Şimdi Ara

Trendyol Black Friday İndirimleri | 25-27 Kasım (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
784
Cevap
30
Favori
87.887
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paylaş kazan (mobil uygulamadan link paylaşımı %5) gelmiş. 300/100+10+10+6+tosla 30 ile komboladığım +21 tl gelmiş.

ana hesabımdan link alıp ürünü yedek hesaptan satın aldım. Böylece tüm indirimlere ek 21 tl daha almış oldum. 419 tllik kulaklık 242 tlye gelmiş oldu. Yine süper cüzdan indirimi gelirse 1 hesaptan diğerine refli link oluşturun, ucuza kuruyemiş vs alırsınız

Anlamayan arkadaşlar için örnek; 500 tl ürün beğendiniz. Bunun linkini ana hesabınızla giriş yaptığınız mobil uygulamadan linkini alıp evden birisinin telefonuna atın. O telefondan başka bir hesapla giriş yapıp ürünü satın alın. 500 liranın %5i(25 tl) link alıp attığınız hesaba 14 aralıkta altlimitsiz cüzdan kuponu olarak geri gelecek. En fazla 75 tl kazanabilirsiniz.

Önemli not: ürünü mobil uygulamadan satın almalısınız.

https://paylas.trendyol.com

Trendyol Black Friday İndirimleri | 25-27 Kasım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victoribarbo -- 25 Kasım 2020; 0:12:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• unknownartist kullanıcısına yanıt

Çek satıştan 100/40 kupon alın. Tosla kart yoksa banabiden 5 tlye satın alın. Kupon ve kart maliyeti 10 tl olaa net 60 tl indirim almış olursunuz. Başka türlü kurtarmaz. Ya da 300/100+10+10 süper cüzdan indirimi bekleyin kullanabileceğiniz tel no varsa. Bir ürün daha alın. 200 lira civarına 2 ürün almış olursunuz

• Arkadaşlar Trendyol'da Denizbank ile alışveriş yapmak istiyorum ama PARAM diye gözüküyor sistemde, normalde giyim sektörü fakat bu şekilde de giyim olarak mı geçer? Bilen var mı?
  • Corsair hs35 343 tl. süper cüzdan indirimlerle ve %2 cüzdan tosla va derken 180-200 arasına çok rahat alınabilir
    https://www.trendyol.com/corsair/hs35-siyah-stereo-oyuncu-kulakligi-p-24829959?boutiqueId=535063&merchantId=106664
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • drangela61 D kullanıcısına yanıt

Geçenlerde bana da aynısı oldu. Garanti bonus kullanmıştım. Giyim kampanyasına saymamıştı.

• Arkadaşlar bir yakınımın tel numarasıyla cüzdanı aktif edicem.

Cüzdanla sipariş verirken kayıtlı tel numarasına şifre geliyormuydu ben unuttum.

Sipariş verirken yakınım yanımda olmayabilir.

• PARAFESOR P kullanıcısına yanıt
    Ben de Denizbank giyim kampanyası için harcama yapacağım ama bilemedim..
    Bu da başka bir saçmalık.. Trendyol isen öyle kal yok PARAM yok bilmem ne.. 🤔
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Bu da tuvalet kağıdı bağımlısı 😆

A Takımı dizisinde Murdock da ÇÖP POŞETİ BAĞIMLISI bir mahkumu oynuyordu.

o çöp poşetlerini dizinin bölüm sonunda sıcak hava ile balon yapıp hapishaneden kuş gibi uçup firar etmiştiler

ben de Çöp Poşeti Fırsatları kolluyorum

var mı en uygun çoklu ekonomik sağlam yırtılmaz battal boy Çöp poşeti fırsatı?

• economist52 kullanıcısına yanıt
    Geliyor hocam, şifre gerekiyor.
  • economist52 kullanıcısına yanıt
    Hocam cüzdandan ödeme yapmak için cüzdana kayıtlı numaraya mesaj geliyor yoksa aışveriş tamamlanmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koleksiyon linklerinizi buradan boşuna atıp sayfayı kirletmeyin. Dh forum kendi refini eklediği için koleksiyon linkleri açılmıyor. Link paylaşmak yerine "koleksiyon için pm" yazalım sayfa az kitlensin. Yöneticilerden ricam bu konuyu ilk mesaja eklemeleri

• quote:

Orijinalden alıntı: drangela61

Ben de Denizbank giyim kampanyası için harcama yapacağım ama bilemedim..
    Bu da başka bir saçmalık.. Trendyol isen öyle kal yok PARAM yok bilmem ne.. 🤔

şu işe bak: ön ödemeli Param kart var ama trendyol bloke etmiş aylardır kullandırtmıyor PARAM kartımı!

giyimden bonus kazanalım diyorsunuz ama;

denizbank cepteteb garanti kredi kartları ise trendyolun işgüzarlığı olacak PARAM posundan çekiyor hiçbir bonus kazandırmıyor Giyim aksesuar şu bu o hiçbirine saymıyor artık

hay trendyolun Param posuna bin kunduz!

• https://forum.donanimhaber.com/trendyol-paylas-kazan-25-27-kasim-ana-konu--146663891#146663891

Paylaş kazan için bir konu açtım. Koleksiyonları bu konuda kaydedebilirsiniz.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlaşıldı hocam, bilgilendirdiğin için çok teşekkürler.selamlar

@bendegeldimtamolduk @Khalasar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi economist52 -- 25 Kasım 2020; 3:34:17 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.