Şimdi Ara

Trendyol İndirim, Fırsat ve Kampanyaları [Ana Konu] (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.693
Cevap
545
Favori
400.878
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Elit üyelikte farklı satıcılardan sepeti 60 TL de yapsak kargo yansımıyor. Elit olmazsak tek satıcıdan 60 TL olması lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • McCarty kullanıcısına yanıt
    Normal kullanıcılar aynı satıcıdan 60 TL ve üzeri ürün alınca kargosu ücretsiz olurken, Elite kullanıcılar 60 ayrı satıcıdan 1'er liralık ürün bile alsalar kargo ücretsiz oluyor. Bu bakımdan çok güzel bir uygulama. Tabi şartları iyice zorlaştırmışlar..

• McCarty kullanıcısına yanıt

elit üye olmanın benim için tek avantajı migros kargo operasyoncusu satıcısından

100 tl değilde 60 tl de ürün alabilmek. elit üyede illaki 100 yap kargo bedava demiyor 50 idi

60 yaptılar kargo bedavayı alma zaten trendyoldaki migrosta 60 tl migrosunu altlimiti vardı

• Trendyol markette indirim kuponumu kullanamıyorum geçersiz işlem yazıyor var mıdır bir çözümü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2 SN de bitti

• Faşo ağa pardon Ty 10 lira verdi sağ olasın ağam :)

• Millet nasıl saldırıyorsa 2 gündür 25 TL bile alamadık, 1 ay önce 2 kere 50 TL alt limitsiz alabilmiştim en kötü 25 TL alabiliyordum, şimdi havamızı alıyoruz gerçi 25 TL kupon zaten pek işime yaramazdı 50 TL almaya çalıştım ama kupon tanımlanamadı uyarısı verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uncrowned king -- 12 Ocak 2022; 18:10:26 >
  • Tühh Unuttum varya..

• Ben 17:56 basliyorum, yine yetismemiyorum.. nasil iş anlayamadim¿
    Tüyo verecek olan varsa sevinirim.

• Ben yalnızca "Tükendi" ye yetişebiliyorum arkadaşlar. Diğer levele nasıl geçiyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi misraimeftunu -- 12 Ocak 2022; 18:41:54 >
  • Bugün teknik sorun yaşadılar herhalde, mega kupon falan yoktu.

• Hani kupon?

• Vermediler galiba bugün mega kupon diye sabahtır bildirim geliyor birde trendyoldan

• Nerde kupon

• Uygulama çökmüş zaten. Kupon sayfası bile açılmıyor. İlk kez bakayım dedim kupon yok... şansıma...

Edit: Öylesine bir bakayım dedim 18:16 civarı.. Baktım kuponlar ... Bastım 25 verdi şans işte.. 50 falan olsaydı iyi olurdu vermedi neyse artık.. Bugün şaşırtmaca yaptı ty.. Tam zamanında verse kesin alamazdım. Acaba bunlarda da kullanım limiti denen şey var mı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abrooke139 -- 13 Ocak 2022; 18:24:22 >
  • 10 dakikadır yeniliyorum kupon yok.

• Alt limitsiz kuponlar yok

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.