Şimdi Ara

Trakya Üniversitesi 2012 girişliler(2013 girişliler buraya)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
5
Favori
9.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 64
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 15
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 3 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 24
  • Favoriye Eklediklerim 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • cengiz837 (55 mesaj) alafarta01 (23 mesaj) burock3699 (22 mesaj) Avia (16 mesaj) Mavi AT (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (191 mesaj) Mobil (24 mesaj) Tablet (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora >> Trakya Üniversitesi 2012 girişliler(2013 girişliler buraya)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    197 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cengiz837

quote:

Orijinalden alıntı: burock3699

Ders kayıtları hakkında bilgisi olan var mı???

Bende merak ediyorum

17-20 eylül arası internetten oluyo ama yeni başlayanların ders kayıtları otomatik olur zaten okul tarafından. sonra öğrenci işlerine gidip 2-3 belge imzalıyoduk okul başlayınca
  • Çavuş
    92 Mesaj
    Deniz Öğrenci yurdunda 4 kişilik odayı tuttum istemeye istemeye ama 4 kişilik kaldığını söylediler. Yemek,internet oyun salonu falan var. 500 Tl dediler ama 450 ye tuttum. 4 kişi zor ama inşallah iyi olur
    |
    |
  • Çavuş
    43 Mesaj
    Sar-per yurdunda kalan varsa fiyat bilgisi verebilir mi ?
  • Yüzbaşı
    610 Mesaj
    herkes kaldıgı yurtları söyleyebilirmi ( Kaç kişiliktir,koşulları nelerdir,fiyatları)? Ben daha kayıt olmadım yurtlara bir bilgim olsun..
    |
    |
  • Binbaşı
    1109 Mesaj
    Lojistik (İÖ)
  • Yarbay
    4287 Mesaj
    Yasin - 2 apart 400 tl 2 kişilik wifi,sıcak su,lcd televizyon filan var
  • Yüzbaşı
    610 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: .:SyLaR:.

Sağolasın hocam ama ben apart düşünmüyorum
  • Yarbay
    4287 Mesaj
    quote:

quote:

Bence güzel buzdolabı,ocak,tv,çalışma masası,bazan,dolabın herşeyin var yani evindeki odan gibi bide 2 kişilik kafana göre takıl ayşekadın yerleşkesinde zaten millet dolanıyomuş sabahlara kadar çık dolaş giriş-çıkış saati sorunu yok.
  • Yüzbaşı
    610 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Bence güzel buzdolabı,ocak,tv,çalışma masası,bazan,dolabın herşeyin var yani evindeki odan gibi bide 2 kişilik kafana göre takıl ayşekadın yerleşkesinde zaten millet dolanıyomuş sabahlara kadar çık dolaş giriş-çıkış saati sorunu yok.

Yemek sorun kardeş.Benım pek becerim yok hepde dışarıda yiyemem bu sene yurtta sonra ev yada aparta çıkmayı düşünüyorum

• Yarbay
    4287 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Yemek sorun kardeş.Benım pek becerim yok hepde dışarıda yiyemem bu sene yurtta sonra ev yada aparta çıkmayı düşünüyorum

Anladım ben o konuda becerikligim ailem çalıştıgı için lise başladıgından beri evde tekim akşama kadar basit yemekleri menemen,makarna,yumurta vb. yapabiliyorum yetiyor bana tabi sıkıntı olacaksa en iyisi yemekli yer.2. senede çogu kişi zaten eve çıkar bende öyle yapıcam

• Binbaşı
    1109 Mesaj
    Edirnede sıkıntı yaşayan veya yalnız kalan varsa yardımcı olabılırım gençler. bende bu sene kazandım ama tekirdağlı oldugum ıcın biliyorum az cok edirneyi. 24ünde edirnedeyim evde kalıcam. toplanma yapalım isterseniz
  • Teğmen
    165 Mesaj
    trakya iibf ne zaman açılıyor arkadaşlar 17si mi 24ü mü
    |
    |
  • Çavuş
    92 Mesaj
    Arkadaşlar şu ders seçimleri yeni kayıt olanlar için de geçerli mi? Kayıt olurken bir kağıt imzalamıştık o zaman dersleri seçtiğimizi duşunuyorum haksız mıyım?
    |
    |
  • Çavuş
    92 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lanquaté

Lojistik (İÖ)

imzan guzel
    |
    |
  • Çavuş
    44 Mesaj
    quote:

Edirnede sıkıntı yaşayan veya yalnız kalan varsa yardımcı olabılırım gençler. bende bu sene kazandım ama tekirdağlı oldugum ıcın biliyorum az cok edirneyi. 24ünde edirnedeyim evde kalıcam. toplanma yapalım isterseniz

Bencede bende edirnedeyim 3.senem kırklareliliyim asıl hesabım banlandı su an acılsın konudısından bir edirne toplantısı düzenleriz dostum
  • Yüzbaşı
    717 Mesaj
    Yeni öğrencilerin ders kayıtları hakkında net bilgisi olan yok mu? Merak eden yok mu ya da?
  • Er
    1 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mosherami

bu sene tıp kazandım. pazar günü edirneye gidiyorum. otogardan tıp fakültesine doğrudan otobüs var mı? kent kartım yok sorun olur mu ya da otogardan satım alabilir miyim?

NOT: Çanakkaleliyim.

Çanakkale nin neresinden. Benimde tanıdğım tıp kazananlar varda Trakya Tıp.
  • Çavuş
    44 Mesaj
    Ders seçimleri yeni kayıt olan arkadaşlar için geçerli değildir. 2.dönem seçiceksiniz formaliteden ondan sonra 2.sınıfta itibaren normal olarak secmeye baslayacaksınız.
    Ben diyorum ilk 1 ay icinde herkes bi yerlessin alıssın bir bulusma düzenleyelim Edirnede ?
  • Yüzbaşı
    610 Mesaj
    2.öğretimimn dersi kaçta başlıyor :S
  • Çavuş
    43 Mesaj
    quote:

Lojistik (İÖ)

Dostum bende aynı bölümdeyim iö hemde. Aynı sınıftayız yani Bu arada kalcak yer ayarladın mı sen? Ben ne ev ne yurt hala açıktayım.

Edit :

Kyk yı aradım şimdi yedeklerden 132. idim 90 a kadar almışlar. Gelir dediler ama gelene kadar da kalcak bi yerim yok ya yardımcı olabilirim demişsin ne yapabilirim bi fikrin varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Righte0us -- 17 Eylül 2012; 11:09:05 >
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant points
valorant vp
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.