Şimdi Ara

Travian ....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

hiç oynamadım daha önce

• Yapıyor geçen yazımı çalan oyun.zevkli ama sürekli saldırı tehditi hammaddenin boşa gitmesini istememen daha çabuk gelişmek istemen gibi faktörlerle seni bilgisayar başından kaldırmayan oyun..Adamlar işini biliyor vallaha özellikle ilk 15-20 gün oyunu biraz boşla hemen haşat ederler
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynet_net

Yapıyor geçen yazımı çalan oyun.zevkli ama sürekli saldırı tehditi hammaddenin boşa gitmesini istememen daha çabuk gelişmek istemen gibi faktörlerle seni bilgisayar başından kaldırmayan oyun..Adamlar işini biliyor vallaha özellikle ilk 15-20 gün oyunu biraz boşla hemen haşat ederler

yani başlamayayım mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juniorstu

quote:

Orijinalden alıntı: bynet_net

Yapıyor geçen yazımı çalan oyun.zevkli ama sürekli saldırı tehditi hammaddenin boşa gitmesini istememen daha çabuk gelişmek istemen gibi faktörlerle seni bilgisayar başından kaldırmayan oyun..Adamlar işini biliyor vallaha özellikle ilk 15-20 gün oyunu biraz boşla hemen haşat ederler

yani başlamayayım mı?

başlayıp başlamamak sana kalmış..Ama yeni serverin açılmasını bekle başlıcaksan bile şu an en yeni server 1 ay olmuş açılalı.Birşey yapamazsın orda yani.
    Bol vaktim var rekabet ederim hırslı biriyim diyorsan başla tam sana göre bir oyun ..

• Çok fazla bağımlısı var rekabet edebilmen için sürekli online kalabilmen gerekiyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarcusLove

Çok fazla bağımlısı var rekabet edebilmen için sürekli online kalabilmen gerekiyor :)

o zaman ben oynamayayım yaa!!

ya da böyle 5-7 gün oynayıp sonra bıraksam olur mu? yani bırakabilir miyim? o süre zarfında ne kadar gelişirim? :D
  • quote:

quote:

Çok fazla bağımlısı var rekabet edebilmen için sürekli online kalabilmen gerekiyor :)

ya da böyle 5-7 gün oynayıp sonra bıraksam olur mu? yani bırakabilir miyim? o süre zarfında ne kadar gelişirim? :D

tctravian.com DH'deki bazı arkadaşlarla birlikte burada oynuyoruz. Burda biraz dene oyunu :)
  • quote:

quote:

quote:

tctravian.com DH'deki bazı arkadaşlarla birlikte burada oynuyoruz. Burda biraz dene oyunu :)

hangi pozisyon olsun bir de hangisini seçeyim

• quote:

quote:

quote:

quote:

hangi pozisyon olsun bir de hangisini seçeyim

Kuzeydoğu ırk olarak yeni başlayacağın için Romalı alabilirsin avatajına olur.

• Abartmıyorum bir zamanlar efsaneydim o oyunda,yaklaşık 3 sene önce tamamen kurtuldum çok şükür..başlayıp başlamamak sana kalmış fakat hakkını verip oynarım dersen bütün arkadaşlarını,sosyal hayatını unut dostum..
  • yok ben oynamamaya karar verdim

ders çalışmaya devam :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.