı incelemesi! Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun süredir kendime taşınabilir bluetooth hoparlör almak için bütçem doğrultusunda araştırmalar yaptım. yurtiçi ve yurtdışında satılan modellerin performans ve fiyat karşılaştırmalarına sürekli bakıyordum.

Forumda açılan bir konu var "Bluetooth Hoparlör Fırsatları" bu konuyu da uzun süredir takip ediyorum. Tronsmart T6 modelini herkes çok övüyordu incelemeye aldım gerçekten de muadillerine göre çok iyi sistem özellikleri vardı. Problem yaşamamak adına yurtdışından sipariş vermek istemediğim için Türkiye'de satılan modellere yöneldim ve en son jbl flip 3 ve flip 4 arasında kalmıştım.

Hepsiburada ve MediaMarkt kampanyalarını takip ettim flip4 en düşük 449 TL (her rengi değil) flip3 ise 359 TL'ye inmişti. Flip4 satın almak için Hepsiburada'nın sitesine girdim ve ne göreyim anasayfada Tronsmart bannerı var Tıklayıp sayfasının açılmasını beklerken T6 modelinin olması için ettiğim duaların hesabı yok bir baktım 4-5 tane Tronsmart hoparlöer ve telefon aksesuar var. sevincimi anlatamam tam T6 modelini sepete ekleyecektim ki diğer modellere de bakayım dedim ve Tronsmart Mega adında bir hoparlör gördüm 40w :) gelde çık işin içerisinden aralarında da fiyat farkı fazla yok acaba hangisini alsam derken T6 modelinden karar kıldım ve 329 TL'ye satın aldım. flip3 almış olsaydım bile 359 TL para ödeyecektim. Çok içime sinen bir alışveriş oldu.

Tronsmart ürünlerinin bulunduğu link;
    https://www.hepsiburada.com/tronsmart

Bu arada Tronsmart bannerında Barcelonalı Luis Suarez vardı reklam yüzü olarak Luis Suarez varsa zaten mark sağlamdır. (Bütçe bakımından)

Tronsmart Mega ürün görselinin ikincisinde de suarez var.

Ürün elime ulaştı hemen telefon bağlantısını yapıp farklı ses seviyesinde playlistimi çalmaya başladım. Net söylüyorum ev içerisinde bir tek T6 ile parti verilir.

25W 360 derece surround ile müziği dolu dolu hissediyorsunuz. Özelliklerde çalma süresi 15 saat diyor fakat henüz test edemedim. Test sonucu tekrar konuya dahil ederim.

Jbl flip3 ve flip 4 16W ve çalma süreleri 10 saat olarak belirtilmiş.

Tronsmart T6'da en çok beni şaşırtan bass performansı oldu. Bu boyutlardaki bir cihazdan çıkan bassa inanamazsınız. Ortamda sesi açtığınızda direk kafalar size çevriliyor

Video incelememizi de aşağıda paylaştım. Telefon kaydı olduğu için kulaklık ile dinlerseniz sesi daha iyi alabilirsiniz.

Bu ürünü kullanan var ise yorumlarını ve ek incelemeleri konuya yazmanızı rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodrap -- 3 Haziran 2018; 15:17:45 >

• bende t2 modelini aldım, 199 tl fiyat için çok fazla performansı iyi
    t6 kadar iyimidir bilmem ama bununda bası ses kalitesi başarılı

• Güzel bi inceleme olmuş, marka ülkemizde pek bilinmiyor ama kaliteli ürünleri var.

Bu model baya hoşuma gitti, teşekkürler
  • Ben de Tronsmart Element T6 ürünü bayağı inceledim. Özellikleri bakımından çok başarılı bir ürün olduğu belli. En kısa zamanda bende sipariş vermiş olacağım.

Bu ürün kaçmaz bence.

