Şimdi Ara

TRENDYOL DETERJANLAR UYGUN FİYAT, ERKEN KALKAN YOL ALIR :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
12.682
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıcak fırsatlar kural 1: Önce ihtiyacın kadarını hemen al, sonra düşün.

Arkadaşlar bilerek link koymadım, nerden geldiğimiz belli olmasın.Trendyolda migros butiğinde ürünler yer alıyor yada arama kısmına ürün isimlerini yazarsanız zaten gözükür.
    Benim gözüme sadece deterjanlar ilişti, başka bir şey bulursanız yorumlara yazarsınız.
    İnşallah sabaha kalır da diğer arkadaşlar da yararlanır.

bir numaralı kuralı tekrar hatırlatıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harabesin -- 26 Eylül 2019; 5:7:42 >

• Şu 8 kglık olandan 2 tane diğerlerinden 1'er tane eklemiştim. Toplam 172 tl tutmuştu ve karttan geçirdim. şimdi kontrol ettim 2 tane olanı 1'e düşürüp 135 tlye indirmişler. Fakat karttan 172 tl almışlar. Böyle kafalarına göre işlem yapabiliyorlar mı? Hayatımda ilk defa böyle bir şey görüyorum. Onay kutucuğuna attığımız sözleşme metni falan hikaye mi yani?
  • Sanaldan iptal ediyorlardı,bakalım buradan da iptale düşecek mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genel kampanya tüm migroslarda ayni fiyat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hesap yapabilecek olan var mı acaba? Sürekli perwoll alıyorum ben. 3 lt olanı 18 20 gibi. Bunda daha mı ucuza gelir acaba? Açıkçası reklamlardaki gibi siyahlardan oldukça memnunum da.

• Hocam fiyatları kontrol ediyorum ama çoğu ürün sanalmarketin kendi sitesiyle aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AllForYouX

Hocam fiyatları kontrol ediyorum ama çoğu ürün sanalmarketin kendi sitesiyle aynı.
    fiyat aynı ama benım bölgede stok yok. çoğu kişide de stok sorunu olacaktır
  • gaza gelip aldık bakalım :)
  • Yapıştırdık bakalım gelecek mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de yapistirdim bakalim, son 30 dk diyor.
  • 3 tane almistim, urun adedini teke dusurup kargo eklenmis. Ne anladim bu isten

• Ben uygun bir ürün göremedim, toz deterjanda 3TL/kg üstünde alım yapmıyorum zorunlu olmadıkça.

• Şu 8 kglık olandan 2 tane diğerlerinden 1'er tane eklemiştim. Toplam 172 tl tutmuştu ve karttan geçirdim. şimdi kontrol ettim 2 tane olanı 1'e düşürüp 135 tlye indirmişler. Fakat karttan 172 tl almışlar. Böyle kafalarına göre işlem yapabiliyorlar mı? Hayatımda ilk defa böyle bir şey görüyorum. Onay kutucuğuna attığımız sözleşme metni falan hikaye mi yani?

• sanalmarketle aynı fiyatlar
  • Trendyol kafasına göre adetleri 1 e düşürmüş. Bunu yapanın beyinsiz olduğunu düşünüyorum.

• Ya gidin mağazadan alın . Migrosun genel kampnayasi.burdan alıp iptal olacak derdi olmaz .

• izzet43 kullanıcısına yanıt
    herkes migrosa yakon değil hocam olan var olmayan var kargo bedava olduktan sonra iyi fiyatlar

• Bende bu fiyatlar gözükmüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlık için teşekkürler. Aldık bakalım.

• 3 adet aldım ücretsiz kargo oldu 1 dk sonra sistem 1 adete düşürüp kargo ekledi.alacaklar dikkat etsin
  • migros sanal marketten aldım bende teşekkürler iyi fiyat ihtiyac vardı

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.