Şimdi Ara

Trident W-T1 veya W-T2 kullananlara sorum var (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.126
Cevap
2
Favori
163.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ysa1992

ARKADAŞLAR DSTL1 BİLDİĞİNİZ ÜZERE ANDROİD BİR TELEFON YANİ PROGRAM VE OYUNLARI VAR ( ANDROİDE ÖZEL ) EN SON BİR PROGRAM YÜKLEDİM TV PROGRAMI WİFİ DEN İZLENİYOR YANİ EVDE CAFELERDE ŞEHİRLER ARASI OTOBÜSLERDE KULLANABİLİYORUZ. GAYET NET ÇEKİYOR VE TAKILMA YAPMIYOR KANAL GEÇİŞİ GAYET HIZLI AMA İNTERNET OLMAYAN YERDE İZLEYEMİYORUZ.
    BİRDE GOOGLE ANDROİD E ÖZEL GOOGLE MAPS ÇIKARDI SÜPER ARKADAŞLAR BİLDİĞİN BİLGİSAYARINIZDAKİ GOOGLE EARTH. NE YAZIKKİ WT 1 - 2 - 3 E BU PROGRAMLARI YÜKLÜYEMİYORUZ
    ...

NE OLDUĞU NERDEN GELDİĞİ KİM TARAFINDAN İMAL EDİLDİĞİ KİMİN GETİRDİĞİ VE DE YUKARIDA YAZILDIĞI GİBİ SERVİSİN,FABRİKADAN HABERİ OLMAYAN MARKALAR VE DE HER AN BOZULABİLEN MARKA YERİNE ADI BELLİ HERŞEYİ BELLİ,SERVİSLERİ BELLİ VE DE EN ÖNEMLİSİ İŞLETİM SİSTEMLİ TELEFON ALMAK VE DE İSTEDİĞİN UYGULAMAYI,OYUNU YÜKLEMEK VARKEN (SIRF TV VAR DİYE Kİ...ARTIK HER YERDE TV VAR HATTA İSKELELERDE BİLE VAR...)100-120 TL FAZZLA VERİP DSTL1 ALINIR ARKADAŞIM BENCE KESİNLİKLE ALINIR
    +++1000000000000000000000000000000000000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FKRKN -- 6 Şubat 2010; 22:06:51 >

• arıkan ve yavuz selım arkadaslarım dursuneris@hotmail.com msn adresım yavuz sende var gercı lutfen tel konusunda yardımcı olun dstl 1 ı yenı aldım ve bazı seylerı henuz bılmıyorum lutfen yardım ekleyın bı ara soryım sorcaklarımı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARIKAN

quote:

ARKADAŞLAR DSTL1 BİLDİĞİNİZ ÜZERE ANDROİD BİR TELEFON YANİ PROGRAM VE OYUNLARI VAR ( ANDROİDE ÖZEL ) EN SON BİR PROGRAM YÜKLEDİM TV PROGRAMI WİFİ DEN İZLENİYOR YANİ EVDE CAFELERDE ŞEHİRLER ARASI OTOBÜSLERDE KULLANABİLİYORUZ. GAYET NET ÇEKİYOR VE TAKILMA YAPMIYOR KANAL GEÇİŞİ GAYET HIZLI AMA İNTERNET OLMAYAN YERDE İZLEYEMİYORUZ.
    BİRDE GOOGLE ANDROİD E ÖZEL GOOGLE MAPS ÇIKARDI SÜPER ARKADAŞLAR BİLDİĞİN BİLGİSAYARINIZDAKİ GOOGLE EARTH. NE YAZIKKİ WT 1 - 2 - 3 E BU PROGRAMLARI YÜKLÜYEMİYORUZ
    ...

NE OLDUĞU NERDEN GELDİĞİ KİM TARAFINDAN İMAL EDİLDİĞİ KİMİN GETİRDİĞİ VE DE YUKARIDA YAZILDIĞI GİBİ SERVİSİN,FABRİKADAN HABERİ OLMAYAN MARKALAR VE DE HER AN BOZULABİLEN MARKA YERİNE ADI BELLİ HERŞEYİ BELLİ,SERVİSLERİ BELLİ VE DE EN ÖNEMLİSİ İŞLETİM SİSTEMLİ TELEFON ALMAK VE DE İSTEDİĞİN UYGULAMAYI,OYUNU YÜKLEMEK VARKEN (SIRF TV VAR DİYE Kİ...ARTIK HER YERDE TV VAR HATTA İSKELELERDE BİLE VAR...)100-120 TL FAZZLA VERİP DSTL1 ALINIR ARKADAŞIM BENCE KESİNLİKLE ALINIR
    +++1000000000000000000000000000000000000

arıkan
    sen ne yaptın nokia nı satıp ne aldın merak ettim sanırım dst l 1 aldın?

