Şimdi Ara

Trendyol İleri Tarihli Seni Özledik İndirimi Yüklemiş. (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
12
Favori
38.110
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Radical Brain -- 11 Ekim 2020; 20:39:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

linki atabilir misin hocam?

ben de en son motul aldım aynı sekılde yetkılı satıcı dıyordu ama motor yagları sahtelıgınden hep suphelenmıstım gecen gun konusunu gordum burada ama baktım o zaman motul yaglarının nasıl sahtesı anlasılır konuda bilgi verilmemişti.

sen nasıl ayırt ediyorsun beni bilgilendirir misin?

linki de atarsan belki ben de bir sonraki bakım için yağı bu satıcıdan almayı dusunebılırım.

saygılar ve teşekkürler saglıklı gunler dilerim

Alıntıları Göster

Daha teslim almadım hocam satici uygunavar bircok sitede satışıvar. Orijinal geleceğini düşünüyorum . Youtube da bircok video var orijinalligi anlama konusunda. Çift etiket oluyor motulde bidon tarihi üretim tarihi yag rengi vs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Paylaş Kazan ana kadar koleksiyon kaydedilme 50nin üzerindeydi. Ancak şimdi bakıyorum hepsi 47 48 olmuş. Kupon yatmamış. Böyle bir saçmalık nasıl olabilir? Daha dün kontrol etmiştim.

• Forumdaslar slmlar sepeti zor olusturdum fakat kupon kullaninca kargo cikiyor bunun cozumu neydi

Migros kargo operasyonundan alayim dedim o da kupon kullandiktan sonra 60tl yani 85tl alisveris istiyordu

Gorseldekileri almak icin ne yapmaliyim? Trendyol İleri Tarihli Seni Özledik İndirimi Yüklemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davetsiz07 -- 11 Ekim 2020; 23:3:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 hesabım 100/40 gelmişti kullanmıştım, diğer hesaplara bakmamıştım, bugün bir şey alacaktım baktım diğer hesapta da var, kullandım, sırayla baktım tüm hesaplara gelmişti. 5-6 hesaptan 100/40 indirim çeki kullandım, sipariş iptali gibi bir durumla karşılaşmazsam iyi olur. Helmeyen hesap yok gibiydi. En son ekim 2019'da alışveriş yapılmış hesaplar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • migros 5lt yağları linç etmişsiniz, neyse bu sefer yağ alamadık

• Vahsi Hindi Sürprizi kullanıcısına yanıt

Hocam sende mesajın içeriğini değiştirmisin.lobi iş başında anlaşılan.

• 100/40 7 tane vardı , hepsini mecburen kullanmak zorunda kaldım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

linki atabilir misin hocam?

ben de en son motul aldım aynı sekılde yetkılı satıcı dıyordu ama motor yagları sahtelıgınden hep suphelenmıstım gecen gun konusunu gordum burada ama baktım o zaman motul yaglarının nasıl sahtesı anlasılır konuda bilgi verilmemişti.

sen nasıl ayırt ediyorsun beni bilgilendirir misin?

linki de atarsan belki ben de bir sonraki bakım için yağı bu satıcıdan almayı dusunebılırım.

saygılar ve teşekkürler saglıklı gunler dilerim

Alıntıları Göster

https://m.trendyol.com/motul/8100-eco-nergy-5w30-4-litre-100-sentetik-motor-yagi-p-31524832

hocam yağ bugün elime ulaştı. 2020 üretimli çift etiketli orijinal duruyor kutuda herhangi bir çizik veya önceden kullanıldığına dair ibare yok. Ben beğendim haberiniz olsun. satıcı uygunavar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

https://m.trendyol.com/motul/8100-eco-nergy-5w30-4-litre-100-sentetik-motor-yagi-p-31524832

hocam yağ bugün elime ulaştı. 2020 üretimli çift etiketli orijinal duruyor kutuda herhangi bir çizik veya önceden kullanıldığına dair ibare yok. Ben beğendim haberiniz olsun. satıcı uygunavar.

Alıntıları Göster

Sağol hocam , orijinallik konusunda nerelere dikkat edeyim alınca benim de aklımda olsun bakacagim yerler. Bana da bilgi verebilir misin? Teşekkür ederim 👍

• Kargoyu nasıl bedava yaparım? İndirim kuponu ile ?

• 220 TL girdi sabah sabah.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.