Şimdi Ara

## TRAKYA ÜNİVERSİTESİ 2015 GİRİŞLİLER ANA KONU## (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
328
Cevap
12
Favori
8.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fell on Black Days F kullanıcısına yanıt
    Fakültenizin öğrenci işlerinden kolayca alabilirsiniz
  • Kesin kayıt 14-18 eylüldeydi diğmi?
  • evet
  • 7B gidiyor olması lazım unisite'ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunisherLord

7B gidiyor olması lazım unisite'ye

7B çok dolaynıyo hocam 3B daha iyi
  • Üniversite yada unisite hakkında bi sorunuz olursa yardımcı olabilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman yerleşmeyi düşünüyorsunuz yurda?
    Bu arada çoğu üni sanırım bayram yüzünden erteleme yapmış , gideceğimiz üniversite de ertelenir mi sizce?
  • Arkadaslar bayram tatilinin 9 güne çıktıgı söyleniyor kesin bir şey var mı eğer öyle olursa okul ertelenir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xTrakyalı -- 12 Eylül 2015; 15:22:00 >
  • Selamlar. 14-18 de götürülecek gerekli belgeler içinde öğrenci bilgi formu var. Nedir bu tam çözemedim obs ye girdiğimde yanlış şifre diyor tc no değil mi şifre
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkanfx

Selamlar. 14-18 de götürülecek gerekli belgeler içinde öğrenci bilgi formu var. Nedir bu tam çözemedim obs ye girdiğimde yanlış şifre diyor tc no değil mi şifre

Selam.GErekli belgelerin listesini nereden öğrenebilirim acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Strange Passenger

quote:

Orijinalden alıntı: Furkanfx

Selamlar. 14-18 de götürülecek gerekli belgeler içinde öğrenci bilgi formu var. Nedir bu tam çözemedim obs ye girdiğimde yanlış şifre diyor tc no değil mi şifre

Selam.GErekli belgelerin listesini nereden öğrenebilirim acaba?

Ben okulun sitesinden bakmistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba bende bilgisayar mühendisliği yüksek lisansa kayıt yaptırdım ders seçimi yaptım danışman onayını bekleyip belgeleri tamamlayacağım.
    herkese başarılar.
  • Dostum seninde matematikti galiba. Hiç bulabildin mi matematikten başka birilerini ? Facedeki gruplara da baktım senden başka matematik bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: PooDiePie

Dostum seninde matematikti galiba. Hiç bulabildin mi matematikten başka birilerini ? Facedeki gruplara da baktım senden başka matematik bulamadım

Evet hocam matematik, 3-4 kisi gordum ama fazla kisiyle ben de karsilasmadim. Hayirlisi artik okullar baslayinca gelirler elbet. Ders programini gordun mu bu arada?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAF8922F10 -- 15 Eylül 2015; 9:13:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schwimmer

quote:

Orijinalden alıntı: PooDiePie

Dostum seninde matematikti galiba. Hiç bulabildin mi matematikten başka birilerini ? Facedeki gruplara da baktım senden başka matematik bulamadım

Evet hocam matematik, 3-4 kisi gordum ama fazla kisiyle ben de karsilasmadim. Hayirlisi artik okullar baslayinca gelirler elbet. Ders programini gordun mu bu arada?

Oo iyi o zaman Gördüm programı salı-çarşamba kafa kalmıcak gibi

• Bilgisayar muhendisligini kazanan arkadaslar tanisalim. Bi pm falan atin watsap kuralim

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matesis1

Bilgisayar muhendisligini kazanan arkadaslar tanisalim. Bi pm falan atin watsap kuralim

Ben de öyle.Ayın 21 inde başladığı yazıyor akademik takvimde ama bayram var.Bu 3 günde ders işlenecek mi acaba.

• Baslamayacak bayramdan sonra basliyo

• quote:

Orijinalden alıntı: matesis1

Bilgisayar muhendisligini kazanan arkadaslar tanisalim. Bi pm falan atin watsap kuralim

Tanisalim

• Bilgisayarda olanlarla tanisalim şimdiden özelden mesaj atabilirler

Edit: 1.siniflar ders seçimini uni başlayınca mi yapıyor çünkü sitede 14-18 eylülde 2,3,4,5 sınıflar yapacak felan yazıyodu emin olamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinirli99 -- 21 Eylül 2015; 22:29:27 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.