Şimdi Ara

Trakya Üniversitesi 2012 girişliler(2013 girişliler buraya) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
5
Favori
10.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pessak198823

29 tl 1 mbit değil artık en az 8 mbit veriliyor.Allahım yarabbim. Herhalde 150m2 evdede tek başına kalıcak değilsin en azından evde herkesin bir odası oluyor ranza gibi yerlerde uyumak zorunda kalmıyorsun özgürlüğün var nereye gittin kaçta geldin tantanası yok giren çıkan belli.Amaaan bu konu böyle uzar gider sen kendin için iyisini bilirsin tutmuşsunda zaten.Bırakta düşünenler karar versin.

Kaçta geldin tantanası mı? Bunda da öyle bir şey yok.
    Tamam 8mbit olsun.
    Tek başına kalacak değilsin diyorsun , o zaman neden kıyas yapıyorsun ? Birinde yanında bir başkası yaşıyor , diğerinde teksin.

Bence yalan yanlış bilgilerle yorum yapma , sürekli cevap vermek zorunda kalıyorum. Daha cevap yazmıcam ben de.
  • trakya üniversitesinde hangi bölümlerde ingilizce muafiyet sınavı var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marjinalite_

trakya üniversitesinde hangi bölümlerde ingilizce muafiyet sınavı var ?

Tıpta var onu bilirim .Bide yurt muhabbetine girenlere söyleyim tek kalıcaksanız evde kalmak saçmalık yurt hem daha hesaplıdır hemde rahat. 2-3 kafa dengi arkadaşla evdede kalınabilir ama ilk senem benim artık bidaki senelerde bulabilirsek bulucaz arkadaş
  • Bide bu muafiyet sınavı ne zaman oluyor ?
  • 17-18 eylül...
  • Gittim geldim üniversiteye fakat Ne bir yurt nede bir ev halledebildim doğalgazlı ev baktım aile evi olduğu için fakat sonuç 0. Yardım edin :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengiz837

Gittim geldim üniversiteye fakat Ne bir yurt nede bir ev halledebildim doğalgazlı ev baktım aile evi olduğu için fakat sonuç 0. Yardım edin :S

usta bende bulamadım mantıklı bir çözüm o yüzden ayda 675 tl vermek zorunda kaldım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: @rd@

quote:

Gittim geldim üniversiteye fakat Ne bir yurt nede bir ev halledebildim doğalgazlı ev baktım aile evi olduğu için fakat sonuç 0. Yardım edin :S

usta bende bulamadım mantıklı bir çözüm o yüzden ayda 675 tl vermek zorunda kaldım...

ya dediğim gibi 675 fazla biraz fazla yeme içme içinde de değil bilmiyoruym ne yapacağım :S . Üniversiteye kayıtta olduk gitmesem ceza felan gelirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengiz837 -- 6 Eylül 2012; 13:40:13 >
  • quote:

quote:

quote:

ya dediğim gibi 675 fazla biraz fazla yeme içme içinde de değil bilmiyoruym ne yapacağım :S . Üniversiteye kayıtta olduk gitmesem ceza felan gelirmi

ceza falan gelmez. senin bütçen nekadar???
    ...

• quote:

quote:

quote:

Devlet yurdunda misafirhane vardır orada kalabilirsin sanırım. Bende asil olarak yerleşemeseydim öyle yapacaktım. Bu arada yedek sıran kaç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkocer -- 6 Eylül 2012; 21:08:13 >

• gkocer haklı misafir olarak kalabilirsin. zaten üniversitede yurt ilk 2 ayda falan yarı yarıya boşalır. ben 16sında edirneye geçecem. istersen ev arkadaşı arayanlara seni öneririm. bölümünü bütçeni elefon numaranı ismini pmden yaz tanıdığım kişiler var edirnede yardım etmeye çalışırım sana...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Later

quote:

Bende gittim sarayiçine canım Yukarıdaki kadarda değil yani haziran ayında mont giyersen edirnede ölürsün kaynarsın. Sarayiçi 10 dk lık yol.

edirne havası gördüğüm en saçma havadır. mesela baharda öğlen aşırı derecede sıcak olup gece tir tir titreyebilirsin.

Aynen bi gittim hasta oldum ya kayıt sırası beklerken tepede güneş yakıyo ama alttan soguk rüzgarlar esiyor garip bi havası var ama çok sevdim ayşekadın yerleşkesi çok güzel

Bu arada misafir olarak yurtta kalmayı düşünenler hiç düşünmesinler ben sordum olmaz dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:SyLaR:. -- 7 Eylül 2012; 1:00:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: .:SyLaR:.

quote:

quote:

Bende gittim sarayiçine canım Yukarıdaki kadarda değil yani haziran ayında mont giyersen edirnede ölürsün kaynarsın. Sarayiçi 10 dk lık yol.

edirne havası gördüğüm en saçma havadır. mesela baharda öğlen aşırı derecede sıcak olup gece tir tir titreyebilirsin.

Aynen bi gittim hasta oldum ya kayıt sırası beklerken tepede güneş yakıyo ama alttan soguk rüzgarlar esiyor garip bi havası var ama çok sevdim ayşekadın yerleşkesi çok güzel

Bu arada misafir olarak yurtta kalmayı düşünenler hiç düşünmesinler ben sordum olmaz dediler.

Yurda yerleştiniz mi? Ben gittiğimde yurda dışardan bir baktım fakat sormamıştım. Demek ki yurt çıkmasa açıkta kalacaktık.

• quote:

Orijinalden alıntı: gkocer

quote:

Orijinalden alıntı: .:SyLaR:.

quote:

quote:

Yurda yerleştiniz mi? Ben gittiğimde yurda dışardan bir baktım fakat sormamıştım. Demek ki yurt çıkmasa açıkta kalacaktık.

Apart buldum 2 kişilik oraya kaydoldum bakalım ne olacak

Zaten 2. sene büyük ihtimal eve çıkarım

• bu sene tıp kazandım. pazar günü edirneye gidiyorum. otogardan tıp fakültesine doğrudan otobüs var mı? kent kartım yok sorun olur mu ya da otogardan satım alabilir miyim?

NOT: Çanakkaleliyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mosherami

bu sene tıp kazandım. pazar günü edirneye gidiyorum. otogardan tıp fakültesine doğrudan otobüs var mı? kent kartım yok sorun olur mu ya da otogardan satım alabilir miyim?

NOT: Çanakkaleliyim.

Ben normal arabayla gittigim için otobüsü bilmiyorum ama minibüs var orda sor balkan yerleşkesine giden minibüs nerde diye gösterirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:SyLaR:. -- 7 Eylül 2012; 22:36:04 >
  • Bu üniversitede mühendislik kazanan kimler var beyler? Alıntılasın.
  • Benide listeye yaz başkan.. İpsala Elektronik Teknolojisi..
  • Ders kayıtları hakkında bilgisi olan var mı???
  • quote:

Orijinalden alıntı: burock3699

Ders kayıtları hakkında bilgisi olan var mı???

Bende merak ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.