Şimdi Ara

TRENDYOL DETERJANLAR UYGUN FİYAT, ERKEN KALKAN YOL ALIR :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
12.682
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Haber verene teşekkürler kampanyadan faydalandım..perwollerden 2şer tane aldım..bende adet sayısı düşürme falan olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uthec_

Haber verene teşekkürler kampanyadan faydalandım..perwollerden 2şer tane aldım..bende adet sayısı düşürme falan olmadı.
    kargo çıktı mı hocam. migros ta çıkıyor kargo
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

kargo çıktı mı hocam. migros ta çıkıyor kargo

Alıntıları Göster
    100 lira üzeri olunca kargo indirimi oldu 8,99 lira..
    Üstüne Paraftan da 25 lira puan geldi..oldukça uygun bir alışveriş oldu benim için..
  • 30 lira üzerine kargo bedava hesabımı ücretsiz kullandırabilirim ayrı ayrı geçince adet sıkıntısı olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sıradan cinko karbon pil -- 26 Eylül 2019; 19:17:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam ben alabilir miyim? teşekkürler.
  • 26/27/28/29 eylül
    Deterjanlarda %25 indirim
    Miğros

Edit; önceki hepsiburada kampanyasında 1yıkama 65kuruş civarıydı. Bu kampanyada halen 1tl civarı.
    Çokta ucız değil.

Edit; ariel grubunda sadece 2 üründe 70krs bandına iniyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksinaletinsan -- 26 Eylül 2019; 13:3:51 >
  • Sabah sabah harcama yaptık . Deterjanlarda 10 ar lira kırmışlar ortalama olarak. Pervollerin fiyatı da uygun. Teşekkürler fırsat için alıp stoklayın

• 11.11dr aldıklarımız hala bitmedi. Senelik alıyorum ben, ihtiyaç Yok, fiyatlarda uygun değil açıkçası. Ariel sıvıları 79 a almıştım, 4X33 yıkama. 20

• quote:

Orijinalden alıntı: uthec_

100 lira üzeri olunca kargo indirimi oldu 8,99 lira..
    Üstüne Paraftan da 25 lira puan geldi..oldukça uygun bir alışveriş oldu benim için..

Alıntıları Göster
    25 paraf puan nerden geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: aksinaletinsan

26/27/28/29 eylül
    Deterjanlarda %25 indirim
    Miğros

Edit; önceki hepsiburada kampanyasında 1yıkama 65kuruş civarıydı. Bu kampanyada halen 1tl civarı.
    Çokta ucız değil.

Edit; ariel grubunda sadece 2 üründe 70krs bandına iniyormuş.
    53 yıkama ariel 37,43tl . 0,70tl ye geliyor. 125-10 banka kampanyası ile dah ucuza gelir. tursiller de 0.47krş a kadar düşümüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

Alıntıları Göster
    parafın devam eden kampanyası var gıyım kırtasıye oyuncak sektorunde toplamda 300tl alısverıse 25 tl verıyor muhtemelen ondan gelmıstır
  • 2 3 sipariş verdim adetleri sipariş sonrası 1 e düşürüp kargo ekledi rezalet gerçekten. Parayı da tam çekti işin yoksa bunu takip et şimdi

• Yeni bir sıcak fırsatlar mağduru konusuna hoş geldiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

Alıntıları Göster
    Tebrikler! Giyim, kirtasiye, oyuncak sektorune ozel 25 TL ParafPara kazandiniz. Kazandiginiz ParafParalari 09.10.2019 tarihine kadar kullanabilirsiniz. B002

• Kuponlar geçmiyor herhalde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 168 küsür lira ödeyerek 2'şer tane renkli ve beyazlar için verdiğim siparişim, Ali cengiz oyunlarıyla 102 lira ödemişim gibi gösterilerek 1'er adete düşürülmüş. Az önce de kargoya verildi. Müşteri hizmetlerini aradığımda tedarikçi firmanın yaptığını söylüyor. Kartıma iade yok, adet düşürüldüğü için kargo parası da itelemişler.
    Tüm siparişi iptal etmelerini söyledim. Bir daha Trendyol a güvenerek asla sipariş vermem. Böyle bir rezillik olamaz.

• konuyu açan bendim ve ilk alan kişiyim, benim tüm sepetim iptal edilmiş, hayatımda bu kadar adi bir firma görmedim, madem satmayacaksınız niye ilan açıyorsunuz ve niye trendyoldan alınanları iptal edip kendi siteleri üzerinden halen satışa devam ediyorlar, bildiğin trendyolu reklam amaçlı kullanmışlar gibi.

trendyol üzerinden şikayet kaydı oluşturdum ama pek işe yarayacağını zannetmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harabesin -- 27 Eylül 2019; 23:15:14 >
  • harabesin H kullanıcısına yanıt
    trendyol cirkeftir
    satıcıları da aşağı kalmaz

benim de mağuriyetime sebeb oldular:

hem paraf puanım 25 tl silindi hem paraf günüm indirimlerim geri alındı hem de gönderilmeyen ürünlerin ücretini 2 ayrı hesaptan 8,99 + 8,99 tl az iade ettiler

yani 8.99 tl kargo ücretini illaki almalılarmış!
    kendilerine iç ettiler sepetteki kargo ücretsiz başka bir ürün için almışlarmış

üstelik başka bir Trendyol çakal satıcılarından biriyle geçen sene Tüketici Hakem Heyetine giden şikayetim bile halen çözüme kavuşmuş değil THH lehime karar verdiği halde, 1 sene geçti trendyol ve satıcısı neye güveniyor?

Melike Çalışkan Hanım gelir de cevaplar mı acaba?
  • Benim için Trendyol bitmiştir.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.