Şimdi Ara

Travego mu Fortuna mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
89
Cevap
2
Favori
25.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar para sıkıntısı olmasa benim cevabım Travego ama bi Travego alacağıma 2 adet Fotuna alabilirim siz ne dersiniz bu olaya?

Ayrıca bu otobüslerin güncel 0 km fiyatlarını ve kataloglarını nereden bulabilirim link verirseniz sevinirim.

Bu arada bu işe hemen girmiyeceğim acelesi filan da yok şimdiden sağ-olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baydemon -- 19 Mayıs 2010; 20:00:02 >

• Temsa yeni safir derim %25 yaktığını duydunuzmu eğer sıfır alacaksan 217.000 € fiyatı var ama eğer 2.el alacaksan travego bizim şirkette istanbul-izmit çalışıyor başka şirketten ben iki aracada bindim man fortuna çok gürültülü en arka koltuğa oturdum sonra önlere kaçtım çok ses alıyor içeriye. Şu varki Mercedes M.A.N gibi Tır yapmasını Beceremez M.A.N ise Mercedes gibi otobüs yapamaz.

SIFIR ALACAKSAN YENİ SAFİR Al bence %25 çok az yakıyor duyunca şok oldum. Hem rampa sorununuda çözmüşler Yoldada çok iyiymiş diyorlar. Yeniler DAF motor DAF'tan yana şüphen olmasın DAF çok sağlam bir motor üreticisidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 80.S.5.5 -- 23 Mayıs 2010; 14:32:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 80.S.5.5

Temsa yeni safir derim %25 yaktığını duydunuzmu eğer sıfır alacaksan 217.000 € fiyatı var ama eğer 2.el alacaksan travego bizim şirkette istanbul-izmit çalışıyor başka şirketten ben iki aracada bindim man fortuna çok gürültülü en arka koltuğa oturdum sonra önlere kaçtım çok ses alıyor içeriye. Şu varki Mercedes M.A.N gibi Tır yapmasını Beceremez M.A.N ise Mercedes gibi otobüs yapamaz.

SIFIR ALACAKSAN YENİ SAFİR Al bence %25 çok az yakıyor duyunca şok oldum. Hem rampa sorununuda çözmüşler Yoldada çok iyiymiş diyorlar. Yeniler DAF motor DAF'tan yana şüphen olmasın DAF çok sağlam bir motor üreticisidir.
    Es ki safir yüzünden yenisine bakma imkanı bulamamıştım cidden çok güzel mantıklı arabaymış öneriniz için sağolun.

• quote:

Orijinalden alıntı: baydemon

Es ki safir yüzünden yenisine bakma imkanı bulamamıştım cidden çok güzel mantıklı arabaymış öneriniz için sağolun.

Alıntıları Göster
    Bencede TEMSA SAFİR
  • quote:

Orijinalden alıntı: İsmail Yavuz

Bencede TEMSA SAFİR

Alıntıları Göster
    Acaba kredilendirme nasıl oluyor bana 500.000TL'lik bir aracın örnek kredilendirilmesini gösterebilir misiniz?
  • quote:

Acaba kredilendirme nasıl oluyor bana 500.000TL'lik bir aracın örnek kredilendirilmesini gösterebilir misiniz?

Alıntıları Göster
    TRAVEGO

Travego mu Fortuna mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İsmail Yavuz -- 21 Mayıs 2010; 11:13:57 >

• quote:

TRAVEGO

Travego mu Fortuna mı?

Alıntıları Göster
    (Resim alıntıdır)
  • quote:

(Resim alıntıdır)

Alıntıları Göster
    Travego Al Derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnuR_4O3

Travego Al Derim.

Travego'nun fiyatı nedir Kesin biraz cep yakar abi sen iyici araştırmadan araç alma MAN'a git Setra'ya git Mercedes'e git Temsa'ya git Neoplan tourliner man fortuna gibi bak oda olur Ama BEN TEMSA YENİ SAFİR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaemir

quote:

Travego Al Derim.

Travego'nun fiyatı nedir Kesin biraz cep yakar abi sen iyici araştırmadan araç alma MAN'a git Setra'ya git Mercedes'e git Temsa'ya git Neoplan tourliner man fortuna gibi bak oda olur Ama BEN TEMSA YENİ SAFİR.

bunlar 2008 yılının yanılmıyorsam...

Anahtar Teslim YTL Fiyat Listesidir

Pek güncellemeyedim ama son hatırladığım liste şu şekilde idi.

Neoplan Starliner : 798.000 YTL

Setra 417 HDH : 660.000 YTL

Setra 415 HDH : 610.000 YTL

Mercedes-Benz Travego 17 (Arka Çift Dingil) : 572.000 YTL

Setra 415 HD : 560.000 YTL

Neoplan Tourliner L : 560.000 YTL

MAN Fortuna Mega (Arka Çift Dingil) : 511.000 YTL

Temsa Diamond : 489.000 YTL

Mercedes-Benz Travego 15 (Arka Tek Dingil) : 487.000 YTL

Neoplan Tourliner : 465.000 YTL

MAN Fortuna (Arka Tek Dingil) : 412.000 YTL

Temsa Safir : 357.000 YTL

• quote:

Orijinalden alıntı: piskopat19

quote:

quote:

Travego Al Derim.

bunlar 2008 yılının yanılmıyorsam...