• quote:

...

Arkadaşım iyi güzel diyorsun da. Telefonu biraz araştırdım Tridentmiş Wenttoymuş falanmış filanmış bunlarla kesinlikle karşılaştırılamaz. Bunda Hemfikiriz. Fakat bu telefonu alanların % 50 si neredeyse Şikayetci.. Kimisi Servise yolluyor hemen, kimisi servisten gelmiyor yenisi yollanıyor onuda kullanmadan elden çıkaranları var. Şarjından şikayetci olanlar - Kamerasının 5 mp değil en fazla 2 olduğunu söyleyenler var. Parça Sıkıntısı çekenler var.. Ziraa extradan batarya almak istersen Ara dur.. Şuan araştırıyorum bir çok yer getirmiyoruz yada artık gelmiyor . kimisi stokda yok diyor Seri olarak son heralde yani fnish. Servis ağı da o kadar yaygın değil sanırsam bi nokia yada samsungla kıyaslanamaz.. Fiyat dersen evet. o paraya Nokia,samsung düzeyinde de bir telefon alınabilir... Ama şu var Özellik ve yazılım olarak çok doyurucu.. Fakat paketi açdıkdan sonra sıkıntı yaşayanıda çok. Yorumları çok araştırdım. Memnun olanı çok meth ediyor. fakat Olumsuz yorum Bunların önüne geçecek kadar fazla. Senin tavsiyen nedir ?

• Sonunda bizi de anlayan biri çıktı general mobile ı samsung veya nokia ile kıyaslayamazsınız zaten belki trident ten iyi olabilir ama onda da sorun çıkar o da bozulur ondan da şikayetçi olanlar var işte ..
  • EVET TAM GENERAL MOBİLE ALACAKTIM.....O SIRADA BİR ARKADAŞDAN 400TL YE LG GM 735 ALDIM ARKADAŞIM....WİNDOWS İŞLETİM SİSTEMİ--3G--WLAN--ÇOK GÜZEL BİR TELEFON...HERTÜRLÜ PROĞRAMI YÜKLÜYEBİLİYORUM...TV PROĞRAMINI DA YÜKLEDİM WLANDAN BEDACA AVRUPA VE TÜRK KANALLARININDA İZLİYORUM...MAİLLERİME BAKIYORUM....TAM DOKUNMATİK EKRAN...PROĞRAM YÜKLEDİM...5 TANE ANA MENÜM VAR.5 MP KAMERASI VAR...3G DEN İNTERNETE GİRİYORUM..HAVA DURUMU HER AN ANA MENÜMDE..ANA MENÜMÜ BEN BELİRLİYORUM.KISACASI HER ŞEYİ KENDİM YAPIYORUM...STANDARLARA MAHKUM DEĞİLİM....ŞİMDİLİK ÇOKK MEMNUNUM..
    YANİ ALDIĞIM TELEFON LG 735
    MERAKINI GİDERMİŞ OLDUM UMARIM
  • selam arkadaşlar
  • Yaklaşık 2 haftadır Trident T-W3 modelini almayı düşünüyorum. Benim bu telefondan beklentim çift hatlı kullanımının sorunsuz çalışması dokunmatiğinin hassaslığı mesaj yazma rahatlığı ve wi-fi sinin sorunsuz çalışıyor olması aslında.. Alan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok sevinirim. Bu ürünü ne kadardır kullanıyorsunuz ve memnun musunz ayrıca belirtirseniz çok sevinirim..
    Saygılarımla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkanmetu

Yaklaşık 2 haftadır Trident T-W3 modelini almayı düşünüyorum. Benim bu telefondan beklentim çift hatlı kullanımının sorunsuz çalışması dokunmatiğinin hassaslığı mesaj yazma rahatlığı ve wi-fi sinin sorunsuz çalışıyor olması aslında.. Alan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok sevinirim. Bu ürünü ne kadardır kullanıyorsunuz ve memnun musunz ayrıca belirtirseniz çok sevinirim..
    Saygılarımla..

