Şimdi Ara

Transformers: Age Of Extinction (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.465
Cevap
12
Favori
69.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tombombadil_07

Megatron harcanmadı. Çizgi romanda da ölmüştü. Asıl harcanan Ironhide ve Shockwave idi. M. Bay insanları değilde robotları öne çıkarsaydı daha zevkli filmler ortaya çıkardı.

+1 katılıyorum ek olarak çizgi romanda ölmedi ağır yaralı olarak unicorn tarafından güçlendirildi

• Gandalf81 kullanıcısına yanıt
    Düzelttiğin için sağol. Öldükten sonra diriltildiğini sandım.
  • Daha tv spot fragman vb şeyler çıkmadıgı için paylaşım yapamıyorum ki ARTIK YETER! ARTIK SAYMA VAKTİ! DEVİR DECEPTİON'LARIN DEVRİDİR!

SON 4 GÜN!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gandalf81 -- 23 Haziran 2014; 13:30:47 >
  • Optimus'un sesi dışındakiler çöp.Berbat bir dublaj olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ratch

Optimus'un sesi dışındakiler çöp.Berbat bir dublaj olmuş.

Aynen +sonsuz hatta hele kızın sesi travesti gibi
  • Film imax geliyor.
    Şimdi anlamadığım şu zaten yabancı dilim yok ama megatron dönüşmeyi istemiyormu burada?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Şimdi anlamadığım şu zaten yabancı dilim yok ama megatron dönüşmeyi istemiyormu burada?

Vallahi nereden bahsetdiğini anlamadım ama üstdeki videodan bahsetiyorsan üstad megatron zaten çizgi filmde starscream tarafından ağır yaralı biçimde uzay gemisinden atılıyor onu unicorn bulup galvatron yapıyor ve anlaşma yapıyor unicorn matrixi istiyor felan işte olay bundan ibaret.

Ama filmde tam tersi galvatronu insanlar yaratıyor onu ilkden kullanıyorlar autobot avlamak için ama sonra zihin olarak megatronunki kullanıldıgı için hepisinin ağızını yüzünü dağıtıyo
    r

• GALA'DAN GÖRÜNTÜLER.

Hangi filmde oluyor bu gemiden atma olayı ben kaçırmışım orayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Hangi filmde oluyor bu gemiden atma olayı ben kaçırmışım orayı

Çizgi filmde la normal izlediğimiz filmde değil karıştırma be üstad :)
    He desene öyle
  • Autubots ROLL OUT!
  • 3 fresh 3 rotten.yine hayal kırıklığı olacak gibi.
  • Beyler, film gerçek 3D ile çekilmiş falan dendi. Yani bu filme illa IMAX mi gidin dersiniz yoksa 3D gitmek yeterli olur mu? Görüntü de IMAX açık ara fark atar mı? Malum IMAX 20-22 TL civarlarında değer mi yani yoksa normal 3D gidelim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

Beyler, film gerçek 3D ile çekilmiş falan dendi. Yani bu filme illa IMAX mi gidin dersiniz yoksa 3D gitmek yeterli olur mu? Görüntü de IMAX açık ara fark atar mı? Malum IMAX 20-22 TL civarlarında değer mi yani yoksa normal 3D gidelim?

+1 Takip

Hep bir imax muhabbeti dönüyor ne imaxmış arkadaş ne gibi avantajı varki biraz bakındım istinye parkda varmış nedir ne değildir bu imax yani bilelim bizde ona göre gidelim 4-5 arkadaş o kadar yazıp biçiyoruz senaryo üzerinden tartışıyoruz ama hep bir köşede imax konusu var merak ettim ona göre yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gandalf81

quote:

Beyler, film gerçek 3D ile çekilmiş falan dendi. Yani bu filme illa IMAX mi gidin dersiniz yoksa 3D gitmek yeterli olur mu? Görüntü de IMAX açık ara fark atar mı? Malum IMAX 20-22 TL civarlarında değer mi yani yoksa normal 3D gidelim?

+1 Takip

Hep bir imax muhabbeti dönüyor ne imaxmış arkadaş ne gibi avantajı varki biraz bakındım istinye parkda varmış nedir ne değildir bu imax yani bilelim bizde ona göre gidelim 4-5 arkadaş o kadar yazıp biçiyoruz senaryo üzerinden tartışıyoruz ama hep bir köşede imax konusu var merak ettim ona göre yani

merak edeceğine git izle transformers ı imax'te gör ondan sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: Atatürk'ün Askeri

quote:

quote:

+1 Takip

merak edeceğine git izle transformers ı imax'te gör ondan sonra

Paramı senmi veriyorsun ayriyetten babanın forumu değil istediğimi sorabilirim.

• SON 3 GÜN

TÜRK arkadaşın paylaşmış oldugu tf4 optimus prime transform videosu full.

• quote:

quote:

+1 Takip

Daha önce IMAX filmlere gittim hocam misal en son The Amazing Spiderman 2. IMAX kalitesine şüphe yok zaten görüntü kalitesi cam gibi oluyor onun tadı farklı ama bu Transformers da çekimler gerçek 3D kameralar ile oldu denince acaba normal 3D gitsek yeter mi yoksa yine IMAX farkı baya olur mu diye soruyorum?

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.