Şimdi Ara

Trident W-T1 veya W-T2 kullananlara sorum var (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.125
Cevap
2
Favori
163.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşte bütün meselede bu... 100-150 TL ver rahat et ama özelliklerinin de bir kısmından yararlanamıyorsun. Neredeyse her türlü özellik olan bir telefon bu W-T3 ( bazen çalışmasa da )

Yapsınlar o saydığın markalar bu özelliklerin hepsini barındıran bir cihaz 150-200 'üne bakmam alırım valla....
  • özellik diyorsun...samsung star----350-400 civarında.nokia5800--500tl civarında.General mobilenin dst modeli var wifili ve de dokunmatik 100tl fazla...her özellik var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charly_Lee

İşte bütün meselede bu... 100-150 TL ver rahat et ama özelliklerinin de bir kısmından yararlanamıyorsun. Neredeyse her türlü özellik olan bir telefon bu W-T3 ( bazen çalışmasa da )

Yapsınlar o saydığın markalar bu özelliklerin hepsini barındıran bir cihaz 150-200 'üne bakmam alırım valla....

Aynen katılıyorum.Günlerdir W-T3 ile ilgili forumlardaki yazıları takip ediyorum.tridentle ilgili kullanıcıların yaptığı yorumlar doğrultusunda değerlendirme yapacak olursam %70 olumlu %30 olumsuz yorum var diyebilirim.İphone kullanmış ve şuanda N96 kullanan biri olarak W-T3 ün özellikleri daha can alıcı diyebilirim.Ama işte %30 luk kısımdaki yorumlar tereddüte düşürüyor insanı.Bir de şu var elektronik kesinlikle şans işidir.Çok bilinen markalarda bile sorunlar çıkabilir.Dediğiniz gibi keşke W-T3 ün özelliklerini barından 100 -150TL fiyat farkı olan bir telefon çıkarsa şu bilinen firmalar.O zaman trident baya bi söner sanırım.İphone da bile W-T3 ün özellikleri yok üstelik fiyatı çok abartı olduğu halde.Sanırım benim gibi tereddüt yaşayan ve henüz cihazı almamış çok insan vardır.Özellikler insanı kışkırtıyor ama ya birde çok sorun yaşarsam sorusuda akıllardan bir türlü çıkamıyor.

Şayet W-T3 de bulunan tüm özelliklerle aynı olan,fiyatı abartı olmayan bilinen marka bir telefon biliyorsanız söylerseniz çok memnun olurum.

• Tv özelliği gerçektende yabana atılacak bir özellik değil bence. Benim işime yarıyor. ( Yaprak Dökümü Aşkı memnu izlemekten kurtuluyorum .) Bu saydıklarında bu özelliğin olmaması kayıp.
    Ancak sana da hak veriyorum çünkü satmak isteğin zaman Trident alıcısı bulma oranınla diğer markaların alıcısını bulma oranının arasında oldukça fark var.

İki ucu .... değnek. Dikenine katlanacağız artık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaqwsxcde

quote:

Orijinalden alıntı: Charly_Lee

İşte bütün meselede bu... 100-150 TL ver rahat et ama özelliklerinin de bir kısmından yararlanamıyorsun. Neredeyse her türlü özellik olan bir telefon bu W-T3 ( bazen çalışmasa da )

Aynen katılıyorum.Günlerdir W-T3 ile ilgili forumlardaki yazıları takip ediyorum.tridentle ilgili kullanıcıların yaptığı yorumlar doğrultusunda değerlendirme yapacak olursam %70 olumlu %30 olumsuz yorum var diyebilirim.İphone kullanmış ve şuanda N96 kullanan biri olarak W-T3 ün özellikleri daha can alıcı diyebilirim.Ama işte %30 luk kısımdaki yorumlar tereddüte düşürüyor insanı.Bir de şu var elektronik kesinlikle şans işidir.Çok bilinen markalarda bile sorunlar çıkabilir.Dediğiniz gibi keşke W-T3 ün özelliklerini barından 100 -150TL fiyat farkı olan bir telefon çıkarsa şu bilinen firmalar.O zaman trident baya bi söner sanırım.İphone da bile W-T3 ün özellikleri yok üstelik fiyatı çok abartı olduğu halde.Sanırım benim gibi tereddüt yaşayan ve henüz cihazı almamış çok insan vardır.Özellikler insanı kışkırtıyor ama ya birde çok sorun yaşarsam sorusuda akıllardan bir türlü çıkamıyor.

