Şimdi Ara

## TRAKYA ÜNİVERSİTESİ 2015 GİRİŞLİLER ANA KONU##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
12
Favori
8.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar hepimiz için hayırlısı olsun ben trakya iktisat örgün öğretim kazandım bu başlıkta T.Ü kazananlar olarak toplanalım tanışalım

Kayıt ile ilgili bilgiler için :http://oidb.trakya.edu.tr/pages/2015-2016-egitim-ogretim-yili-osys-kayitlari-hakkinda-onemli-duyuru#.VbIayfntlBe

Edirnede gidilmemesi gereken mahalleler *Kemikçiler , Papazoğlu , Gazmihal*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xTrakyalı -- 12 Ağustos 2015; 1:09:14 >

• mİmarlık
  • Tıp. Herkese tebrikler.
  • tebrikler arkadaslar hepimiz için hayırlısı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: babayaro12

Tıp. Herkese tebrikler.

Sıralaman kaç kardeşim acaba?
  • Bilgisayar mühendisliği selam dostlar
  • deadkorsan D kullanıcısına yanıt
    A.s kardeşim tebrikler
  • Cok arkamda olmasina ragmen Trakya Matematik benim de arkadaslar. Hayirli olsun herkese
  • Tebrikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xTrakyalı -- 24 Temmuz 2015; 0:43:02 >
  • Tıp
  • quote:

Orijinalden alıntı: xTrakyalı

Tebrikler

Bu Balkan Yerleskesi Edirne merkezde mi kaliyor hocam yurt vs bulmak zor olmaz degil mi
  • nashty N kullanıcısına yanıt
    9600 hocam.
  • ne üni hakkında ne edirne hakkında ne mimarlığı hakkında hiç bi fikrim ve bilgim yok gelişine yazdım gelmez dedm geldi iyidir dimi ? hayırlı olur inş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LanFoRCe -- 24 Temmuz 2015; 0:49:07 >
  • Merkez olarak geçiyor şehrin çarşısına 15-20 dk lık mesafede minibüsler ile tıp fakültesinin oldugu yerleşkede baya büyük bir kampüs yurt konusunda zor olucağını sanmam hocam rahatlıkla bulursun
  • Tıp hakkında sorusu olanlar bana ulaşabilirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edirne memleket olarak süper yerdir gençler.. çok seveceksiniz bizim şehri
  • C.S.Ö C kullanıcısına yanıt
    katılıyorum bencede çok güzel bi şehir insanları olsun vs modern bi şehir üniversitenin oralardaki kafeler olsun vs okul zamanı baya kalabalık ve güzel oluyor

edit: nasıl bi cümle kurmuşum ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xTrakyalı -- 24 Temmuz 2015; 0:54:31 >
  • Aynen kardeşim Edirnenin gözünü seveyim eminim ki Türkiye'nin en medeni şehri.. küçük ama etkili bir şehir. gelen öğrenciler gitmek istemiyor buradan
  • sağlık yönetimi bir ben varım heralde :D
  • C.S.Ö C kullanıcısına yanıt
    hocam bu konusmanda biraz kinaye mi var ben mi yanlış anlıyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.