Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Triple Frontier (2019) | Ben Affleck & Oscar Isaac & Charlie Hunnam & Pedro Pascal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22
Cevap
0
Favori
885
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Yabancı Filmler >> Triple Frontier (2019) | Ben Affleck & Oscar Isaac & Charlie Hunnam & Pedro Pascal
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2820 Mesaj
    Beş eski Özel Kuvvetler operasyon askeri, Güney Amerika'nın seyrek nüfuslu sınır bölgesinde bir soygun planlamak için bir araya gelir. 5 kişilik bu ekibin hedefi, şiddetiyle tanınan, zengin bir kartelin servetidir. Bu isimsiz kahramanlar prestijli kariyerlerinde ilk defa bu tehlikeli misyonu ülkeleri için değil, kendileri için üstleniyorlardır. Ancak olaylar beklenmedik bir dönüşle birlikte kontrolden çıkmaya başlar. İncelikli planları devasa bir kaosun içinde kaybolup gitmeye başladığı zaman bu beş üstün nitelikli adamın yetenekleri, sadakatleri ve ahlakları, hayatta kalmak için verdikleri zorlu mücadele sırasında kırılma noktasına itilecektir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yellow Wall -- 11 Aralık 2018; 17:55:32 >

1
    |
    |

• Yarbay
    2820 Mesaj
    @bakiniz Garrett Hedlund, Charlie Hunnam, Ben Affleck, Pedro Pascal’lı Triple Frontier’ın çekimlerine başlandı. Film 2019’da Netflix’te yayınlanacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    GunslingeR085

Fragman geldi:

https://youtu.be/Fo3yRLLrXQA

Çıkış tarihi: Mart ayında Netflix'te.

Ben Affleck'i uzun bir aradan sonra görmek güzel. Umarım film başarılı olur. Kadro sağlam çünkü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

"Tiffany: You are afraid to be alive. You're afraid to live. You're a conformist. You're a liar. I opened up to you and you judged me." - Silver Linings Playbook
  • Yarbay
    6405 Mesaj
    |
    |

Got like freedom,Everyone will be free!
  • Yarbay
    5550 Mesaj
    oyuncular iyi çıkınca izlerim. o değilde benim en sevmediğim şey son zamanlarda fragmanları filmin içeriğini anlatması. hani öyle bir duruma geldiki, fragmanı izleyip filmi izlemeyen biri yorum yapsa izlemiş biri kadar doğru yorumlar.
    |
    |

POTANSİYEL TROLL

> > > DH MEMSTATS TIKLA < < <
  • Yarbay
    8104 Mesaj
    Ben affleck sevdiğim bir oyuncu, her türlü izlerim. Bu tarz filmlere yakışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Psn : EkinTR

Xbox Live : EkinTR

• Yarbay
    2204 Mesaj
    İzleyen yok mu ya yorumları alsaydık

güzel izlenir diyoglar
    |
    |
    Azumi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    10 dk izleyip çok hızlı bir geçiş yaptım sonra izlemek üzere erteledim . Süper itici bir girisle insanı kendinden sogutmayi başarıyor film. Fakat geçiş sırasında biraz umut ışığı algıladım . Bakalım nolcek .

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2094 Mesaj
    Ben çok beğendim tavsiye ederim. İkincisi çekilecek gibi bitti ayrıca.
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Steam: -Bane
  • Yarbay
    2579 Mesaj
    Güzel olarak nitelenebilecek tek yanı müzikleri. Geri kalan kısım vasat. Aksiyon ve diyaloglar tırt. Berbat değil ama çok da iyi değil. Öylesine izlenebilecek bir yapım. 6/10 .
    |
    |
    |
    |

|
    |
    |
    |

"The North Remembers"
  • Emekli Yönetici
    9820 Mesaj
    Guzel izlenebilir bir netflix filmi.Basindan kalkmadan bitirebildim.Cok bir beklenti icinde olmadan izlenebilir.
    |
    |
    Lost-Prison Break-Chuck-Heroes-Gossip Girl-FlashForward-The Pacific-Terminatör:Sarah Connor - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe Spartacus:Blood And Sand-Human Target-Band Of Brothers-Blue Mountain State-Persons Unknown Pretty Little Liars - The Prisoner-The It Crowd-Hung-The Lost Room-Breaking Bad-V-The Big Bang Theory-The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire-The Event - The Vampire Diaries-The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova-Arrow -Vikings-The Originals-Defiance-Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock - Da Vinci's Demons-Homeland-House of Cards-Better Call Saul-Daredevil-Narcos-Billions-Taboo-Punisher-Mindhunter - Dark-Black Mirror-Safe - Sharp Objects-Maniac–Love Death Robots–Chernobyl-Lucifer
  • Yarbay
    12466 Mesaj
    Geçen hafta izleyip de başarılı bulduğum bir yapım. Temposu normal, insanı sıkmıyor. Cinsellik yok yani aile içinde de izlenebilir ama tabi küfür mevcut. Ama diğer Netflix yapımları kadar sunî abartılı küfürler yoktu ve daha doğaldı.

Adamlar 3 ton parayı dağıta dağıta gittiler ya la. O kadar paradan kala kala 1 çanta para kaldı onu da ölen Tom'un ailesine bağışladılar 5 milyon doları. Talihsiz Tom'a ayrı, giden 250 milyon dolara ayrı, dağın eteklerinde para taşıyan katırın kayan toprak-kaya sebebiyle aşağı uçup kayalara çarparak ölmesine ayrı üzüldüm. Katırın çığlığını duyunca içim parçalandı zaten.

Sonu itibariyle buna devam filmi çekilebilir, bir açık kapı bırakmışlar. Ama devam filmi ne kadar iyi olur, bu ilk filmdeki ruhu yakalayabilir mi tartışılır.

Sürekliyici bir Netflix yapımıydı, izleyin.
    |
    |

• Yarbay
    3536 Mesaj
    Daha farklı bekliyordum ama idare ederdi.
    |
    |
Reklamlar
sohbet
üniversite
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,227
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.