Şayet W-T3 de bulunan tüm özelliklerle aynı olan,fiyatı abartı olmayan bilinen marka bir telefon biliyorsanız söylerseniz çok memnun olurum.

Valla ben bilmiyorum öyle bir markayı. Ancak W-T3 gerçektende özellik bakımından iyi. Tabi dediğin elektronikteki şans olayına bu cihazda oldukça ihtiyacın var. Yorumlara bakılırsa ( doğruluğu konusunda hala kafamda ? var. ) netten video izleniyor diyolar. Hangi sürümünü kullanıyorsunuz diye sordum cevap alamadım. Ya görmediler ya da cevapları yok!!! Bir özelliği çalışıyorsa diğer bir özelliğinde sorun yaşama ihtimali yok değil. Heee çözülüyor mu bu sorunlar belki evet, gönderirsin servise hallederler. Ama niye aldığıngün bir sorunla karşılaşasın orası enteresan. Hiç bir sorunu olmayan cihazıda ( W-T3 ) alman mümkün tabi....

• 5800 var...fiyatı 529tl 3gli
    samsung star wifili var.
    samsung5603 var 3gli

Samsung S5233W Star Wi-Fi
    448.99 TL KDV Dahil
    Sony Ericsson T715
    537.37 TL KDV Dahil
    2 yorum
    Samsung B3410 ( 2 GB Hafıza Kartı Hediye )
    398.99 TL KDV Dahil
    Samsung M5650 Lindy
    528.99 TL KDV Dahil
    1 yorum
    Nokia 5230
    419.05 TL KDV Dahil
    General Mobile DST Sense ( Çift Sim Kart + TV ) ( 2 GB Hafıza Kartı Hediye )
    İndirimli 339.99 TL
    KDV Dahil
    Zaten cin malı dışındakilerde tv yok... ama cin mallarında 3g yok yukarıya yazdım fiyatları...ama hepsinde 3g var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARIKAN

5800 var...fiyatı 529tl 3gli
    samsung star wifili var.
    samsung5603 var 3gli

Samsung S5233W Star Wi-Fi
    448.99 TL KDV Dahil
    Sony Ericsson T715
    537.37 TL KDV Dahil
    2 yorum
    Samsung B3410 ( 2 GB Hafıza Kartı Hediye )
    398.99 TL KDV Dahil
    Samsung M5650 Lindy
    528.99 TL KDV Dahil
    1 yorum
    Nokia 5230
    419.05 TL KDV Dahil
    İndirimli 339.99 TL
    KDV Dahil
    Zaten cin malı dışındakilerde tv yok... ama cin mallarında 3g yok yukarıya yazdım fiyatları...ama hepsinde 3g var...

yalnız dediğin modellerin hiçbirinde W-T3 deki tüm özellikler bir arada yok (TV hariç,sadece çin mallarında tv olduğunu söylediğin için diyorum) W-T3 ün tv özelliği dışında olan tüm özelliklerini barındıran telefonlardan bahsediyoruz varmı diye.Yani çift sim,wifi,dokunmatik ekran,3.5inç ekran boyutu ve estetik duran hoş görünümlü kasa.senin dedklerinde wifi varsa çift hat yok çift hat varsa wifi yok,her ikiside varsa dokunmatik yok vs...Yanlışmıyım ?

Bencede trident almak kumar oynamak gibi bişe haline geldi :) dediğiniz gibi sorunu olan üründe çıkabilir hiç sorunu olmayanda.Bu kumarı oynamakta tüketiciye kalmış bişe artık.

