Şimdi Ara

trigonometri-limit-turev-integral-geometri-FIZIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
6
Favori
1.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. Konuyu ozetlemem gerekirse sinavda bayilmama ragmen yaptigim netlerle samsun hukuk kazandim. Ve bu bayilma matematik sinavinda olmasina ragmen sinavda sag kalan insanlardan daha iyi netler cikarmisim .her neyse bu matematik ve geometrinin analitik konularinda hic temeli olmayan veya kendini gelistirmek isteyen arkadaslara yardimci olmak istiyorum. Bunu nasil yapacagim hakkinda bir fikrim yok yurda gectigimde eylul 16 gibi internet uzerinden skype tarzi bir yolla yardimci olmak isterim. Ozel ders aldigim hocam sag olsun universitedeki yuksek matematik kitaplarindan islerdi dersi o yuzden mantigini cogu dershane hocasindan daha iyi kavratabilirim. Kisacasi biraz daha bu fikri gelistirirsek guzel bir sey cikabilir ortaya

DUZENLEME: Arkadaslar geometrinin analitik kisminda ozellikle formul falan bilmiyorum ben. Nasi olursa da kimseye formulle ogretmem. Unutun onu. Trigonometride bildigim ve unuttugum formul sayisi 10 ve turev integral toplasaniz 20 formul etmez. Fakat fonksiyon temeliniz yoksa ve bu isi gerceklestirebilirsek simdiden fonksiyon calisin emin olun matematigin temeli o konu

DUZENLEME 2 : arkadaslar bir arkadasimla bu ise ortak baslamaya karar verdik. Oncelikle youtube dan konu anlatim videolari yuklencek. Daha sonra acacagimiz soru forumundan veya twitter facebook uzerinden skype icin randevu alarak yada direk forum uzerinden sorularinizi yoneltebilceksiniz. Arkadasim daha cok fizik ve geometri alaninda bense matematik ve geometrinin can alici temel noktalarinda yardimciolcam. Eylul 16 da videolari atmaya basliycaz. Biz de ogrenciyiz fizik anlatacak arkadasim ygs 1700 mf1 5000 silamasi vardi. Ve emin olun fizikte size isin mantigini kavratacak tek insandir. Takipte kalin. Zaman zaman bilgilendircem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sophiesworld -- 22 Ağustos 2013; 17:22:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geometri için aday olabilirim.... Benim geometride sorunum pratiğimin olmaması sanırım yani tüm formülleri bilsem bile soruda uygulayamıyorum...... Yalnız son sınıf değil de 11e geçtim

• ben faydalanmak isterim :D

çok güzel bir şey olur ama skype falan daha önce hiç kullanmadığım için geliştirme konusunda bir şey bilmiyorum :(
  • Yerimi alayım

• benımde geometride sorunum var
  • Hocam ben faydalanmak isterim iki dersdende özellikle saydığın konular çok iyi olur valla
  • Aynen benim de geometride var.
  • uğramak isterim emeğine sağlık şimdiden
  • sophiesworld S kullanıcısına yanıt
    beni de yazın
  • Geometrim sıfır benide yazarsan sevinirim
  • Ben de varım.
  • Merakla bekliyoruz.
  • Bekliyoruz.
  • İmkan buldukça uğramaya çalışayım.
  • samsun hukuku 16 puan ile kaçırdım hangi kaynaklardan çözdün matematiki türev ve integrali bunu söyler misin lütfen
  • rezerved
  • Ben de takipteyim :)
  • Ben de yararlanmak isterim.

Önlerden yer alalım
  • hocam teker teker sykpe üzerinden ugrasmayın topluca yapın wiziq üzerinden yapabılırsınız mesela
  • olursa yok demeyiz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.