Formu 1. sayfadan itibaren okursan sorularına cevap bulabileceğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbsk1907

Sonunda bizi de anlayan biri çıktı general mobile ı samsung veya nokia ile kıyaslayamazsınız zaten belki trident ten iyi olabilir ama onda da sorun çıkar o da bozulur ondan da şikayetçi olanlar var işte ..

Kesinlikle katılıyorum.

Konu,başlığından uzaklaşmaya başladı zaten. bu konunun tridentin diğer markalarla kıyaslanması olduğunu düşünmüyorum.Konuyu açan arkadaşımızda zaten w-t1 veya w-t2 kullanıcılarına sorum var demiş.Bu modelleri diğer markalarla kıyaslayın dememiş.Burada konuşulması gereken bu modeleri kullanan kişilerin yorumları ve Bu modellerin özellikleri,kullanımı,servis hizmet kalitesi olmalı.bunları bildikten sonra diğer marka ve modellerle kıyaslama burda belirtilmedende tüketici tarafından yapılabilir.

İlk sayfalarda konu gayet iyi giderken sonlara doğru konuya general mobile,nokia,samsung,Lg eklenilmiş.Sizlerden ricam başka markaları karıştırmadan konu başlığına uyan modellerin kullanan kişiler tarafından izah edilmesi.Belki de ,Ben dahil bir çok kişi bu ürünleri kullanan kişilerin yorumlarına göre tercih edeceğiz.HErkes zaten söylediğiniz diğer markaların özelliklerini ,kalitesini,servisini gayet iyi biliyordur.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaqwsxcde

quote:

Sonunda bizi de anlayan biri çıktı general mobile ı samsung veya nokia ile kıyaslayamazsınız zaten belki trident ten iyi olabilir ama onda da sorun çıkar o da bozulur ondan da şikayetçi olanlar var işte ..

Kesinlikle katılıyorum.

Konu,başlığından uzaklaşmaya başladı zaten. bu konunun tridentin diğer markalarla kıyaslanması olduğunu düşünmüyorum.Konuyu açan arkadaşımızda zaten w-t1 veya w-t2 kullanıcılarına sorum var demiş.Bu modelleri diğer markalarla kıyaslayın dememiş.Burada konuşulması gereken bu modeleri kullanan kişilerin yorumları ve Bu modellerin özellikleri,kullanımı,servis hizmet kalitesi olmalı.bunları bildikten sonra diğer marka ve modellerle kıyaslama burda belirtilmedende tüketici tarafından yapılabilir.

İlk sayfalarda konu gayet iyi giderken sonlara doğru konuya general mobile,nokia,samsung,Lg eklenilmiş.Sizlerden ricam başka markaları karıştırmadan konu başlığına uyan modellerin kullanan kişiler tarafından izah edilmesi.Belki de ,Ben dahil bir çok kişi bu ürünleri kullanan kişilerin yorumlarına göre tercih edeceğiz.HErkes zaten söylediğiniz diğer markaların özelliklerini ,kalitesini,servisini gayet iyi biliyordur.

Çok doğru. İsteyen istediğini alır. Memnun kalır ya da kalmaz. Gelir burda yazar memnun kaldığı ve kalmadığı yanlarını almayı düşünen arkadaşlarda ona göre karar verir. 100-150 daha fazla ver şu markayı al demenize saygımız var. Belli ki kendinizce ''doğruyu ! '' gösteriyorsunuz. Fakat sizin yönlendirdiğiniz markadan da iyi bir cihazı 100-150 fazla verin bunu alın diye birisi çıkar söylerse bunun sonu gelmez. 1000 2000 TL ye çıkar bu rakam. Zaten o kadar paramız olsa hakkında yorumlarına bakmaya ihtiyacımız olmayan bir marka bulur alır ve de kullanırız.

Saygılar....

• quote:

Orijinalden alıntı: Charly_Lee

quote:

Orijinalden alıntı: zaqwsxcde

quote:

Kesinlikle katılıyorum.