• General Mobile DST Sense ( Çift Sim Kart + TV ) ( 2 GB Hafıza Kartı Hediye )
    İndirimli 339.99 TL
    KDV Dahil
    BUNDA SÖYLEDİĞİN HER ÖZELLİK VAR........
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARIKAN
    İndirimli 339.99 TL
    KDV Dahil
    BUNDA SÖYLEDİĞİN HER ÖZELLİK VAR........

wifi yok ..
  • charly lee arkadasım sen diosunki ben telefonu aldım 10 günle javanın yeni sürümünü kaçrdım. iide askın50 arkadas daha ilk çıkanlardan hatta tridentte çıkmadan gitti telefoncudan aldı onda bu dediğin java sürümü yok olması gerekir o zaman öle değilmi? ama onda bi sorun yok hemde hiç. video bile izliomuş. bence tüm sorun tridentte. birbirlerinden ve ürünlerinden hiiiiiiiiiiççç ama hiiiiçç haberleri yok. ayrıca ticaret politikalarıda sıfır. bu ne yaa ayda bi model çıkar ve çıkardığn modeldede extra ne var: bi _ok yok. saçmalık. yokmu tridentten bi yetkili veya çalışan girsin şu forumada karşılıklı soru cvp yapalım.
    bu arada nezih34i arkadasın yapacağı açıklamayıda merakla beklioruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ztyfnp

charly lee arkadasım sen diosunki ben telefonu aldım 10 günle javanın yeni sürümünü kaçrdım. iide askın50 arkadas daha ilk çıkanlardan hatta tridentte çıkmadan gitti telefoncudan aldı onda bu dediğin java sürümü yok olması gerekir o zaman öle değilmi? ama onda bi sorun yok hemde hiç. video bile izliomuş. bence tüm sorun tridentte. birbirlerinden ve ürünlerinden hiiiiiiiiiiççç ama hiiiiçç haberleri yok. ayrıca ticaret politikalarıda sıfır. bu ne yaa ayda bi model çıkar ve çıkardığn modeldede extra ne var: bi _ok yok. saçmalık. yokmu tridentten bi yetkili veya çalışan girsin şu forumada karşılıklı soru cvp yapalım.
    bu arada nezih34i arkadasın yapacağı açıklamayıda merakla beklioruz...

Valla tam bir karmaşıklık. Hiç bir şey anlamış değilim. Trident'te çıkmadan aldı olayı biraz tuhaf geliyor bana. Ya bu cihazı sadece Evsin Elektronik yapmıyor o zaman ya da Askın50'nin aldığı telefoncunun başka kaynağı var.
    Ama hafta başında olmadı Çarşamba günü Trident'e gidiyorum. Fabrikasında en yetkili kim ise onunla görüşüp kafamdaki tüm sorulara cevap arayacağım.
    Askın50'nin video izleyebilmesi ile ilgili kendisine Opera nın hangi sürümünü kullandığını sormuştum ama cevap alamadım!!!! Bilsem kurup deneyeceğim ama Trident'e göre opera sürümü ile ilgili de değilmiş olay.
    Onlara göre hiç izleyemezmişiz.

• wt-3 modeli çıkmış arkadaşlar sitelerinede eklediler sonunda
    http://trident.com.tr/
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanince444
    wt-3 modeli çıkmış arkadaşlar sitelerinede eklediler sonunda
    http://trident.com.tr/

biz 1 aydır bunu konuşuyoruz zaten sen yeni mi öğrendin :)
  • arkadaşlar arıkan kardeşime katılıyorum.gıttım aldım bır general mobile dstl1 modelı rahatıma bakıyorum.wt3 alıp basınızı agrıtmayın.450 tl 5 taksıt.en saglamı.gercekten muthıs telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadikoyefesi09
    arkadaşlar arıkan kardeşime katılıyorum.gıttım aldım bır general mobile dstl1 modelı rahatıma bakıyorum.wt3 alıp basınızı agrıtmayın.450 tl 5 taksıt.en saglamı.gercekten muthıs telefon.

Bazı kişilerde sorunlar çıkıyor diye genelleme yapmanız yanlış rahatça kullanan kişiler de var şimdilik bekliyoruz ve ayrıca general mobile dada sorunlar çıkabilir bir garantisi mi var dstl1 de tv olsa ben alırdım ama tv olmadığı için almıyorum zaten bu söylediğin telefonda tv de olsaydı kapış kapış giderdi :) ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbsk1907 -- 6 Şubat 2010; 18:52:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbsk1907

quote:

arkadaşlar arıkan kardeşime katılıyorum.gıttım aldım bır general mobile dstl1 modelı rahatıma bakıyorum.wt3 alıp basınızı agrıtmayın.450 tl 5 taksıt.en saglamı.gercekten muthıs telefon.