Anahtar Teslim YTL Fiyat Listesidir

Pek güncellemeyedim ama son hatırladığım liste şu şekilde idi.

Neoplan Starliner : 798.000 YTL

Setra 417 HDH : 660.000 YTL

Setra 415 HDH : 610.000 YTL

Mercedes-Benz Travego 17 (Arka Çift Dingil) : 572.000 YTL

Setra 415 HD : 560.000 YTL

Neoplan Tourliner L : 560.000 YTL

MAN Fortuna Mega (Arka Çift Dingil) : 511.000 YTL

Temsa Diamond : 489.000 YTL

Mercedes-Benz Travego 15 (Arka Tek Dingil) : 487.000 YTL

Neoplan Tourliner : 465.000 YTL

MAN Fortuna (Arka Tek Dingil) : 412.000 YTL

Temsa Safir : 357.000 YTL

Alıntıları Göster
    Eger soru Travego ve Fortuna arasında bir seçim ise Travego agır basar ama Fortuna Travegodan düşük bir araç degildir.

Bazı yorumlarda yeni safir denmiş çin malı çakma otobüslere benzemiş bana tasarla otobüsü deseler o otobüsten daha iyibir tasarım yapardım.Safir yerine Diamond daha iyibir seçim olur.Birde yolcu acısından bakmak gerekir ben sahsen 2 şirket olsa birinin aracı Safir olsa digerininki Travego olsa seçimin Travego olur.Müşteri ne kadar yaktıgına bakmaz aracın.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0yuncu

Eger soru Travego ve Fortuna arasında bir seçim ise Travego agır basar ama Fortuna Travegodan düşük bir araç degildir.

Bazı yorumlarda yeni safir denmiş çin malı çakma otobüslere benzemiş bana tasarla otobüsü deseler o otobüsten daha iyibir tasarım yapardım.Safir yerine Diamond daha iyibir seçim olur.Birde yolcu acısından bakmak gerekir ben sahsen 2 şirket olsa birinin aracı Safir olsa digerininki Travego olsa seçimin Travego olur.Müşteri ne kadar yaktıgına bakmaz aracın.

Alıntıları Göster
    Zonda a9 nasıl bir araç bu arada yorumlar için teşekkürler.

• quote:

zondalara genellıkle neoplanın çakması dıyolar turkıyede karayolları plaka vermemısdı sanırım onlara..a9 lar starlıner 2 nın çakması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piskopat19 -- 24 Mayıs 2010; 17:10:19 >
  • quote:

quote:

Travego Al Derim.

252.000 euro euro düştü zaten şu an.Safirlerin öncekileri kütük gibiydi. yenilerini zaten kale birlik ulusoy falan kullanıyor.
  • quote:

Aman uzak dur Daha aracın ne olduğunu bilmiyorsun arıza yaptımı parçasını baya beklerin SAnA RESİMLERİNİ KOYİYİm Aracın ne cacık olduğu bilmiyorum geçen dün baya incelledim bu aracı ben zonda resmi sitesinde aracın motoru 430 beygir . Yalnız malzemeler dandik

aracı burdan inceleyebilirsin

http://www.chinabuses.net/YCK6140HG/xijie_en.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreasker

quote:

quote:

Travego Al Derim.

252.000 euro euro düştü zaten şu an.Safirlerin öncekileri kütük gibiydi. yenilerini zaten kale birlik ulusoy falan kullanıyor.

seneye makyajlı travegolar çıkcakmıs 320bın euronun ustunde dıe duydum..safirleri zaten kalebirlık eskılerınıde kullanıyor..

• quote:

quote:

Aman uzak dur Daha aracın ne olduğunu bilmiyorsun arıza yaptımı parçasını baya beklerin SAnA RESİMLERİNİ KOYİYİm Aracın ne cacık olduğu bilmiyorum geçen dün baya incelledim bu aracı ben zonda resmi sitesinde aracın motoru 430 beygir . Yalnız malzemeler dandik

turkıyede karayolları çin malı otomobıllere plaka vermedı otobusleremı vercek..

@mustafaemir sız etap kopdamı çalısıyorsunuz..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Travego Al Derim.

seneye makyajlı travegolar çıkcakmıs 320bın euronun ustunde dıe duydum..safirleri zaten kalebirlık eskılerınıde kullanıyor..

fotoğrafları var bende makyajlının şu an kiyle ayırt etmek zor.

• quote:

quote:

quote:

turkıyede karayolları çin malı otomobıllere plaka vermedı otobusleremı vercek..

@mustafaemir sız etap kopdamı çalısıyorsunuz..

evet Etap koop

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Travego Al Derim.

fotoğrafları var bende makyajlının şu an kiyle ayırt etmek zor.

bendede var fotoları dışını ayırt etmek zor ama içi mukemmel..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.