Şimdi Ara

troll ve resser çılgınlığı!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • son birkaç gündür beramusta olanlar bilirler deru ve apos spotlarında kimliği belirsiz ve pm i kapalı ve genelde noob charlar tarafından troll çekiliyor ve exp kasmaya dalmış arkadaşlar aposlara yoğunlaşmışken(seri eksildiği için otomatiğe bağlandığı için)troller gelirken ya dikkat dağılıyor yada farkedilmediği için bir çok arkadaş istem dışı yatabiliyor,tamam yattık sağlık olsun ,hemen resser gelir 30 taşa kaldırır diyoruz ama o da ne birisi 4 taşa kaldırmış bizi ve yüzbinlerce hatta lvl a göre milyonlarca exp kaybetmişiz.bunu neden yaptıklarını bilmiyorum ama son günlerde oyunun keyfini kaçıran bir durum bu ve bunu yapan arkadaşların amacı kesinlikle ress den kazanacakları para değil,lütfen insanların emeği ile oynamasınlar diyorum acıktan ama bir noktadan sonra shouttan aileleri ile ilgili nahoş sözler de geçebiliyor ,adam gibi oyun oynayalım diyorum bu arkadaş!lara ,bundan alınan nasıl bir keyif anlayamıyorum

• Bu Oyunun Cılkı Cıkalı Cok Oluyo Ark.. Yenimi Farkına VArdın?
  • Şerefsizler ...... işte böylelerine
  • Bu olay aklıma gelmişti geçenlerde. Ben 10 taşa kalkıyorum. Dedim herifin biri gelipte 4 e kaldırırsa yandık diye. Ve böyle yapan adilerde varmış...

Aslında resser kaldırmak istediğinde yatana bi mesaj çıksa. Bilmem ne nickli resser sizi 4 taşa kaldırmak istiyor, ok cancel flan filan gibi. Fena da olmazdı bence...
  • quote:

Orjinalden alıntı: PaNaRoMa HaReM

Bu olay aklıma gelmişti geçenlerde. Ben 10 taşa kalkıyorum. Dedim herifin biri gelipte 4 e kaldırırsa yandık diye. Ve böyle yapan adilerde varmış...

Aslında resser kaldırmak istediğinde yatana bi mesaj çıksa. Bilmem ne nickli resser sizi 4 taşa kaldırmak istiyor, ok cancel flan filan gibi. Fena da olmazdı bence...

BENCE %10000000000000000000000000000 HAKLISIN
  • abi sizde 1 taş taktiğini uygulayın
    yukarılara 1 tş koyun adam gelince kaldırmak istesin 4 taş önce 1 taşı algılaycağı için failed verecektir sona sizin rezzer gelince 1 taşı arkaya alın 10 veya 30 taşı öne çıkarın kaldırsın gitsin
  • aslinda bu birbug dir..

cunku bu durumda olan kişi kim tarafindan kaldirilmak istendigine kendi karar verebilir..

2 tuş ok ve cancel tuşu işi cozerdi KE yi programliyan adamlarin ezikligi bu..hea durum boyle die her onune gelen 4 taşa kaldirmalımı ? hayırr....

• ben rezzerım cyperda olen varsa kaldırıyım saat:6dan 10 na kadar aksamları
  • Bende diezdeyim. Aynı şeyi son birkaç gündür bende görüyorum. Taş yöntemi bu gibi durumlarda işe yarıyor. Yalnız yukarıdaki arkadaşın bahsettiği taş yolunu bi de ben anlatmak istiyorum.

Sundiresten gidin ve 30 tane taş alın. Sonra birisinin taş tezgahından 1 tane taş alın. Yani çantanızda 31 taş olsun fakat iki farklı pakat halinde bir tanesi tek olsun. Sonra 30 taş rezz gelince o bir tane taşı yakın. (yakmak için inventory de botunuzun yanındaki küçük kutucuga sürükleyin) 1 taşı yaktıgınızda geriye kalan 30 taş ile rezz sizi kaldırır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ayucuk

abi sizde 1 taş taktiğini uygulayın
    yukarılara 1 tş koyun adam gelince kaldırmak istesin 4 taş önce 1 taşı algılaycağı için failed verecektir sona sizin rezzer gelince 1 taşı arkaya alın 10 veya 30 taşı öne çıkarın kaldırsın gitsin

taktik süper..

aynı olay benim başımada geldi cyper da 2 defa 4 taşa kaldırdılar :(
  • güzel bir taktik
  • Bi arkadaş acaba bana açıklayabilir mi bu resser tam nasıl oluyor ve bunun için gereken taşlar nerden bulunuyor acaba? Bi de resser olayı hangi durumda yapılıyor????
  • anlamasanda olur lvl 50den sora lazım rezzer .bide elinde en az 4 taş olmalı.ölünce giden expler irezzer geri veriyo

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.