Şimdi Ara

Trendyol 900Ml Selin Kolonya 24,75TL +3,99TL KARGO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
2.872
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kargo bedava ürün eklediğimde bile kargo kesiyor 9.90 TL. Neymiş sepetimdeki tüm ürünlerin kargo bedava olması gerekiyor imiş. Trendyol dan artık birşey alınmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sınır yok, üç tane alırsanız kargo da yok.

Ama ben halen daha bim a101 şok gibi yerlerde elbet rastlarım diye almayacağım, kolonyaya 30tl vermek istemiyorum.

Ayrıca ürün 1lt değil, 0,9lt dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OFLU- -- 1 Nisan 2020; 14:44:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SzolnoK

Kargo bedava ürün eklediğimde bile kargo kesiyor 9.90 TL. Neymiş sepetimdeki tüm ürünlerin kargo bedava olması gerekiyor imiş. Trendyol dan artık birşey alınmaz.
    yeni hesap açınca 3.99 oluyor ücret.
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Evet farkındayım da ben başka bir konuya değindim. Fiyat uygun normalde litresi 30 TL civarı (4 TL kargo ile) geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SzolnoK -- 1 Nisan 2020; 14:53:16 >
  • alsammı kararsız kaldım ya, Bim ve A101den yakalamak istiyorum yada migrostan ama buda selin en iyisi sahte değildir dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

sınır yok, üç tane alırsanız kargo da yok.

Ama ben halen daha bim a101 şok gibi yerlerde elbet rastlarım diye almayacağım, kolonyaya 30tl vermek istemiyorum.

Ayrıca ürün 1lt değil, 0,9lt dikkat edin.
    Ben kolonyayı fazla kullarım, karşılaştırdığın markalarla arasında bariz kalite farkı var. Bu yüzden yılbaşından önce gg kuponlarıyla 10tl ye duru 1lt lerden stok yapmıştım. Şansa kıymete bindi kolonyalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

Ben kolonyayı fazla kullarım, karşılaştırdığın markalarla arasında bariz kalite farkı var. Bu yüzden yılbaşından önce gg kuponlarıyla 10tl ye duru 1lt lerden stok yapmıştım. Şansa kıymete bindi kolonyalar

Alıntıları Göster
    Kullandiklarin arasında en iyisi duruydu. Şimdi uçmuş fiyatlari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kolonya hangi butikte tam olarak? Sizin için seçtiklerimiz 50 TL üstü kargo bedava yazıyor ama o butiği bulamadım. Belki işe yarar birşeyler vardır da 50 ye tamamlanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

Alıntıları Göster
    Mikrobu kırsında kalitesi lazım değil, içmeyeceğiz sonuçta

• 50/15 tl indirimlerle birleşirse süper olur elimde mevcut isteyen olursa pm atsın geri dönüş sağlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyoki

alsammı kararsız kaldım ya, Bim ve A101den yakalamak istiyorum yada migrostan ama buda selin en iyisi sahte değildir dimi
    hocam o nasıl soru, yakında ventilatör'ün (solunum cihazı) bile sahtesini yapacaklar, özellikle adana'dan bekliyorum
    kimsenin korkusu kalmadı artık, bam bam bam... içeri giren zaten afla çıkartılıyor ....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldık sağolun...
  • 2 hafta önce "selin 2'li 900 ml seti" kargo dahil 49 tl den almıştım. çekle daha uyguna getirenler oldu. fiyat yine aşağı yukarı aynı. bence yine alınabilir.

şahsen selin markasını diğer markalardan daha çok beğeniyorum. bu yüzden biterse -ki 2 litre kolay kolay bitmez- yine gider selin alırım.

bütün gün yanıbaşımıza kolonya ile geziyoruz en azından doğru düzgün bir şey kullanalım.
  • ben aldım bana gelmedi. önce hasarlı kargı oldu, sonra teslimata çıktı, sonra adres yanlış dendi (yüz kere aynı hesapla ürün aldım trendyol'dan) sonra alıcı istemiyor oldu, en son geri gitti. trendyol'dan alışveriş yapılmaz, hele ki aras kargo getiriyorsa hiç bulaşılmaz. kulağınıza küpe olsun. 2 hafta kolonya gelecek diye bekledim. sinirimin bozulduğuyla kaldım!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

ben aldım bana gelmedi. önce hasarlı kargı oldu, sonra teslimata çıktı, sonra adres yanlış dendi (yüz kere aynı hesapla ürün aldım trendyol'dan) sonra alıcı istemiyor oldu, en son geri gitti. trendyol'dan alışveriş yapılmaz, hele ki aras kargo getiriyorsa hiç bulaşılmaz. kulağınıza küpe olsun. 2 hafta kolonya gelecek diye bekledim. sinirimin bozulduğuyla kaldım!!!
    sizin mahalledeki şube ile alakalı durum bu
  • Hepsiburada dan 400 cc pet şişeyi 10,90 dan almıştık. 2 hafta olmadı. Bu da fena fiyat değil. Ürün iyi bir ürün.
  • Rammar matket 950ml boğaziçi kolonya 26 tl ye aldım belki 26,9

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    neyle alakalı olduğunu ne ben bilebilirim tan olarak ne de siz. trendyol hasarlı ürün mü gönderdi, aras mı kargoya göz koydu vb. vb. sonuçta 2 haftadır beklediğim ürün bana gelmiyorsa bir sorun var demektir. müşteri memnuniyeti adına tekrar göndersin o zaman. bugünler de geçecektir ama trendyol ve aras kargo'nun hakkında hep yazacağım. ben yandım başkası yanmasın

• Bugün şoktan 10 liraya aldım 1lt ebru kolonya limon 80 derece.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.