Şimdi Ara

Trident W-T1 veya W-T2 kullananlara sorum var (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.126
Cevap
2
Favori
163.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrıca daha önce sorduğum sorulara cvp alamadım. Bvğra sende var sanırım bu telefondan..Bana telefonun program yüklenebilirliği, msj yazma kolaylığı, wi-fi sinn nasıl çalıştığı ve dokunmatik hassaslığı hakkında bilgi verebilir misin? Ben de almayı düşünüyordum ama sanırım vazgeçicem forumda okuduğum bu olumsuzluklar yüzünden...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkanmetu

Arkadaşlar bi de Trident W-T3 ün Sar değerinin kaç olduğunu bilen var mı? Nette yaptığım araştırmalara göre çin mallarında baya fazlaymış bu değer. Sar değeri bilmeyenler için açıklayayım telefonun yaydığı radyasyon değeriymiş normal de sar değeri 0.6 nın altındaki telefonların alınması tercih ediliyor. Bilen var mı bu telefonun sar değerini??

Trident e ait sar değeri 0,678
    Kullandığım diğer tellerinkini de yazayım yanlış anlaşılma olmasın.

Sony Ericsson W380 0,657
    Samsung S5233 Star 0,586

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bvgra -- 8 Şubat 2010; 16:28:44 >
  • çok teşekkür ediyorum.trident almak daha mantıklı galiba.herşey için teşekkürler.
  • arkadaşlar gittim telefoncuya dedim w-t1, w-t2, w-t3 ve diğer çin malı iphone varmı ?

VAR dedi,

hepsini çıkar bakayım denim,
    çıkardıTektek baktım 4 tane tele
    Dokunmatiğ en iyi olan (bu çok meşhur kaydırarak kilitaçma filan) w-t3 şekil olarak adamlar nerde ise aynısını yapmışlar yani arkaya bir çıkartma ayarlansa yadahttp://cepsticker.com/ bişeyle yapılsa ciddi söylüyorum 10 NUMARA tel.(karizma duruyor zaten hepimiz hem dokunmatik hem karizmatik olduğu için istemiyormuyuz %68,3 sebebi bu %21,7 wi-fi %10 diğerleri)330 diyor adam fiyata
    Birde şöyle düşünüyorum internetten almak biraz riskli telefoncudan alın ama nasıl telefoncu:
    Kendi dükkanının altkatını, üstkatını teknik servis gibi yapmış tamir de yapıyor hani eşeği sağlam kazığa bağlamak için adama gider bak bunu senden aldım 2-3 ayda bozuldu dedimmi ver yapsın adam sende aylarca cevap beklemek zorunda kalmazsın(internetten 10 lira pahalıdır en fazla)
    Java olayı var ben isterim ki bu java ile uğraşan arkadaşlar (kendi indirmiş kurmuş kullanmış, arşıv yapmış ) bu telefonlarda kullanılan tüm uygulamaları, oyunlar, nebilim ne varsa hepsini gönderseler rappite filan yükleseler de paylaşsalar. Yani bir arşiv oluşsa.
    Hatta vaya trident in yerine olsam apple stor olayı var ya; sırf satışımı arttırmak için bedava uygulama sayfası açarım siteme internette deligibi arıyor millet çok tutar bence, kimi telefonlar sırf bazı uygulamaları çalıştırıyor diye alınıyor msn face gibi, (ya adam çalıştır uygulama yazsın) arkadaşlar büyük düşünmek lazım.(bedavadan ar-ge yapıyoruz triye ha, gerisi faturaya girer )
    Yani w-t3 alın derim ben
    2 hafta içinde alıyorum ben.

