Şimdi Ara

Transfer dönemi - Quakerboy [ANA KONU] - 2 AĞUSTOS Güncelleme - (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
2
Favori
13.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 14 HAZİRAN GÜNCELLEME____________________________________________________________________

* Ahmet Bulut - Sözleşmesinin bitimine 1 yıl kalmış armindo tue na bangna bruma'yı leipzig'e 15 milyon euro'ya satan kişidir.

aynı zamanda İmbula'yı getirmeye çalışıyor. başarır mı bilemem. zira geçen sezon lucas leiva için çok uğraşmış ancak başaramamıştı.

* Bafetimbi Gomis - marsilya kendisi için yaptığı teklifi çekmiş. menajeri arayışa devam ediyor ancak bizim teklifimize yakın bir teklif bulmaları zor. transferinin gerçekleşeceğini düşünüyorum.

* Can Topsakal - Galatasaray'ın en büyük sorunu borcu falan değil. bu adam tipindekilerin zihniyetidir. ne yazık ki her yönetimde kendine yer bulabilirler. çünkü liseci abileri arkalarındadır. hiçbir vasfı olmayan bunun gibiler kulüp üzerinden geçinir. kulübün sunduğu her imkanı sonuna kadar sömürür. pilav günlerinde yemek bedava diye izdiham çıkartırlar. işlerinde dikiş tutturamazlar. cvleri abuk subuk tutunamadıkları işlerle doludur. ve en kötüsü her zaman başımıza bela olurlar.

* Thomas Vermaelen - İlgi alanımızda değildir.

• 15 HAZİRAN GÜNCELLEME_____________________________________________________________

* Giannelli İmbula - Ailesinin türkiye ile bir dönem ilişkisi olmuş. gelip yaşamışlar mı yoksa tatile gelip beğenmişler mi bilmiyorum. ama bundan dolayı türkiye'ye transfer olma konusunda çok istekliler. fakat stoke city ile mesafe alınmakta zorlanılıyor.

* 2017 - 2018 Transfer Sezonu - her gün bir başka isimle adımızın anıldığı ancak gün itibariyle bafetembi gomis dışında elle tutulur bir hamlemizin olmadığı sezondur.

daha önce de yazdığım üzere menajerler oyuncu öneriyor ve dakikasında galatasaray x ile anlaştı şeklinde piyasaya sunuluyor.

ne olduysa dünden beri basın tarafından haber bombardımanı başladı.

younes belhanda ile olan görüşmelerde dinamo kiev ile kesin olarak el sıkışılmadı. son olarak 6.5 milyon euro teklif edildi. dün sabaha göre devasa bir adım atılmış değil yani. yine de transferin tamamlanmasının önünde engel görmüyorum. aradaki fark fazla değil.

kenny tete türkiye'ye gelmeye pek istekli değil. ajax'a dün öğle saatlerinde teklif iletildi. de jong + 1.5 milyon olarak. ancak 3 milyon euro isteniyor. oyuncu ile kesin olarak anlaşıldı haberi de doğru değil. menajerler üzerinden görüşülüyor.

lassana diarra ile ilgili bir görüşme yapılmadı.

gael clichy için şartlar zorlanıyor.

francesco acerbi için pozitif gelişmeler var.

vlad chiriches için bekleyiş devam ediyor.

juan fran transfer kısa süre sonra biterse sürpriz olmaz.

genel olarak durum böyle. iki dakika sonra bir başka isim ortaya çıkabilir. ya da yukarıda pozitif gelişmelerin olduğunu yazdığım isimlerden biri ile imza atılabilir. ne yazık ki her gelişmeyi anı anına yazma şansım olmadığını da hatırlatmamda fayda var. atladığım bir şey varsa affola. en yoğun çalışma dönemindeyiz malum :)

• Acerbi olumlu gelişme müthiş haber. İnşallah alabiliriz Aceri, Vida yada Khacheridi'den birini stopere
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plexicroma

Acerbi olumlu gelişme müthiş haber. İnşallah alabiliriz Aceri, Vida yada Khacheridi'den birini stopere

Yazılıp çizilenlere çoğu kişi olumlu bakıyor, umarım transfer sezonu sonunda aynı havayı koruruz.

Birde Tudor beklentileri karşılarsa güzel bir sezona başlarız.
  • 21 HAZİRAN GÜNCELLEME ________________________________________________________

* Kenny Tete - Sağ bek için ilk alternatif. menajeri ile önümüzdeki günlerde yüz yüze bir görüşme gerçekleşecek.

* Francesco Acerbi - kulübü resmi teklifimizi düşük bularak reddetmiştir. son talepleri 9 milyon euro. yeni bir teklif şu aşamada lüks kaçacak. geçtiğimiz sezon serdar aziz ahmet çalık ikilisine harcanan 7 milyon euro elleri kolları bağlıyor.

* Maicon Pereira Roque - 5 milyon euro teklif ile açtığımız pazarlığı 7 milyon euroya yükseltip el sıkıştık. (bkz: #2177293)

oyuncunun hafta sonuna kadar istanbul'a gelmesi bekleniyor. hayırlı olsun diyelim.

