Şimdi Ara

🔥🔥 Trendyol - Efsane Günler İndirimleri - Tüm İndirimler - Kampanyalar Burada 🔥 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.343
Cevap
51
Favori
281.149
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LimitsiztrickBlog -- 25 Kasım 2019; 0:19:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhodora

Sipariş vermiştim. Bu yorumunuzu görünce araştırdım HB'da vs aynen böyle yazmışlar. İptal ettim. Teşekkürler.

A101'den 2 tane 1 litrelik termos almıştım. Biri desenli diğeri düz. Düz olan hemen soğutuyor ama desenli olan 12 saate yakın sıcak tutuyordu. Elimizden düşünce onun da içi cammış, paramparça oldu. Bu da öyl olmasın diye iptal ettim ama

uygun fiyatlı 1 litrelik termos lazım. Var mı tavsiyesi olan?

Alıntıları Göster
    Bu emsan/ tefal olanın düşmesine gerek yok; hafifçe darbe aldığında direkt boğaz kısmından çatlıyor.. Evde kullanmalık için bile hiç ideal değil.. Bedava verilirse ancak alınır, onun dışında gerçek anlamda çöp...Çelik olanları hiç araştırmadığım için o konuda bir tavsiyem yok.. Benzer yorum, trendyolda da vardı ama onlar da hb nin taktiğini uygulayıp tüm yorumları kaldırmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 25 Kasım 2019; 0:20:41 >

• Bosuna bekledik yine

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Linklerde sorun var arkadaslar. Mobilde olanlar ekran resmi atabilir mi? Web surumunde sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ozdemirs8

https://www.trendyol.com/xiaomi/xiaomi-mi-wifi-pro-sinyal-yakinlastirici-guclendirici-300-mbps-p-3607033?boutiqueId=372103&merchantId=106994

11 11 de n11 de 73 tl idi 40 tl lik kuponum vardı onu kullandım aldım memnununum cekim gucu dier modele göre daha iyi
    ben alt kata bağlanıyorum. bgn den bgnac ye geçtim. hız 3-4den , 15lere çıktı. mi router 3 bana göre efsane :) . 2 sene önce gearbest 50-60 a satmıştı bunları. 12-13$ dı galiba

• PHO3N1X kullanıcısına yanıt
    Fiyat nedir baskan

• Gerçekten indirimler efsaneymiş, illüminati gibi efsane heralde hala göremedik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deliye her gün bayram, bunlara her gün indirim, yazık bu saate kadar indirim bekleyen vatandasa, cok şükür n11 de redmi note 8 pro 128 lik telefonu 2185 tl ye son 1 adet bulduk da aldik trendyolda en ucuz 2300 lerdeymis...

• hyhelvaci kullanıcısına yanıt
    180 Avva mont , 55 koton bogazlı , 58 pierre cardin kazak.
  • PHO3N1X kullanıcısına yanıt
    Guzel fiyat. Hayirli olsun 👍

• Bas bas reklam.hani indirim note8in 70tl.fiyati bile artti acaba yarinmi basliycak

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Tamamda hocam bu benim verdigimde 14₺ ye geliyor daha uygun degilmi

• dekareme kullanıcısına yanıt
    Emsan çelik demlik seti almıştım ggden 60₺ ye baya memnunuz hocam saglam ürün 👍

• Süper markette birşey var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LimitsiztrickBlog L kullanıcısına yanıt
    Link atar msnz hocam

• ulen işin b... çıkardılar iyice bu nasıl indirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeusavda

Tamamda hocam bu benim verdigimde 14₺ ye geliyor daha uygun degilmi
    20-10 uygulanmamış fiyatlar. bizim 2tl zamlanmış, filiz daha fazla
  • Duş jeli Trendyol sağlamdır çoğu daima alıyorum 50/15 elime geçtikçe baya stogum var oyuzden bu kampanyayı eş gecicem tchibodada nivea stoğu yapmıştım ama tavsiyem size duru yerine palmoliwe alın durunun içinde partikül tarzı bişey var beli rahatsız ediyor kaşıntı gibi bişey yapıyor palmoliwe daha iyi köpürüyor ayrıca 👍

• Bu ürün nasıl arkadaşlar h.b. Aldik. Tanesi 19 a geldi

🔥🔥 Trendyol - Efsane Günler İndirimleri - Tüm İndirimler - Kampanyalar Burada 🔥

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip mesajı
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.