DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Travego mu Fortuna mı?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
86
Cevap
2
Favori
20.230
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      162 Mesaj
      06 Temmuz 2010 15:49:53
      neoplanın havası başka

• Teğmen
      162 Mesaj
      07 Temmuz 2010 13:57:20

• Yarbay
      2221 Mesaj
      07 Temmuz 2010 15:06:09
      quote:

Orijinalden alıntı: Asshur

Eger soru Travego ve Fortuna arasında bir seçim ise Travego agır basar ama Fortuna Travegodan düşük bir araç degildir.

Bazı yorumlarda yeni safir denmiş çin malı çakma otobüslere benzemiş bana tasarla otobüsü deseler o otobüsten daha iyibir tasarım yapardım.Safir yerine Diamond daha iyibir seçim olur.Birde yolcu acısından bakmak gerekir ben sahsen 2 şirket olsa birinin aracı Safir olsa digerininki Travego olsa seçimin Travego olur.Müşteri ne kadar yaktıgına bakmaz aracın.

Kesinlikle altına imzamı atarım

• Binbaşı
      1000 Mesaj
      07 Temmuz 2010 15:16:08
      quote:

Orijinalden alıntı: cygor06

Alıntıları Göster

Kesinlikle altına imzamı atarım

Doğru FOREVER TRAVEGO.Yıldız bi başka parlıyor.

2008 Opel Astra Sedan 1.6 Ecotec,Enjoy Sp,Siyah |-Wir Leben Autos-Club Astra-|
    • Teğmen
      162 Mesaj
      08 Temmuz 2010 16:47:19

• Çavuş
      80 Mesaj
      10 Temmuz 2012 13:45:05
      Travego

• Er
      2 Mesaj
      21 Nisan 2017 00:05:07
      Şu anda kamil koçta rahat otobüsünde bilet alırken temsa yazan seyahat ettiğim otobüs Man lions..(fortuna) yolcu olarak hemen tecrübemi söyleyeyim...

İnanılmaz bir gürültü var ve koltuklar banka oturur gibi taş ve daha 1 saat oldu kalçam ağrıdı şekil değiştirip duruyorum. Saatlerce nasıl gideceğim bilmiyorum. Koltukların arasında yüksekçe ara kısım sert plastik ve oda ayrı konforsuz rahatsızlık veriyor ve en önemlisi bir ayak koyma barı yok, yuh.. Malesef iyi yorum yapamayacağım insan birazmı yolcunun yerine koymaz kendini tasarım yaparken bu araçlar yolcu taşımak için.. Gelirken bindiğim tourizmo bunun yanında 5 yıldızlı otel gibiydi konforda. Setra irizar vs hiç zaten burda yazmak gereksiz kıyas değil..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.