Şimdi Ara

Trendyol Black Friday İndirimleri | 25-27 Kasım (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
784
Cevap
30
Favori
87.887
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100/40 kupon ile toslanın 100/30 birleşiyormu ?

• noldu konuda link vermek yasak mı ?

• liang kullanıcısına yanıt
    Koleksiyon linklerini lutfen ozelden paylasin burda kimse koleksiyon linklerini gormek zorunda degil.Onun disindaki urun paylasimlari neden yasak olsun?
  • Satıcıya hangi kargoyla gönderiyorsunuz diye sordum "Soru Sorma Kriterlerine aykırı" diye engellendi. Kargo firması sormak yasak mı?

• liang kullanıcısına yanıt

Koleksiyon linkleri için hali hazırda bir konu mevcut. Orayı kullanabilirsiniz. Ek olarak referanslı link paylaşmanın da yasak olduğunu hatırlatayım.

https://forum.donanimhaber.com/trendyol-paylas-kazan-25-27-kasim-ana-konu--146663891

• cuma günü de böyle geçerse satış yapamaz trendyol.

tırıvırı kuponlarla ne yapmak ve nereye varmak istemektedir?

• investing kullanıcısına yanıt

Trendyol'un asıl hitap ettiği kitle biz değiliz zaten. Girip hiç bir şeye bakmadan sipariş veren kişiler yetiyor Trendyol'a.

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    Bunlar büyük çoğunluğu kadınlar çılgınlık derecesinde alışveriş yapıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: d.t.s.

Arkadaşa kampanya başlayınca alırız dedim, bi baktım 2138 TL lik işlemci 2483 olmuş, yuh artık... Adama da mahçup oldum..

7,5 lerden 7,95 lere gelmiş normal

• Merhaba , Trendyol cuzdana numaramı tanimladim (20 TL geldi) cüzdan ile ödeme yaparken hesabındaki tanimli kuponlardan kullanabiliyor muyuz.teseskkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Cinsiyetçilik yapmak istemiyorum ama kadinlarin geneli niye böyle? Alisveris yap yine yap ama bi bak kac lira diger sitelerde. Google bi tik uzaginizda. Zengin ediyorlar bunlari sonra gercek indirim goremiyoruz.
  • başka kupon yoksa bu kuponlarla alışveriş zor gözüküyor.

• radko kullanıcısına yanıt
    Sırf denemek için alıp iade eden çok kişi var. Aslında onlar esnaflara daha çok zarar veriyor.
    Ne zaman kargoya gitsem beraberimdelerden 3 4 ü trendyol iade için gelmiş oluyor
  • Kullanılıyor.

• Anladım , Teşekkürler @CengizGurkan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jutdxx

100/40 kupon ile toslanın 100/30 birleşiyormu ?

Ödeme 100 tl ve üstü olursa niye birleşmesin.

• linkler de sıkıntı oluyo diye foto yükliyim dedim. bunların hepsi birbirine benziyor. farkı ne anlamadım. çok fazla sakal yok. yüze tutunca tüm kılları basit bi şekilde alsın istiyorum. farkeder mi hangisini almam. ömürlük kullanırım. 50 tosla + 40 trendyol indirimi toplamda 90 lira indirim uygulayacağım. hemen hemen hepsi 200 e gelcek.

https://store.donanimhaber.com/8e/bb/61/8ebb61454a0a6366628b4501a88ad8d7.jpg

Trendyol Black Friday İndirimleri | 25-27 Kasım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liang -- 25 Kasım 2020; 14:47:44 >

• Ton balığı tavsiye var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.