Şimdi Ara

Trojen - Keylogger

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ASUS F3CJ üzerinde 64 bit vista kullanıyorum. Ayrıca xp de yüklü. Bilgisayarımda bu trojen veya keylogger olduğundan şüpheleniyorum. Kaspersky yüklü ancak, yükleyen kaspersky i devre dışı bırakıp yüklemiş olabilir. Kasperkyi güncelledim, online anti-virusu nu de denedim, virus bulamadı, ancak erişemediği dosyalar çıktı. Hiç sistem geri yükleme noktası yok, bu tarz programların silebileceğini duymuştum, ve ben sistem geri yükleme ayarları ile oynamadım. Sistemde bu tarz kötü amaçlı yazılım var mı yok mu öğrenmenin bir yolu var mıdır?
    c:\windows\panther isminde bir dizin var, online antivirüs o kısma erişememiş bu yazılımın ne olduğu hakkında bilgisi olan var mı?

• antivirüs programı haricinde bir spyware ile taratın. güvenli kipte taratmak daha sağlıklı olur. ayrıca windows\panther dizini vista krulumuyla alakalı bir dizin ve şüphelenilecek bir durumu yok. içerisinde kayıt dosyaları ve setup.exe adında bir klasör barındırıyor.http://forums.scotsnewsletter.com/index.php?showtopic=15744
  • Spy emergenci vb. bir program ile tarama yaptırabilirsiniz....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.