Detaylı inceleme için de tşk ederim.
  • merhaba hocam rahatsız ediyorum ama
    Tronsmart T6 kullandınız galiba bende ürün alma aşamasındayımda
    Tronsmart T6 modeli ve soundcore pro modeli arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim bu arada

Tronsmart T6 bi sıkıntı çıkardımı kullanım performansı nasıl yardım edebilirmisiniz acaba.
  • hocam hala kullanıyormusun cihazı ben de basslı kuvvetli bir cihaz arayışı içindeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: söny

merhaba hocam rahatsız ediyorum ama
    Tronsmart T6 kullandınız galiba bende ürün alma aşamasındayımda
    Tronsmart T6 modeli ve soundcore pro modeli arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim bu arada

Tronsmart T6 bi sıkıntı çıkardımı kullanım performansı nasıl yardım edebilirmisiniz acaba.
    hocam T6 hala kullanıyorum hiç bir sorun çıkarmadı. Bass performansı senin için önemli ise düşünmeden T6 alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIME

hocam hala kullanıyormusun cihazı ben de basslı kuvvetli bir cihaz arayışı içindeyim
    evet hocam hala kullanıyorum. Bass önceliğin ise düşünmeden alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: elitejanissary

Ben de Tronsmart Element T6 ürünü bayağı inceledim. Özellikleri bakımından çok başarılı bir ürün olduğu belli. En kısa zamanda bende sipariş vermiş olacağım.

Bu ürün kaçmaz bence.

Detaylı inceleme için de tşk ederim.
    Nasıl hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tronsmart t6 plus upgraded edition harika olmuş...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • T6 plus upgrade ben de niyetliyim.
    Dik durunca müzik çalarken falan düşüyor mu?
    Yatay kullanma imkanı da var mı?
    film için almayı düsünüyorum

Bu adreste 480 TL
    https://www.maxitekno.com/tronsmart-element-t6-plus-upgraded-edition-bluetooth-hoparlor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 8 Ağustos 2020; 13:53:20 >
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    Hocam bununla yine element force plus'ı kıyaslarsak hangisi daha iyidir sizce?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • drangela61 D kullanıcısına yanıt
    ikisi de hemen hemen aynı
    dikey ve yatay tercihine göre değişir
    plus model 20 tl daha ucuz
    Teşekkür ederim hocam..
    Peki sizce Anker motion plus mu force plus mı? Aradaki fiyat farkını bir kenara koyarsak..
    Bir de bu Tronsmart'larda son seste bir bozulma oluyor mu? Hiç sevmediğim bir durumdur..

• quote:

Orijinalden alıntı: drangela61

Teşekkür ederim hocam..
    Peki sizce Anker motion plus mu force plus mı? Aradaki fiyat farkını bir kenara koyarsak..
    Bir de bu Tronsmart'larda son seste bir bozulma oluyor mu? Hiç sevmediğim bir durumdur..
    Şirkette başka bir tronsmart var tuşları dokunmatik olan model
    2 x 20 W olan. Bir kere denedik youtubeda son sesde bozulma olmadı
    Diğer modelerini bilemem.
    Ankerin kulaklığını kullandım. Çok iyiydi. indirimi kaçırmasaydım 700 TL ye ankeri alacaktım.
    Benim de aklım Anker'de kaldı hocam..
    700'ü bırak 650 liraya bile satıldı da almadık 🙁
    Bunlar 40W ve çok daha ucuz ama bilemedim..
    Anker kalitesinde bir ses alabilecek miyim, endişeliyim..
    Hali hazırda bende Anker sport xl modeli var aslında..
    Bir yandan da heyecan arama elindeki ile yetin diyorum ama işte..
    T6 plus upgrade edition için force plustan daha iyi diyen olmuş ama bilemedim gerçekten öyle mi 🤔

• drangela61 D kullanıcısına yanıt
    Ben film için alacağım bu nedenle APTX özellikli yani ses gecikmesi olmayan model almalıyım
    Yukardaki modeller her durumda müzik için alınır
    Alanı üzmez. müzik için olsa coktan almıştım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.