• saol zizivana aydınlattığın bilgiler doğrultusunda hareket edeceğimiz kesinleşti galiba.hepimize hayırlı olsun arızasız olsun tabi bide:)
    bir de takip ettiğim forum sitesinde wt2 hakkında ekran sıvısı akma yapıyor gibi bir kaç yoruma rastladım.Acaba genelinde böyle bir problem varmıdır ?
    Bilgisi olan varsa ve bizi aydınlatırsa çok memnun oluruz.
    Tekrar teşekkürler.
  • ben wt3 ü alalı 4 gün falan oldu ve şu ana kadar kötü bir yanını görmedim.bi önceki telefonum sony ericsson k750i'ydi.sony den tridente geçmeme rağmen herhangi bir zorluk veya sıkıntı yaşamadım.tv sini çok seviyorum.wlan danda internete sorunsuz bağlanıyorum.tipi zaten tam iphone gibi menüsü falanda öle.parmağını kaydırarak menü deki sayfa değişiyo falan ve menü deki sayfa sayısını artırabilion.tuş kilidi yapılıyken telefonu sallayınca resim değişiyo hatta menünün arka planına resim koyduysan menüdeyken sallayınca o resimlerde değişiyo.bnce gayet güzel yani aklıma başka bişi gelirse yazarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceza96 -- 8 Şubat 2010; 19:28:16 >
  • ama galiba video izlenmiyo şahsen bn youtube dan denedim ama sadece videoların isimlerini ve küçük resimlerini görebildim.isimlerden birine tıklıadıktan sonra bi sayfa çıkıyo orda sadece seçtiğimiz videonun ismi ve resmi gözüküyo bide watch video die bi seçenek çıkıyo tıklayınca bişi olmuyo
  • izliorum diyende var izleyemiorum diyende. eminim kesin izlense ve tam ekranda izlenebilse,bu netlik kazansa %100 satışı artar bu forumu takip eden bi çok arkadasta ben dahil alırız. herkes buna takıo. video izlenmio, izliom diende tam ekran izleyemiom dio... offf bi Allah ın kuluda şu çin iphonelarda şu sorunu çözsünde çıkarsın desin bu farklıdır böle böledir. bakalım mc.i arkadas yeni model gelicek dio belki aradığımız tel o olur. ama trident alcaz die beklerken trident böle saçmalarsa çooook zor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ztyfnp
    izliorum diyende var izleyemiorum diyende. eminim kesin izlense ve tam ekranda izlenebilse,bu netlik kazansa %100 satışı artar bu forumu takip eden bi çok arkadasta ben dahil alırız. herkes buna takıo. video izlenmio, izliom diende tam ekran izleyemiom dio... offf bi Allah ın kuluda şu çin iphonelarda şu sorunu çözsünde çıkarsın desin bu farklıdır böle böledir. bakalım mc.i arkadas yeni model gelicek dio belki aradığımız tel o olur. ama trident alcaz die beklerken trident böle saçmalarsa çooook zor...

Yerim videosunu ya sanki her dakika nette olucaz olsa güzel olur olmasa da olur bence farketmez yeter ki sorun çıkarmasın tel şu an karşılaştırma aşamasındayım ..

• peki hareketli oyun oynanıyormu cihazın içindekıler degilde ben yuklersem oynayablirmiyim..
  • Bu telefonu Ankara dan satın alan arkadaşlar varsa nerden alıyorlar en garanti yer neresi paylaşırlarsa sevinirim. Şu an gitti gidiyor dan almayı düşünüyorum sizce netten almak daha mı mantıklı? Bide kredi kartına taksit imkanı da var gitti gidiyorda...
  • Lütfen telefonu alan kullanan yada almayı düşünenler yormlarını paylaşsın arkadaşlar. Biz kimseden akıl istemiyoruz sadece aklımızdaki soruları gidermeye çalışıyoruz saygılar....
  • hepsiburada comda trident wt2 325 tl civarında ve bu sitede wt3 henüz yok.wt3 ü satışa koyduklarında fiyatını düşünemiyorum artık.
    niye öyle farklı fiyatla çıkarıyorlar anlamadım.
  • Hizlial.com'da daha uygun WT3, Bonusa indirimde var, güvenilir sitedir...
  • Arıkan artık 50 100 daha verin şunu alın bunu alın deme yeter her forumda her yerde millet burda trident almak istiyor alanlarında fikirlerinden yararlanmak istiyor .. ya ben alsam şu telefonu herkesi bilgilendirirdim olanlar lütfen yorumlarını yazsınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbsk1907 -- 9 Şubat 2010; 2:12:29 >
  • AL ARKADAŞIM AL ARTIK BEN YORUM YAPMIYORUM
  • w-t3 kullananlar size önemli bi soru: bi arkadasıma çinden iphone benzeri tel geldi w-t3 gibi. fakat ben onunla telde görüşme yaparken onun sesi bana çok az gelio. onun sesini alan konuştuğu mikrofon yuvarlak menü tuşunun yanında iğne ucu kadar bi delik. o yüzden az ve cızırtılı geldiğini düşünüyorum. w-t3 ün mikrofunu nerde? konustuğunuzda sesi nerden alıyor. görüşme yaptığınız kişiler size sesinizin az geldiğini söyledimi hiç?
  • quote:

w-t3 kullananlar size önemli bi soru: bi arkadasıma çinden iphone benzeri tel geldi w-t3 gibi. fakat ben onunla telde görüşme yaparken onun sesi bana çok az gelio. onun sesini alan konuştuğu mikrofon yuvarlak menü tuşunun yanında iğne ucu kadar bi delik. o yüzden az ve cızırtılı geldiğini düşünüyorum. w-t3 ün mikrofunu nerde? konustuğunuzda sesi nerden alıyor. görüşme yaptığınız kişiler size sesinizin az geldiğini söyledimi hiç?

Tridentte ses kalitesi gayet iyi kardeşimle sürekli telde konuşuyoruz herhangi bir sıkıntı yok. Mikrofon telefonun alt kısmında şarj girişinin yanında. Ayrıca telefondan flv formatındaki videolar malesef izlenmiyor. Tridentteki teknik servis elemanıyla görüştüğümde bunun kullandıkları java versiyonu ile ilgili olduğunu söyledi. Yeni bir versiyon yüklenirse bu mümkün olabilir ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkanmetu

Bu telefonu Ankara dan satın alan arkadaşlar varsa nerden alıyorlar en garanti yer neresi paylaşırlarsa sevinirim. Şu an gitti gidiyor dan almayı düşünüyorum sizce netten almak daha mı mantıklı? Bide kredi kartına taksit imkanı da var gitti gidiyorda...

Ben telefonu argold iletişimden aldım zaten tridentten bana verilen adres de onların. Birçok yerde şubeleri var. Ulusta Kızılayda Murat dershanesinin altında. Kredi kartına taksit de yapıyorlar.
  • quote:

w-t3 kullananlar size önemli bi soru: bi arkadasıma çinden iphone benzeri tel geldi w-t3 gibi. fakat ben onunla telde görüşme yaparken onun sesi bana çok az gelio. onun sesini alan konuştuğu mikrofon yuvarlak menü tuşunun yanında iğne ucu kadar bi delik. o yüzden az ve cızırtılı geldiğini düşünüyorum. w-t3 ün mikrofunu nerde? konustuğunuzda sesi nerden alıyor. görüşme yaptığınız kişiler size sesinizin az geldiğini söyledimi hiç?

Valla şimdiye kadar herhangi bir sorun olmadı ses olayında. Gayet net gidip geliyor sesimiz. Ancak W-T3 alacaklara sadece karşılaştığım tek bir sorunu yazabilirim. Daha önce de paylaştım. Bvgra arkadaşımız bilir, kendisiyle de özel olarak bu konuyu paylaşmıştım. Wi-Fi ile bir siteye bağlandınız. Örn. Ben opera sitesinden 4.2 sürümünü indirmeye çalıştım. Download etmek istediğimde şöyle bir sayfa çıkıyor ekranda. ( Sitede değil, cihazın ekranında )
    Yetersiz hafıza
    Hafıza kazanmak için aşağıdaki uygulamaları kapatın. Altta da Java diye bir seçenek var. Bunu konuştum Tridentle ve halledilebilecek bir problem olduğunu söylediler. Sanırım tüm W-T3 lerde yokmuş bu problem.
    Bunun dışında ben video izleyemedim netten. Olsa iyi olurdu ama problem değil benim için. Telefon çok güzel arkadaşlar. Almak isteyenlere tavsiye ederim. Şarj süreside oldukça iyi. Ben kurcaladım nete girdim tv izledim 2 günde ancak bitti. Getjar diye bir site varmış. Uygulama oyun vs. Burda seçtiğin uygulamaya ya da her neyse indirmek istediğinde senden cihazın modelini seçmeni istiyormuş. Burda ben trident markasını bulamadım. Ancak farklı bir cihaz markasıyla ( dokunmatik ekran olması gerekli) giriş yapılıp uygulamayı pc ye indirip oradanda usb ile cihaza atıp kurulabiliyormuş sanırım. Denemedim akşama doğru deneyeceğim. Eğer olursa paylaşırım....

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.