Çok doğru. İsteyen istediğini alır. Memnun kalır ya da kalmaz. Gelir burda yazar memnun kaldığı ve kalmadığı yanlarını almayı düşünen arkadaşlarda ona göre karar verir. 100-150 daha fazla ver şu markayı al demenize saygımız var. Belli ki kendinizce ''doğruyu ! '' gösteriyorsunuz. Fakat sizin yönlendirdiğiniz markadan da iyi bir cihazı 100-150 fazla verin bunu alın diye birisi çıkar söylerse bunun sonu gelmez. 1000 2000 TL ye çıkar bu rakam. Zaten o kadar paramız olsa hakkında yorumlarına bakmaya ihtiyacımız olmayan bir marka bulur alır ve de kullanırız.

Saygılar....

Yorumlar için teşekkürler artık trident kullanan arkadaşların yorumlarını görmek istiyoruz başka model yorumları istemiyoruz ..

• lutfen bırı bana telefona nasıl oyun program yuklenır anlatırmı?
    dursuneris@hotmail.com
  • Arkadaşlar çok acil yardımlarınızı bekliyorum.WENTTO F003 İLE TRİDENT WT2 ARASINDA Bİ SEÇİM YAPARSAK HANGİSİNİ EN PROBLEMSİZ VE OLUMLU DEĞERLENDİRİRSİNİZ.
    ÇOK ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR.LÜTFEN PLASE.
    ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
  • Şimdilik bende alma eğilimimi dondurdum bekliyorum bakalım bu sorunlarla uğraşamam valla :) wt-3 kullananlar alıp bi köşeye çekilmek yerine iyi kötü yönleri paylaşırsa daha iyi olucak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbsk1907 -- 8 Şubat 2010; 1:31:29 >
  • lütfen bu konuda acil yardım talebimi göz önüne alınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melek38

lütfen bu konuda acil yardım talebimi göz önüne alınız.

Wentto marka cihazı sadece telefoncuda gördüm. Trident W-T3 ü kardeşime aldım. Telefondan gayet memnunuz. Eğer düşünürsen trident al derim. Gerek özellikleri olsun gerek aksesuar olsun daha rahat bulabilirsin. Tridente i phone kılıfları vs. uyuyor. Kulaklık girişi 2,5 mm standart. Bu yüzden trident daha iyi bir seçim tabi benim kararım bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bvgra

quote:

lütfen bu konuda acil yardım talebimi göz önüne alınız.

Wentto marka cihazı sadece telefoncuda gördüm. Trident W-T3 ü kardeşime aldım. Telefondan gayet memnunuz. Eğer düşünürsen trident al derim. Gerek özellikleri olsun gerek aksesuar olsun daha rahat bulabilirsin. Tridente i phone kılıfları vs. uyuyor. Kulaklık girişi 2,5 mm standart. Bu yüzden trident daha iyi bir seçim tabi benim kararım bu.

Telefonun iyi ve kötü yanlarını yazabilir misiniz acaba ? Bende almayı düşünüyordum da olumsuz yorumlardan sonra vazgeçmiştim ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbsk1907 -- 8 Şubat 2010; 11:36:16 >
  • quote:

Arkadaşlar çok acil yardımlarınızı bekliyorum.WENTTO F003 İLE TRİDENT WT2 ARASINDA Bİ SEÇİM YAPARSAK HANGİSİNİ EN PROBLEMSİZ VE OLUMLU DEĞERLENDİRİRSİNİZ.
    ÇOK ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR.LÜTFEN PLASE.
    ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

merhaba arkadaşım f003 piyasdaki m9 ların aynısıdır o yüzden trident alman daha iyidir.tabi beklersen pixma nın compeq i daha fazla özellikler sunuyor bu hafta satışa sunulcak büyük ihtimal ama wenttoo mu trident mi dersen trident derim.
  • Arkadaşlar bi de Trident W-T3 ün Sar değerinin kaç olduğunu bilen var mı? Nette yaptığım araştırmalara göre çin mallarında baya fazlaymış bu değer. Sar değeri bilmeyenler için açıklayayım telefonun yaydığı radyasyon değeriymiş normal de sar değeri 0.6 nın altındaki telefonların alınması tercih ediliyor. Bilen var mı bu telefonun sar değerini??
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.