Şimdi Ara

TRENDYOL VISA KREDİ KARTINI İLK KEZ KAYDEDENLERE 40 TL İNDİRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
12
Favori
10.081
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

9-30 Kasım 2019 tarihleri arasında trendyol.com'da Visa logolu tüm bireysel ve ticari kredi, banka ve ön ödemeli kartlar ile yapılacak alışveriş sonrasında Visa kartının ilk kez kaydedilmesi halinde geçerlidir. İndirim kodunun geçerliliğini kaybetmemesi için Visa kartlarının kayıtlı kalması gerekmektedir.
    İndirim kodu 16 Aralık tarihinde trendyol.com'a kayıtlı üyelik hesabına yüklenecektir.
    İndirim kodu ile ilgili bilgilendirme, hak eden müşterilere kampanyanın bitiş tarihinden itibaren 3 gün içerisinde e-posta yoluyla yapılacaktır.
    9-30 Kasım 2019 tarihleri arasında kazanılan 40 TL değerindeki indirim kodu 16-31 Aralık tarihleri arasında trendyol.com'da tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir.
    İndirim kodu, trendyol.com ödemeler sayfasında “İndirim Kuponu/ Kodu” alanına girilerek aktifleştirilir.
    Kampanya için kazanılan indirim kodları yukarıda belirtilen tarihler itibariyle kullanılmadığı durumda kullanıma kapatılacak, tekrar aktif hale getirilmeyecek ve yenisi ile değiştirilmeyecektir.
    40 TL değerindeki indirim bölünemez, birleştirilemez ya da paraya çevrilemez.
    Bir alışveriş sırasında sadece bir indirim kullanılabilir.
    İndirim kampanyasından her bir katılımcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir. Önceki kart kaydetme kampanyalarından yararlanan hesaplar, farklı Visa kartı kaydederek kampanyadan yeniden yararlanamamaktadırlar.
    Kampanyawww.trendyol.com web sitesinde, mobil web sitesinde ve mobil uygulamasında geçerli olacaktır.
    İndirim, indirim kodunun kullanıldığı alışveriş sırasında gerçekleşecektir.
    Bu kampanya, trendyol.com'da yapılan diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez.
    Trendyol ve Visa her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
    Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
    Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklılardan VISA ve iştirakleri sorumlu değildir.
    Katılım koşullarınıwww.trendyol.com internet sitesinden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

• Alınabilecek avantajlı ürün paylaşabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • değerlendireyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen 6 ayda 100/30 yaptılar kartları ilk defa kaydettim ama 10 hesaptan 1 tanesine kupon geldi

bu kampanyada öyle olacaksa boş vaatler
  • Şuan 100 40 hesapta var fakat indirimli üründe kullandirmiyor.. kullanmak isterseniz indirim kalkıyor 40 TL düşüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Mizan23

Şuan 100 40 hesapta var fakat indirimli üründe kullandirmiyor.. kullanmak isterseniz indirim kalkıyor 40 TL düşüyor
    Saymayı düşünürseniz talibim 😂

• trendyolun kuponları için artık çaba sarfetmiyorum. yok bunda geçerli değil yok şu olmuyor yok bu oluyor saçma sapan birşey.
  • kukii kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/trendyol-kupon-gecen-urun-filtreleme-yolu--139973954

onun için çozüm var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kukii kullanıcısına yanıt
    Gerçekten de kupon aldığına pişman ediyor insanı

• Kartları kaydettirmek siteler için neden bu kadar önemli?

• Kampanyanin gecerli olmasi icin yeni hesap+yeni kart mi olmasi gerekiyor?

• sarius82 S kullanıcısına yanıt
    Kart önemli değil. Hesapta ilk kez tanımlanmış olması gerekiyor. Yani daha önce visa kartınızı eklemediğiniz bir hesap olmalı. Aynı visa kartını farklı hesaplara da ekleyebilirsiniz. İlk kez ekleniyor olması şart elbette.

• mytra kullanıcısına yanıt
    Peki alışveriş yapmadan kartı kaydedebiliyor muyuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mytra kullanıcısına yanıt
    Aynı visa kartı farklı hesaplara ekleyince hem hesapları hem karti banlıyorlar.
    O kartla trendyolda bi daha alisveris yapılmıyor.
    Tecrübeyle sabit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackkjack -- 19 Kasım 2019; 11:39:27 >
  • Brave.Heart3416 B kullanıcısına yanıt
    Denemiş değilim ama olacağını da hiç sanmıyorum. Çünkü ödemeden sonra geliyor kayıt ekranı.

• blackkjack kullanıcısına yanıt
    Çok saçma , belki bir tanıdığım kredi kartı kullanmıyor onun yerine aldım ne diye banlasınlar ki.. ( Sözüm Trendyol’a )

Ayrıca farklı hesaplarda ben kendim kullandım kartımı , son 2 ayda.. Henüz bir banlanma yok , sizinki ne kadar sürede oldu..

Bugüne dek visa kartımı 3 ayrı hesaba ekleyerek 30'ar liralık çeklerini kullandım son aylar içerisinde. Bir sıkıntı çıkmadı. Ayrıca kime ne, ben kartımı belki ailemin diğer bireylerine de kullandırıyorsanm, bu Trendyol'u ne ilgilendirir. En fazla çek tanımlamazlar. Olur biter.

Geçen hafta da 4. Hesaba (eşimin adına) ekledim. Bakalım, Aralık ayında 40 lira verecek mi?

• Brave.Heart3416 B kullanıcısına yanıt
    Süre değil hocam geçende aynı kampanya vardı o zaman kartı 3 ya da 4 hesaba kaydettim kampanya sona erince hesaplara kupon yüklediler ama hiçbir şekilde alışveriş yapılmıyor o hesaplarla.kredi kartıda aynı sekilde

Ben her ay bir hesaba tanımladım. Ağustos, Eylül ve Ekim olmak üzere her defasında sadece tek hesaba ve çekleri de kullandım tek tek.
    Belki aynı anda fazla hesaba kaydetmeniz dikkat çekmiş olabilir hocam.

• Alışveriş yapmadan kartı kaydedebiliyor muyuz? İlla bişey aldıktan sonra mı kaydetmek gerekiyor?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.