* Gael Clichy - Transferi için henüz orta nokta bulunamadı. ancak aradaki fark çok yüksek değil. transferi önünde bir engel görmüyorum. ne kadar istendiğini göreceğiz.

* Giannelli İmbula - Transferinden vazgeçilmiş değil. ancak daha önce de yazdığım üzere sorun stoke city'de. türkiye'ye göndermek istemiyorlar.

* Jeremain Lens - Galatasaray'a önerilmiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

21 HAZİRAN GÜNCELLEME ________________________________________________________

* Kenny Tete - Sağ bek için ilk alternatif. menajeri ile önümüzdeki günlerde yüz yüze bir görüşme gerçekleşecek.

* Francesco Acerbi - kulübü resmi teklifimizi düşük bularak reddetmiştir. son talepleri 9 milyon euro. yeni bir teklif şu aşamada lüks kaçacak. geçtiğimiz sezon serdar aziz ahmet çalık ikilisine harcanan 7 milyon euro elleri kolları bağlıyor.

* Maicon Pereira Roque - 5 milyon euro teklif ile açtığımız pazarlığı 7 milyon euroya yükseltip el sıkıştık. (bkz: #2177293)

oyuncunun hafta sonuna kadar istanbul'a gelmesi bekleniyor. hayırlı olsun diyelim.

* Gael Clichy - Transferi için henüz orta nokta bulunamadı. ancak aradaki fark çok yüksek değil. transferi önünde bir engel görmüyorum. ne kadar istendiğini göreceğiz.

* Giannelli İmbula - Transferinden vazgeçilmiş değil. ancak daha önce de yazdığım üzere sorun stoke city'de. türkiye'ye göndermek istemiyorlar.

* Jeremain Lens - Galatasaray'a önerilmiştir.

Clichy özellikle Tudor tarafından ısrarla isteniyor. Birşey sorayım bu quakerboy'un dedikleri doğru mu çıkıyor ?

• Duyumcu dediğimiz tayfanın ismi öne çıkanlarından, genel itibariyle doğruya yakın bilgiler paylaşıyor. Yanıldığını pek görmedim.

Hatta kulübün içinden biri bile denildiği oluyor.
  • Adam klübün içerisinden beyler. Ben tercüman Mert olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slymndgn

Adam klübün içerisinden beyler. Ben tercüman Mert olduğunu düşünüyorum.

bu kadar bilgiyi sosyal medyada yayacak kadar ünlü birisi olmadığını düşünüyorum, büyük ihtimal dediğin gibi.

Bi kaç sezon öncesine kadar benim de içerde tanıdıklarım vardı güzel oluyor böyle içerdeki ağızdan duymak
  • Takipteyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 23 HAZİRAN GÜNCELLEME ________________________________________________________

* Yusuf Erdoğan - ilgi alanımızda değildir.

* Younes Belhanda - Bonservisi yerine vereceği katkıyı konuşmak daha doğru olur kanaatindeyim.

* Maicon Pereira Roque - Galatasaray'ın futbolcusudur nokta

* Mario Pasalic - İlgi alanımızda değildir.

* William-Jacques Vainqueur - Menajeri aracılığıyla Galatasaray ve Beşiktaş'a önerilmiş.

* Gael Clichy - Hafta sonuna kadar hakkında bazı pozitif gelişmeler olacağını düşünüyorum.
  • Ben Gomis'i merak ediyorum. O transfere kesin gözüyle mi bakıyo acaba ?
  • Belhanda elimizde patlayacak Jouse gibi bir şey olacak muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venerable

Ben Gomis'i merak ediyorum. O transfere kesin gözüyle mi bakıyo acaba ?

Gomis konusunda bütün konularda kulübüyle ve kendisiyle anlaşılmış, sadece bizim sözleşmeye ekletmek istediğimiz bir madde olayı uzatıyor diye ciddi söylentiler var. Bu madde, Gomis'in sağlık sorunları nedeniyle özellikle kalbiyle ilgili sıkıntı çıkarsa tek taraflı sözleşme feshetme durumunu kapsıyor. Sanırım bu noktada anlaşmazlık var ve bu transferi uzatıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Belhanda elimizde patlayacak Jouse gibi bir şey olacak muhtemelen.

Kötü düşünmeyelim, 2 sezondur zaten kötü günler geçiriyoruz bari bu konuda iyimser olalım :)
  • Belhanda yerine keşke Visca alınsa .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cém

Belhanda yerine keşke Visca alınsa .

Fenerbahçe bitirmeye çok yakınmış, bugün baya haber çıktı. Büyük ihtimalle alacaklar, biz dış transferle uğraşırken onlar içeride işi bitiriyor :)
  • quote:

quote:

Fenerbahçe bitirmeye çok yakınmış, bugün baya haber çıktı. Büyük ihtimalle alacaklar, biz dış transferle uğraşırken onlar içeride işi bitiriyor :)

Alsınlar da Aatıf gibi ellerinde patlasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeasme

quote:

quote:

Alsınlar da Aatıf gibi ellerinde patlasın

Aatıf ile viscayı kıyaslamak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.