Şimdi Ara

🔥🔥 Trendyol - Efsane Günler İndirimleri - Tüm İndirimler - Kampanyalar Burada 🔥 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.343
Cevap
51
Favori
281.152
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende kaydetmedim Visa banka kartım var ama zaten o zaman çek satista 2₺ lere düşer ordan alırız pek bir kaydetmelik avantaj yok aslında

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 alisveris sitesi de aralarinda anlasmis konusmuslar fiyatlari ya yakin tutmuslar ya da ayni nerede Black Friday bize olsa olsa hasirt day olur

• quote:

Orijinalden alıntı: max0007

20-10 olursa evet GG daha iyi.

ama bende 20-10 yok.
    2tl ye satıyorlar
  • Trendyol rağbet gören ürünlere zam yapıyor kaçtır farkediyorum

• zeusavda kullanıcısına yanıt
    Aynen ikigozum doğru dedin, dilerim hersey gönlumüzce olur.
  • 🔥🔥 Trendyol - Efsane Günler İndirimleri - Tüm İndirimler - Kampanyalar Burada 🔥

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2*360 ml gliss şampuanı 11 tlye aldım.5 tl gliss kuponu tanımlamışlar o şekilde aldım.
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    İlk linkteki baharatlar güzel ama gramajlar belirtilmemiş.2. Linkteki baharatlar gramaj ları belirtilmiş ama light adam işi, bana uymaz, size afiyet olsun;)
  • baba1993 kullanıcısına yanıt
    yok hocam bayağı inceledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

2*360 ml gliss şampuanı 11 tlye aldım.5 tl gliss kuponu tanımlamışlar o şekilde aldım.
    Banada 5 tl hacı şakır kuponu tanımlamışlar. Mesajı vermek istiyorlar nedir??size iyi çimmeler. .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi economist52 -- 25 Kasım 2019; 1:32:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiderman07

mega20 ye uzunan eller kırılsın.
    mega20 farklı hesaplarda geçiyor mu, bitti mi ? kendi hesabımdan 1 hafta evel kullandım. geçiyosa yarın farklı hesapta kullanıcam.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    hocam o tuvalet kağıdı kargoya verilmeden tuvalete girmedim ben.
  • Trendyol gerçekten rezilsin.100/40 kupon tanımlamış hiçbir kategoride geçmiyor geçenlerdede kuponu kullanınca daha pahalıya geliyor

Ayakkabı alacaktım %25 indirimle 187 lira.Kupon kullandım 204 tl oldu İndirimsiz fiyat üzerinden kupon kullandırıyor.

Gerçekten rezil.Reklama para harcayacağınıza adam akıllı kampanya yapın.
  • 🔥🔥 Trendyol - Efsane Günler İndirimleri - Tüm İndirimler - Kampanyalar Burada 🔥

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: economist52

İlk linkteki baharatlar güzel ama gramajlar belirtilmemiş.2. Linkteki baharatlar gramaj ları belirtilmiş ama light adam işi, bana uymaz, size afiyet olsun;)
    İçindekiler: Pul biber 50g, Nane 20g, Kekik 15g, Kimyon 50g, Karabiber 60g, Cajun 60g
  • üç f Ü kullanıcısına yanıt
    Gramaj bilgilerini yazdığıniz icin Tesekkurler.
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    bende 50 tl alt limitli, 10 tl kupon vardı. sepette çeşitli atraksiyonlar yapa yapa kullandım, her şeye kapatmışlardı kuponu, bir tek kilotlu çorap oluyordu, başta çorap yaptım sepeti, sonra, bi dakka napıyorum ben deyip, tekrardan çeşitli atraksiyonlar yapıp sıvı çamaşır deterjaınında kullanabildim kuponu. nasıl bir sistem anlamadım gitti.

• Mi 9 lite 2000 civaına inerse alıcam

• Bindirip indirmişler.
    https://www.trendyol.com/xiaomi/redmi-airdots-tws-bluetooth-basic-5-0-kulaklik-p-6676673?boutiqueId=372103&merchantId=109255

1 haftadır 129 tl idi ve hiçbir zaman 400 tl olmadı bu kulaklık.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.