Bazı kişilerde sorunlar çıkıyor diye genelleme yapmanız yanlış rahatça kullanan kişiler de var şimdilik bekliyoruz ve ayrıca general mobile dada sorunlar çıkabilir bir garantisi mi var dstl1 de tv olsa ben alırdım ama tv olmadığı için almıyorum zaten bu söylediğin telefonda tv de olsaydı kapış kapış giderdi :) ..

aynen katılıorum ve mesela bn rahatça kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceza96

quote:

Orijinalden alıntı: fbsk1907

quote:

aynen katılıorum ve mesela bn rahatça kullanıyorum

İyi ve kötü yönlerini yazarsan memnun oluruz :)

• sadece tv özelliği için mi alıyorsunuz wt 3'ü ozaman birşet dyemem.
    ama dstl1 in artılarını ve eksilerini yazayım
    android en önemli artısı.
    dokunmatik kalite olarak wt3 ten cok onde
    wi fi si sorunsuz ve mükemmel çalışıyor
    (video da izlenebiliyor)
    sony marka 5 megapixellik kamera
    bunlar şimdilik aklıma gelen bırkac tanesı
    tek ekısısı tv sı yok evet ama oda olmayıversın dıyorum kendı adıma,cunku hemen arıza yapma rıskıne karsı bukadarlık fedakarlık yapılmalı bence
  • quote:

sadece tv özelliği için mi alıyorsunuz wt 3'ü ozaman birşet dyemem.
    ama dstl1 in artılarını ve eksilerini yazayım
    android en önemli artısı.
    dokunmatik kalite olarak wt3 ten cok onde
    wi fi si sorunsuz ve mükemmel çalışıyor
    (video da izlenebiliyor)
    sony marka 5 megapixellik kamera
    bunlar şimdilik aklıma gelen bırkac tanesı
    tek ekısısı tv sı yok evet ama oda olmayıversın dıyorum kendı adıma,cunku hemen arıza yapma rıskıne karsı bukadarlık fedakarlık yapılmalı bence

Güzel özellikler evet haklısın. Tv yok o da olmayıversin demene de lafımız olamaz. Kimisi ( örn. ben ) Tv özelliğini sıkça kullanıyorum. W-T3 ve ya dstl1 önemli olan başımızı ağrıtmaması. Tüketici kanunlarında garanti süresi içersinde 3 veya 4 kez aynı yada farklı bir arıza çıkardığı takdirde para iadesi yapılıyor arkadaşlar. Bu yüzden kendi adıma rahatım. Ancak size tavsiyem ( ki inşallah maruz kalmazsınız ) cihazınızın servise girdiği ile ilgili mutlaka firmadan kaşeli servis formunu isteyin. Yoksa herhangi bir hak talep edemezmişiz. ( Kaynak: Tüketici Hakem Heyeti Açıklama )

• ARKADAŞLAR DSTL1 BİLDİĞİNİZ ÜZERE ANDROİD BİR TELEFON YANİ PROGRAM VE OYUNLARI VAR ( ANDROİDE ÖZEL ) EN SON BİR PROGRAM YÜKLEDİM TV PROGRAMI WİFİ DEN İZLENİYOR YANİ EVDE CAFELERDE ŞEHİRLER ARASI OTOBÜSLERDE KULLANABİLİYORUZ. GAYET NET ÇEKİYOR VE TAKILMA YAPMIYOR KANAL GEÇİŞİ GAYET HIZLI AMA İNTERNET OLMAYAN YERDE İZLEYEMİYORUZ.
    BİRDE GOOGLE ANDROİD E ÖZEL GOOGLE MAPS ÇIKARDI SÜPER ARKADAŞLAR BİLDİĞİN BİLGİSAYARINIZDAKİ GOOGLE EARTH. NE YAZIKKİ WT 1 - 2 - 3 E BU PROGRAMLARI YÜKLÜYEMİYORUZ
    ...
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.